Skocz do zawartości
Emir

Tomb Raider Underworld

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj udało mi się kupić (ostatnia z wystawy) w Warszawie za 179zł

Gdzie kupowałeś? Mam bony do MM/Saturn, chyba wezmę Lare zamiast FC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No piszcie coś ci co kupili, fajne to to? Poumierali z zachwytu czy zalamani nie mogą dojsc do siebie?

Tez mysle o zakupie ale sam nie wiem. Jak grafika? Jakie to? grywalne trochu? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jedno mogę powiedzieć, że o wiele lepiej streuje się Larą na padzie

no co ty nie powiesz? oO na PC(K&M) lepiej gra się tylko w trzy typy gier (FPS'y, strategie, MMO - i to też nie we wszystkie) a każda zręcznościówka, gra akcji jak np. DMC, wyścigi i właściwie każda gra w której nie ma celownika (po za strategiami i MMO) łatwiejsza jest do opanowania na konsolach...

a co do TR:

czy praca kamery jest faktycznie tak uciążliwa? jak z zagadkami, trudne czy na poziomie U:DF? no i czy nie ma spadku FPS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam już swoją wersje TR:U i muszę powiedzieć że gra jest bardzo dobra i nie za bardzo rozumiem tak niskich ocen jej... Od razu na wstępie powiem że gra nie stawia na strzelanie, a kombinowanie co by tu zrobić aby gdzieś się dostać, żeby iść dalej. Moim zdanie jest to bardzo dobre, bo z niektórych lokacji jest ciężko wyjść ot tak bez przemyślenia drogi i rozwiązania czasami trudnych zagadek Na pewno gra nie jest dla tych co lubią dużo strzelania, bo tego jak napisałem wcześniej jest mało, ale dla tych co lubią pogłówkować i sprawia im to przyjemność. Graficznie gra stoi na wysokim poziomie i co najważniejsze nic nie chrupie i wszystko bardzo płynnie chodzi (muszę zaznaczyć że mam wersję na xboxa ale niczym się nie powinna różnić od tej na ps3) muzyka robi bardzo fajny klimat i bardzo pasuje do lokacji które przemierzamy. Ja wcale nie żałuje wydanych pieniędzy na TR:U bo dostałem to czego się spodziewałem po nim i nie zawiodłem się

A i ktoś się pytał o kamerę... no niestety jest czasami bardzo uciążliwa ale nie aż tak żeby się grać nie dało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wszystko fanie gdyby nie:

co najważniejsze nic nie chrupie i wszystko bardzo płynnie chodzi (muszę zaznaczyć że mam wersję na xboxa ale niczym się nie powinna różnić od tej na ps3)

mógł by ktoś kto ma wersję ps3 wypowiedzieć się jak wygląda sprawa z FPS'ami? bo wciąż mnie zastanawia brak dema na ps3 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#

''Tomb Raider: Underworld – do poniedziałku oceny co najmniej 8/10 – tak każe Eidos'' - słyszeliście? Tak więc gra w wielu przypadkach nie zasługuje nawet na 80%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eidos kazał się wstrzymać z ocenami bo do recenzentów trafiła wersja nie skończona w 100%!! tak piszą w psx extreme i mówią że u nich gra krzaczyła trochę ale może tego nie być w pełnej wersji i nie ma takiego czegoś! mogę nawet skan zrobić tego fragmentu z gazety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściciel TR:U na PS3.

Gra się nie wiesza, wszystko działa płynnie. Jeżeli chodzi o kamerę. To przynajmniej na PS3, nie wiem jak na XBoxie można sterować kamerą (prawy drążek), w każdej chwili kamerę można wycentrować tak aby była za Larą (przycisk L3). Dodatkowo R3 i możemy sterować głową lary aby patrzyła na to co nas interesuje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właściciel TR:U na PS3.

Gra się nie wiesza, wszystko działa płynnie. Jeżeli chodzi o kamerę. To przynajmniej na PS3, nie wiem jak na XBoxie można sterować kamerą (prawy drążek), w każdej chwili kamerę można wycentrować tak aby była za Larą (przycisk L3). Dodatkowo R3 i możemy sterować głową lary aby patrzyła na to co nas interesuje.

