Skocz do zawartości
Strife

Bravely Default II

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł wygląda kozacko premiera w 2020r.

 

Przypomina mi to części FF ze snesa w jedynkę nie grałem więc nie wiem z czym to się je, ale gra wlatuje na premierę.

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wygląda ta giera (spoko projekty przeciwników i lokacji, ładna grafika - efekty cząsteczkowe i styl artystyczny) i jest dość wciągająca

 

Nie byłem przekonany, co do tego systemu bravely / default (trzymasz pozycję zachowując turę, przez co następnym razem masz podwójną akcję), ale sprawdza się całkiem nieźle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko się dziś obada przed snem, ale gra wygląda naprawdę ładnie i system jobów jest fajny jak w FFV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jebane square Enix może tym tytułem odkupić swoje winy, walka podobna do octopath traveler a klimat z FF IX. 

 

Graficznie pięknie to wygląda, wizualizacja ekwipunku i broni też robi robotę plus system jobów zapowiada się mega miodnie. 

 

Myślałem że trials of mana będzie tytułem baśniowym, ale to zjada tamten tytuł bez popity, szykuje się naprawdę piękna przygoda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Switch wytarty z kurzu, naładowany, demko ściągnięte. Czeka na wolną chwilę.

Wiadomo coś odnośnie fabuły? Chodzi mi konkretnie o granie w to bez znajomości poprzednich części. Tu jest jak z finalami i XC, że można ciorać bez obawień?

Edit. No i rozumiem, że Bravely Default II i second to są różne gry? To nie jest żaden remake ani nic?

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nowa odsłona, tylko nie wiem czemu nie ma trójki w tytule, a dwójkę. 

 

W poprzedniczki nie grałem, ale demo mnie kupiło, zmiana joba dla każdej postaci, wizualizacja ekwipunku i baśniowa grafika i ta turowa walka ala octopath bez tego jebanego pixelartu :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem wczoraj na dosłownie 5 minut. Nawet nic nie powalczyłem, ale gra jest przeładna :P

I nie jestem pewien czy dobrze przeczytałem na początku (było już koło 2 w nocy i mi się mieniło w oczach :P ), ale czy fabuła w demie jest kompletnie oderwana od fabuły gry właściwej? Trochę dziwny zabieg, chyba że chodzi o to, że tego co jest w demie nie będzie jako tako w grze, tylko jest jakimś drobnym elementem z przeszłości czy coś.

Może dzisiaj przycioram coś więcej.

Edit.

Przyciorałem. Świetny jest ten system walki. Taki kurna prosty zabieg z tym zbieraniem akcji na przyszłość a ile daje możliwości. Do tego walczyłem z tymi słynnymi wilkami dwie walki i bez jakiegoś większego problemu je pokonałem, chociaż oczywiście nie w 2 rundy, więc nie wiem za bardzo na co ludzie narzekają, że takie trudne. Chyba że są przyzwyczajeni do przechodzenia gier za pomocą wciskania jednego przycisku bez patrzenia co się dzieje, to wiele tłumaczy.

Zapowiada się tłuściutki tytuł na najbardziej dziecinną konsolkę, więc czekam. Szkoda tylko, że nie wiadomo do kiedy :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strife ta gra kiedyś wyjdzie czy to demo to tak tylko puścili żeby poszczuć ludzi? :P zero informacji o premierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam październik, jedyne na co czekam od kwadratowych, każdym innym tytułem który ostatnio wydali jestem rozczarowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że forum zdechło, ale nie napisac daty premiery jedynej ciekawej gry w ostatnim czasie to wstyd :p

26 luty 20gurwa21 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucone do jednego wora się nie liczy :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz jrpga turówke, sprawdź Alliance Alive zajebisty tytuł z pierdyliardem rzeczy do zrobienia i genialnym system walki. Do czasu wyjścia Bravely powinien wystarczyć. 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś? Różni się czymś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, xavris napisał:

Grałeś? Różni się czymś?

Nie grałem, ale z tego co piszą to się różni, zagram jak czas pozwoli, ale jak na razie na promce wpadła Scarlet Grace Saga więc będę w to cisnął, tyle że weekend robię więc dupa zbita. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się zmieniać tematu, i tak tylko my chyba tu zaglądamy.

Jak tam sakuna? Dużo jest zabawy z ryżem? Bo tylko ten aspekt mnie interesuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, xavris napisał:

Nie chce mi się zmieniać tematu, i tak tylko my chyba tu zaglądamy.

Jak tam sakuna? Dużo jest zabawy z ryżem? Bo tylko ten aspekt mnie interesuje :)

Sakuna w kwestii ryżu to wypas, posadzić to w rządku to nawet sztuka, nawadniać, wyrywać chwasty, potem osuszyć wytłuc itp im lepszy wyjdzie tym lepiej statystyki się podnoszą. Walka to też bajka coś ala muramasa, po za tym boginka jest qrewsko złośliwa humor jest spoko w tym tytule i w dodatku to alkoholiczka,:banderas:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia fajna? Stosunek czasu spędzonego na ryżu a na walce? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, xavris napisał:

Historia fajna? Stosunek czasu spędzonego na ryżu a na walce? :P

Spierdoliłeś jak zwykle coś w niebie i wywalają Cię na wyspę demonów gdzie zaciukali Ci rodziców. 

Masz ze sobą kilku ludzi którzy Ci pomagają, np wielki samuraj który nie potrafi władać mieczem, bo jest ogrodnikiem i od zawsze chciał uprawiać ryż, ale chuja też się na tym zna. Fabuła humorem stoi. 

 

Możesz rozbudować swoją wioche ze tak to nazwę, możesz wytwarzać bronię pancerze itp. 

 

Stosunek walki do uprawy jak na razie taki sam pół na pół, ale teraz mam zimę więc może być więcej walki. 

 

Walka jest cholernie miodna i na bank podejdzie. 

 

Gra to typowa japońszczyzna, albo się to kocha albo nienawidzi, mi podeszła, ale najpierw muszę skończyć black flag, bo nie lubię rozgrzebanych gier, ale mnie muli po mału ten assasin. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris zagrałem w te nowe demko i widać progres względem pierwszego, mam dylemat czy brać na premierę bo to jebane square Enix a na wszystkim od nich siee ostatnio srogo zawiodłem.

Tylko że ten tytuł kusi, bo system walki ma kozacki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife ja pograłem z pół godziny-godzinę gdzieś. Tak na prawdę obczajałem sobie system walki, który mi się mega podoba. Nie chciałem grać za dużo ,bo to jakiś fragment mniej lub bardziej ze środka, więc nie chcę sobie psuć. Czy wezmę na premierę też w sumie nie wiem. Chciałbym, ale co to będzie za dwa miesiące nie wiadomo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czy wezmę na premierę też w sumie nie wiem" 

Jebać to zamówiłem, mało takich turówek ostatnio, a gra wygląda nad wyraz dobrze. 

 

@xavris Obadaj sobie demko Ys monstrum x na plejaku, przyjemny tytuł. 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×