Skocz do zawartości
Emir

Tomb Raider Underworld

Rekomendowane odpowiedzi

No całkiem niezła ta nowa Lara

Sa jeszcze zdjecia dla zboczuchow jak wywija noga w powietrzu w tych ciasnych gatkach

patrząc na Twoją sygnaturke, to chyba się do nich zaliczasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SCENARIUSZ:Akcja będzie się dziać tuż po wydarzeniach z Tomb Raider Legend. Ludzie odpowiedzialni za fabułę czytali mity, uczyli się o architekturze i cywilizacji, na której skupiać się będzie akcja gry. Aby dopracować szczegóły, zostały wysłane ekipy fotografów, których zadaniem było przedstawienie wyglądu zwierząt i roślinności.

POSTACIE: Larze będą towarzyszyć Zip, Alister [nie wiadomo, czy chodzi tu o headset] i prawdopodobnie Winston, którego spotkamy w posiadłości panny Croft. Niepotwierdzoną informacją jest, że fabuła będzie bazowała na kalendarzu Majów oraz na przepowiadanym przez niego końcu świata, wyznaczonym na rok 2012.

PRZECIWNICY: Napotkamy zarówno ludzi, choć w mniejszej ilośći, jak i przerażające potwory, które będą chciały unieszkodliwić Larę. Magazyn Play oświadczył, że panna Croft będzie walczyć z czymś, czego nie spotkała nigdy wcześniej.

ROZGRYWKA: Otoczenie, pogoda, przedmioty czy mechanizmy będą w pełni interaktywne. Świat przedstawiony w grze, będzie bogaty w różnego rodzaju roślinność. Bohaterka będzie mogła zniszczyć lub użyć różnego rodzaju materiałów, w celu rozwiązania jakiegoś problemu (np. użycie drewnianego kija jako dźwigni). Pogoda będzie bardzo zróżnicowana, od gwałtownych ulew po oślepiające promienie słoneczne. Piasek będzie się zmieniał w błoto, pod wpływem wody, a krawędzie oraz podłoże staną się śliskie. Ślady pozostawione przez Larę, będą widoczne do czasu, kiedy nie spadnie deszcz.

Silnik graficzny Crystal Dynamics pozwolił na stworzenie realnego świata, a gracz poczuje się, jakby się w nim znajdował. Ruchy Lary zostały opracowane za pomocą technologii motion capture i wyglądają na niewiarygodnie płynne.

Jak już poinformował magazyn Play, w grze będzie się można zgubić, a pozostawanie zwłok na ziemi, umożliwi lepszą orientację w terenie.

Tryb walki umożliwi nam odpychanie przeciwników. Lara od tej pory, będzie mogła celować do dwóch przeciwników na raz i strzelać trzymając się krawędzi.

Rozwiązanie zagadki nie będzie jedynym sposobem na dostanie się do określonej lokacji, lecz pozwoli na całkowite zwiedzenie terenu.

Uporanie się z mniejszymi łamigłówkami, pozwoli na rozwiązanie głównej zagadki.

LARA CROFT: Model jest niesamowicie dopracowany. Nawet jeżeli Lara wygląda na podobną do tej z Legendy, to teraz jest całkowicie NextGen’owa. Eksploracja terenu pozostawi swoje ślady na ciele bohaterki (widoczne będzie błoto, ociekająca woda). Panna Croft będzie mogła zmieniać swój ubiór podczas gry, a większość z nowych ubrań będzie do odblokowania.

Więcej nt. TR:U ( rendery, szkice, poprzednie części ) pod tym linkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim chciałbym się ze wszystkimi przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post.

A teraz do rzeczy... o 18:00 pojawił się nowy trailer

Enjoy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi niezłe wrażenie, wydaje się troche mroczniejszy niż inne TR'y, oj chyba będzie konkurencja dla Uncharted o ile nic nie spierdzielą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, oby nic nie spieprzyli po oblukaniu Trailera nabrałem większej ochoty na nową Larę Miejscówki bardzo klimatyczne, lepsze niż w Legend. Brakuje mi trochę gier z gatunku Action-adventure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay - http://www.eurogamer.pt/tv_video.php?playlist_id=13582

Już po tym filmiku widać, że gra wygląda ładnie, ale... widać też kilka błędów między innymi animacja podczas wychodzenia z wody, przenikanie ręki przez skałę podczas zwisania i chaotyczna kamera, no chyba że koleś co grał się tak motał

Takich błędów nigdy w Tomb Raiderze nie widziałem, więc powinni to wyeliminować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SCENARIUSZ:Akcja będzie się dziać tuż po wydarzeniach z Tomb Raider Legend.