Pozdrawiam

łał... możesz takie rzeczy robić? z kamerą są problemy w niektórych momentach i trzeba czasami się naustawiać aby wszystko dobrze było. Wersje niczym się nie różnią między ps3 a xbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam slowa Sabkona: nic nie krzaczy, wszystko chodzi plynnie a grafika moze nie jest arcydzielem ale jest bardzo dobra.Po godzince grania daje Larze prawie 9 Jesli chodzi o kamere to faktycznie stojac na krawedzi i szykujac sie do skoku trudno wyczaic czy nie skoczymy gdzies w bok i orła nie wywiniemy Gry mialem nie kupowac bo czaje sie na Resistance 2 ale wziąlem zeby przetestowac Lare z mozliwoscią zwrotu w razie niezadowolenia

P.S pamiętam 97 rok gdy przechodzilo sie jedynke a potem i dwójke, to byly czasy. Ta częsc nawet mi troche przypomina jedynke oczywiscie z nową grafiką. Polecam. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest kozacka w swoim gatunku mi bardzo się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem wszystkie Tomb Raidery jakie wyszły i powiem że Underworld jest jedną z lepszych części , dla mnie 9 na 10 ma ten klimacik podobny do jedyneczki , polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeszedłem wszystkie Tomb Raidery jakie wyszły i powiem że Underworld jest jedną z lepszych części , dla mnie 9 na 10 ma ten klimacik podobny do jedyneczki , polecam.

zgadzam się z tobą dla mnie też 9-10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeszedłem wszystkie Tomb Raidery jakie wyszły i powiem że Underworld jest jedną z lepszych części , dla mnie 9 na 10 ma ten klimacik podobny do jedyneczki , polecam.

Trochę dziwią mnie recenzje tej gry po przeczytaniu wielu komentarzy. W zasadzie w Polsce nie spotkałem się z opinią, że ta gra to średniak, a raczej wszyscy, łącznie z mediami, wychwalają ją pod niebiosa. Ja nim kupię, to wpierw sprawdzę demo i ocenię sam. Legend i Anniversary podobały mi się, więc przypuszczam, że w tym wypadku będzie podobnie.

Może recenzenci robią na złość Eidosowi, za ową klauzulę o nie wystawianiu ocen niższych, niż 8 do poniedziałku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaje fajne są momenty kiedy akcja spowalnia i masz czas na podjecie decyzji (skok lub unik).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może za mało w niej pif paf dla niektórych.

Właśnie natłok zagadek podobno jest bardzo męczący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie natłok zagadek podobno jest bardzo męczący.

zależy kto co lubi mi akurat nigdy nie jest za dużo łamigłówek i lubię takie gry gdzie trzeba ruszyć łepetyną żeby coś osiągnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie natłok zagadek podobno jest bardzo męczący.

to może w końcu jaką gra na którą posiedzę dłużej. czyli dodam do listy czekających gier aż cena spadnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie natłok zagadek podobno jest bardzo męczący.

Tylko czy te zagadki są trudne? Skoro możemy sobie włączyć dwustopniowe podpowiedzi? Nie sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a czy w MM (łódź) już mają? jeśli tak to w jakiej cenie? bo z tego co wiem polska premiera jest 28. 21 europejska ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie... dzis premiera Ma juz ktos ? Jakie wrazenia ? Bo sie mocno zastanawiam czy sobie kupic

Ja zamówiłem w PSXExtreme i nie dojechała na weekend Niestety... ale podobno i nie tylko oni mieli problem z dowozem.

Ma być w poniedziałek niestety....

przynajmniej jeśli chodzi o sklep gameover

Robson i PSXExtreme również, a podobno i Ultima miala problemy...

P.S pamiętam 97 rok gdy przechodzilo sie jedynke a potem i dwójke, to byly czasy. Ta częsc nawet mi troche przypomina jedynke oczywiscie z nową grafiką. Polecam. Pozdro

Oj tak Jeśli to choćby na moment przypomni mi czasy '97r które spędziłem z TR1 i TR2 to będę zachwycony

Zaje fajne są momenty kiedy akcja spowalnia i masz czas na podjecie decyzji (skok lub unik).

Takie coś było już w Anniversary, mieliśmy wtedy czas na Head Shot...

Właśnie natłok zagadek podobno jest bardzo męczący.

Wiesz misio, czasami wolę pomyśleć niż lecieć w strzelanie Pod tym względem Uncharted jest świetny, że można powalczyć... od TR wymagam jednak zagadek takich abym nie przelecial jej w 10h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy w MM (łódź) już mają? jeśli tak to w jakiej cenie? bo z tego co wiem polska premiera jest 28. 21 europejska ;/

Byłem dzisiaj i nie ma. Przynajmniej w Galerii. W ogóle do dupy ostatnio, nic dostać nie można.

Wiesz misio, czasami wolę pomyśleć niż lecieć w strzelanie Pod tym względem Uncharted jest świetny, że można powalczyć... od TR wymagam jednak zagadek takich abym nie przelecial jej w 10h

Oj tak, dość mam już tego strzelania. Jakieś gry dające do myślenia mile widziane !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×