Skocz do zawartości
Przemek_07

Assassin's Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer zrealizowany bardzo dobrze, ujęcia akcja itp. Tylko osobiście nie czuję w tym klimatu Assassin's Creed, który poczułem gdy odpaliłem sobie dla przypomnienia zwiastuny jedynki, dwójki czy Revelations. Jakby ta gra nazywała się jakkolwiek inaczej np. "Eternal War: Valhalla" odbiór byłby taki sam. Jeśli nie okaże się, że gra powróciła w pewnym stopniu do korzeni, tylko będzie takim samym loot rpgiem jak Origins czy Odyssey tylko na sterydach, to kupię pewnie dopiero po solidnej obniżce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, WahaczPL napisał:

Jeśli nie okaże się, że gra powróciła w pewnym stopniu do korzeni, tylko będzie takim samym loot rpgiem jak Origins czy Odyssey tylko na sterydach, to kupię pewnie dopiero po solidnej obniżce.

Obstawiam ze bedzie bo UBI ma formule i uzywa jej poki ta sie nie wyczerpie (tak bylo troche ze wczesniejszymi assasynami). Moge sie mylic ale jak pisalem obstawiam ze bedzie to od strony rozgrywki lekko pokrecony Origins i Odyseja.

Jak bedzie przekonamy sie z czasem i wtedy bedziemy mogli zobaczyc czy dobrze obstawialem.

milego grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się kolejny reskin, tym razem w świecie wikingów. Może lekko podrasowany z możliwością zarządzania osadą. Ducha Assassina seria zatraciła już dawno więc ja się jakoś szczególnie nie napalam. Ogram na pewno, choćby po to żeby się przekonać jak jeszcze bardziej spartolą wątek współczesny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemek_07

Po tym co zrobiła główna bohaterka w DLC z Atlantydą do Odyssey już moim zdaniem gorzej być nie może ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo uniwersum jak najbardziej na plus, ale pewnie bez rewolucji, seria trochę odeszła od swoich korzeni, raczej na premierę nie kupię.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby kiedykolwiek warto było traktować serię jako podręcznik historii, ale taka ciekawostka dla zainteresowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę ze to nie kolejny assasyn tylko gra o wikingach, dsign wyglada na klon Vikings z Last Kingdom dla mnie bomba. W origins i oddysey graliśmy sami jako jednoosobowa armia, tutaj ma byc banda takze mysle ze to duża różnica. Jedyne co mi nie pasuje ns tych trailerach to tragicznie dobrana muza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł całkiem przyjemny assassyn choć czuć coraz mniej assassyna w kolejnych odsłonach :)
Grafika bardzo ładna, walka ulepszona, miejscówki fajne. Odyseji mam dość i nie mogę jej ukończyć choć mam od premiery, po prostu przesyt chyba.

Historia może być, tak samo jak w origins mamy jakiś powód żeby grać bo odyseja to fabularnie dno.

a.jpg

as2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda naprawdę spoko - chociaż fakt, że coraz mniej jest w tym prawdziwego Assassin's Creed mocno mnie smuci. Przeszedłem kilka miesięcy temu trylogię Ezia, później AC3 i może były to wtórne gry w niektórych aspektach (chociaż jak się gra jedną po drugiej to widać wyraźne postępy i np. AC2 przy AC3 to drewno), ale przez klimat i podejście do uniwersum miały w sobie "to coś". Teraz dostajemy gry w wymarzonych wtedy, te 10 lat temu, realiach historycznych i pomimo tego, że gra się spoko, to u mnie niedosyt przy Origins i Odyssey zostawał. Zobaczę jak będzie w Valhalli.

 

Spoiler

Chociaż po tym co stało się w DLC do Odyssey, gdzie Layla jak gdyby nigdy nic zabiła swoją przyjaciółkę i po chwili już przeszła nad tym do porządku dziennego - na wiele nie liczę. Tzn. liczę, że Layla zginie i wprowadzą jakiegoś bohatera do którego nie czuję odrazy. Ale na to szanse są małe.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja niemiecka na ps4 posiada język polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.03.2021 o 02:09, INTseed napisał:

Czy wersja niemiecka na ps4 posiada język polski?

wiem ze wyszukiwarka dziala slabo ale bylo o tym pare razy na forum - wersje gry (w tym i jej jezyki) okresla nr CUSA

wiec mozna to sprawdzic wbijasz do Playstation Store PL w przegladarce wyszukujesz gre, w innej przegladarce lub trybie tej samej wbijasz do Playstation Store DE i wyszukujesz gre.

Pierwsze to porownanie w informacjach o grze wersji jezykowych, drugie to w polu adresu wyszukujesz CUSA i patrzysz czy oba sa te same.

 

Nie moge mowic o tej grze bo nie sprawdzalem ale z doswiadczenia wiem ze gry ubi zazwyczaj maja jedna edycje na europe i posiadaja polskie napisy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem ze wyszukiwarka dziala slabo ale bylo o tym pare razy na forum - wersje gry (w tym i jej jezyki) okresla nr CUSA
wiec mozna to sprawdzic wbijasz do Playstation Store PL w przegladarce wyszukujesz gre, w innej przegladarce lub trybie tej samej wbijasz do Playstation Store DE i wyszukujesz gre.
Pierwsze to porownanie w informacjach o grze wersji jezykowych, drugie to w polu adresu wyszukujesz CUSA i patrzysz czy oba sa te same.
 
Nie moge mowic o tej grze bo nie sprawdzalem ale z doswiadczenia wiem ze gry ubi zazwyczaj maja jedna edycje na europe i posiadaja polskie napisy,
Dzięki za opis. Gra doszła i ma j. Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, INTseed napisał:

Dzięki za opis. Gra doszła i ma j. Polski.

no moze na przyszlosc sie przyda.

Milego grania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i wpadła platyna. Jak na początku nie lubiłem Valhalli tak w miarę postępu zakochiwałem się w tym świecie coraz bardziej. Pomyliłem się twierdząc, że to reskin Odysey a tymczasem jest to zupełnie inna mechanika z wreszcie ciekawą fabułą i zadaniami pobocznymi.

A tutaj mój czas gdyby kogoś to interesowało:

 

1.jpg

 

Dodam jeszcze, że grałem na premierowej ps4. Poza masakrycznymi czasami ładowania, raz wywaliło mnie do systemu i przytrafił mi się jeden bug graficzny. Poza tym bez problemów -  można grać :thumbsup:

 

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×