Miejmy nadzieję ze nie będzie tak krótka jak Tomb Raider Legend :/ Po renderach widać że zapowiada się coś bardzo ciekawego, szczególnie ta część z Larą w wodzie Jest to kolejna pozycja po za grą Baja: Edge of Control na którą czekam z niecierpliwością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekałem na trailer gry, aby zobaczyc go w PSStore... po zassaniu nie wiedziałem o co chodzi, wszystko w zwolnionym tempie 'budowało się' i obraz doszedł do Lary... ech

Mam nadzieję, że Tomb Raider wyjdzie na przeciw Unchartowi! Po TR Anniversary widziałem że Crystal może zrobić fajny tytuł, mam nadzieję że nie zawiodą oczekiwań, nie tylko chyba moich!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mogli dać możliwość wyboru męskiej postaci, jakoś mam awersję do gier gdzie muszę kierować kobietą

Mogli by dac gościa z Uncharta i odrazu bym się lepiej poczuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mogli dać możliwość wyboru męskiej postaci, jakoś mam awersję do gier gdzie muszę kierować kobietą

Mogli by dac gościa z Uncharta i odrazu bym się lepiej poczuł

TR z facetem... oj nie przyjęło by się to Dimek!:) Chociażby dlatego że był już TR, dokładniej część 6 w której był gość i jakoś nie podobało się to za bardzo... nie wspominając że to ogólnie najgorsza część z tej serii.

Po Uncharted chętnie popatrzę na poczynania Lary Croft i jej bujne... włosy!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem H@des o ktorych wlosach mowisz:P bo te na glowie, choc dlugie, to bujne chyba nie sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he patrz sobie na co chcesz , ja się trzymam tego co napisałem, zresztą nie chodziło mi o zatępowanie Lary,

tylko o możliwość wyboru męskiej postaci ale to raczej małoprawdopodobne więc nie ma co się nad tym rozwodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem H@des o ktorych wlosach mowisz:P bo te na glowie, choc dlugie, to bujne chyba nie sa

Innych nie widziałem, choć kolega Dimson dopatrzył się czegoś ciekawego u modelki Lary Croft na zdjęciu o czym nie omieszkał mnie poinformować i pokazać na mailu

Dimek, może wstawisz to tu aby pokazać ogółowi?

Druga sprawa, że laska ma spięte włosy, w przypadku rozpuszczenia pewnie by miała bujne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Innych nie widziałem, choć kolega Dimson dopatrzył się czegoś ciekawego u modelki Lary Croft na zdjęciu o czym nie omieszkał mnie poinformować i pokazać na mailu

Dimek, może wstawisz to tu aby pokazać ogółowi?

Druga sprawa, że laska ma spięte włosy, w przypadku rozpuszczenia pewnie by miała bujne...

Kto ma zobaczyć ten sam zobaczy

Co do bujnych włosów to H@des26 zawsze widzi więcej niż inni......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej kobiecie trzeba dostrzec jakieś piękno... podobno nie ma kobiet brzydkich, są tylko te które się nie myją, mają mężów i wolne

Poza tym ja obstaję że TR bez Croftówny to nie TR!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W każdej kobiecie trzeba dostrzec jakieś piękno... podobno nie ma kobiet brzydkich, są tylko te które się nie myją, mają mężów i wolne

Poza tym ja obstaję że TR bez Croftówny to nie TR!...

Hades26 czytaj uważnie Ja nie napisałem że "bez Croftówny" tylko "z możliwością wyboru" męskiej postaci a kto i kim będzie chciał grać to jego sprawa, koniec i kropka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...

Kiedy, za ile i czemu tak drogo... będzie Tomb Raider Underworld!?

Czekam na premiere i ani demka, ani wzmianki ani nic, normalnie czuje się jakbym słyszał jednego z kandydatów na prezydenta, Kononowicza... 'nic nie będzie, nic...'

Ktoś, coś może nt temat wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czekam na premiere i ani demka

na 99% x dostanie demko, ps3 nie wiem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×