Skocz do zawartości
Avari

Zacięcia GTA 5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem tu nowy.

Mam problem, posiadam konsole ps3 super slim 500gb. Na konsoli nigdy nie zacinały mi się żadne gry. Zakupiłem ostatnio używane GTA 5 na płycie według sprzedawcy w stanie BDB.  Problem polega na tym, że gra się jakby zacina. Gdy przy poczatkowej misji wjechałem do garażu samochodem to nie mogłem nic zrobić, ani wysiąść a nic żadnej innej czynności, nawet wyjechać. Obraz sie nie zawiesił samochody z mną normalnie jeździły. Gdy wyszedłem z gry do menu przycistkiem start na padzie mieliło mi się kółeczko od ładowania i konsola piknęła dwa razy i musiałem wyjąć płytę bo czarny obraz. Miałem już tak kilka razy, gdy za wcześnie wsiadłem do auta zanim w  misji powiedział bodajże Franklin że mam wejśc do niego to anagloczinie nie moglem ani jechać pojazdem ani z niego wysiąść a grafika działała normalnie, przechodzinie przechodzili itd. Innym razem gdy zabiłem postać spadając zwysokości gra się całkiem zacięła również z obrazem, konsola piknęła dwa razy i kaput. Czy problem tutaj tkwi w płycie, mam ją reklamować? Czy może to wina konsoli? A nie zacinały mi się gry nigdy.

Dodam, że przez to muszę ciągle przechodzić pierwszą misje bo to się resetuje tak, że się nie zapisuje.. Od dołu na płycie nie widzę jakiś rys poza takimi które sa prawie na każdej używce, na wielu grach mam dużo gorsze a działa bez zarzutu. Z wierzchu płyty do okoła jest wytarte tylko takie kółko do okoła jak na foto. Przywrócenie konsoli do ustawień fabrycznych robiłem jakiś tydzień temu przed kupnem GTA, totalnie ją wyzerowałem.

https://zapodaj.net/f10ed4c37bf85.jpg.html

https://zapodaj.net/624cba1f0ffa5.jpg.html

93106275_645601409627545_1339232156500623360_n.jpg

93375248_971387039924850_8551588002994847744_n.jpg

Edytowane przez Avari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zwróciłem płytkę, zakupiłem drugą w super stanie i teraz podczas procesu instalacji laguje się i nie idzie dalej instalacja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wygląda na problem z dyskiem twardym. Masz opcje spróbowania innego dysku w konsoli? Tylko pamiętaj, że przy wymianie dysku wszystko stracisz, więc zrób backup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niestety możlwiości. Ale czy inne gry działałyby poprawnie gdyby to było coś z dyskiem?

Zamówię GTA IV zobaczymy czy będzie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytestowane na GTA IV -  Zainstalowało się normalnie ale dalej łapie laga po paru minutach i trzeba restartować konsole.. Wszystkie inne gry mi chodzą tylko seria GTA ma taki sam problem, dlaczego tak jest, co jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×