Skocz do zawartości
Salvien

PS4 Pro - 1116 piszczące cewki

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć,

Czy komuś udało uporać się z problemem piszczących cewek w PS4 Pro model 1116 ( konsola wypuszczona wraz z grą spider-man - czarna). Konsola odsyłana 2 razy na gwarancję. Raz zostało wykonane kompleksowe czyszczenie, raz wymiana zasilacza. W obu przypadkach totalna porażka. Konsola wyje, że często przebija się przez dźwięk gry. Raz na x razy konsolą potrafi działać prawidłowo, ale ten efekt zauważyłem tylko podczas gry w Diablo 3. Czy trzeba odesłać konsolę 3 razy na gwarancję. Czy można wcześniej złożyć pismo? Czy może po 3 rękojmiach dopiero można ubiegać się o wymianę na nowy sprzęt? Jak wygląda to w kwestii praw konsumenta? Próbowałem dzwonić na numer Sony, lecz jakby był błędny. Jeśli ktoiś z was posiada numer lub email, dźwięki któremu mogę się skontaktować i rzeczywiście coś działać to byłbym bardzo wdzięczny. TV LG OLED B8. Dzięki za pomoc i porady. 

Edytowane przez Salvien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dałem spokój z cewkami i głosnymi modealmi 1116. Miałem 3 modele i kazdde głośne. Lepiej powalcz o zwrot forsy i załatw sobie 7216b. Jestem z niej mega zadowolony..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mam zamiar, lecz chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób to zrobić, bo konsola więcej jest w serwisie niż jestem w stanie na niej grać komfortowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oddałem konsolę w postaci rękojmi z zaznaczeniem na formularzu - wymiana na nową. Opisałem dwie poprzednie wizyty w serwisie - czyszczenie, wymiana wentylatora oraz zasilacza. Za dwa tygodnie będę wiedział czy coś się zmieni czy znów trzeba odsyłać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×