Skocz do zawartości
kazik939

Forum do Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie do was. Czy opłaca się zrobić forum do LBP? mam na myśli z dobrym serwerem i domeną .pl

Czekam na odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tak.

Gra będzie na tyle rozbudowana że znajdzie się dość materiałów (oceny leveli, porady, triki itp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze warto

Na pewno znajdzie sie wielu uzytkownikow poniewaz juz teraz widac ogromne zainteresowanie gra

Trzeba tylko dobrze przemyslec dzialy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi!! bo miałem wątpliwości czy ludzie będą odwiedzać takie forum, teraz wiem, że warto zrobić.

Jak zrobie to napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Forum prawie gotowe. Oto link:

http://www.littlebigplanet.boo.pl/

Narazie jest serwer boo.pl ponieważ forum powstaje a domene .pl postaram się na jutro załatwić

littlebigplanet.pl jest od roku zajeta..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze ładna domena org.pl teraz tylko muszę wypozycjonować w google i jeszcze trochę grafiki zostaje. Oczywiście zapraszam do rejestracji i częstego odwiedzania, przecież jakoś trzeba zacząć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się robić forum o jednej grze, przykład Martiness jak szybko się jego fora pojawiają tak szybko znikają ;]

I jeszcze lepszego serwera nie mogłeś wybrać ? lol boo.pl czytałeś w ogóle opinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martiness w ogóle się nie zajmował i nie zaglądał na swoje stronki/fora dlatego wszystkie padły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boo.pl jest dobrym serwerem na początek forum ( wiem bo dużo razy miałem u nich serwer i było wszystko ok ), później jak będzie więcej osób to wykupie lepszy. Z innej beczki. W robieniu for to mam doświadczenie jaki serwer i co wybrać, więc o limity się nie martw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×