Skocz do zawartości
sidre

Kierownica Logitech Driving Force Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie mi laikowstwo ale mam pytania :

1)Co to jest FF

2)Jesli ta D2P czy cos tam ma skrzynie biegoe H tzn ile gier juz wyszlo na plejaka i jak sie nazywaja ?

3)Jak stoja ceny tzn za ile juz jest dorzecznie kupic DFP czy ta druga

4)Czy fajnie sie spisuje mdoel jazd bo pamietam z kompa mialem kiere i byla strasznie uporczywie czula wiec zucile m w kat za dwad ni

5)Czy dotad na wszystkich samochodowkach dzialala wam kiera ?? DFP i czy ta drugo rownie dobrze dzial na tych bez obslug i H

_________________________

Pisze z plejaka sorka za bledy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mi laikowstwo ale mam pytania :

1)Co to jest FF

2)Jesli ta D2P czy cos tam ma skrzynie biegoe H tzn ile gier juz wyszlo na plejaka i jak sie nazywaja ?

3)Jak stoja ceny tzn za ile juz jest dorzecznie kupic DFP czy ta druga

4)Czy fajnie sie spisuje mdoel jazd bo pamietam z kompa mialem kiere i byla strasznie uporczywie czula wiec zucile m w kat za dwad ni

5)Czy dotad na wszystkich samochodowkach dzialala wam kiera ?? DFP i czy ta drugo rownie dobrze dzial na tych bez obslug i H

1. Force Feedback, system sprzężenia zwrotnego, czyli zaawansowane wibracje.

2. Tylko G25 ma skrzynię H. Na PS3 nie wiem jakie gry taką skrzynię obsługują. Na PC wiem, że TDU...

3. Zależy ile masz kasy, ja mam DFP i nie narzekam. G25 jest koszmarnie drogie, bardziej ekskluzywnie wykonane i ma skrzynię H. Dla mnie bardziej opłacalne jest DFP

4. Gra na kierownicy to zupełnie inna bajka niż na padzie - 100 razy większa frajda.

5. Nie wiem, do PS3 nie podłączałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Force Feedback, system sprzężenia zwrotnego, czyli zaawansowane wibracje.

2. Tylko G25 ma skrzynię H. Na PS3 nie wiem jakie gry taką skrzynię obsługują. Na PC wiem, że TDU...

3. Zależy ile masz kasy, ja mam DFP i nie narzekam. G25 jest koszmarnie drogie, bardziej ekskluzywnie wykonane i ma skrzynię H. Dla mnie bardziej opłacalne jest DFP

4. Gra na kierownicy to zupełnie inna bajka niż na padzie - 100 razy większa frajda.

5. Nie wiem, do PS3 nie podłączałem...

Ok dzieki

Jeszcze jedno pytanie tzn mam do kupienia G25 za 198 euro czy mi sie oplaca a dlaczego na stronie producenta wszystkie ceny sa zawyzone D25 kosztuje az 1200 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok dzieki

Jeszcze jedno pytanie tzn mam do kupienia G25 za 198 euro czy mi sie oplaca a dlaczego na stronie producenta wszystkie ceny sa zawyzone D25 kosztuje az 1200 zl

na Logitech.pl się nie sugeruj, raczej na ceneo albo allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama do kupienia G25 nowa za 625 zlotych czy sie oplaca dalej czy lepiej jednak DFP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFP dostaniesz za jakieś 350zł, więc za taką cenę jednak wziąłbym G25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak mi ise tez tak wydaje

Dobra dostane rodzinne i do sklepu hahaha ';p

Dzieki TheMichal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta kierownica od Gran Turismo z biegami ma 900 stopni obrotu? czy lepsza jest driving force :?

I wie ktoś czy w Media Marktcie można taką nabyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ta kierownica od Gran Turismo z biegami ma 900 stopni obrotu? czy lepsza jest driving force :?

I wie ktoś czy w Media Marktcie można taką nabyć?

chodzi Ci o Driving Force GT ? To jest praktycznie taka sama konstrukcja jak DFP, tylko z jakimiś przyciskami przystosowanymi do GT5. Pewnie w obu wszystko dobrze działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie tylko krotkie pytanie. Czy na tej kierownicy mozna grac we wszystkie sciganki ktore wyszly na ps3? (motorstorm, Race Grid)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W motorstormie nie chodzi niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy ta DFP wogóle istnieje? Szukam jej na necie i nie mogę znaleśc. Najlepiej w okolicach górnego śląska. Przeszukałem sklepy nie dla idiotów, dla astronautów (Saturn) itp. i nic ani jednej, ani pudełka. No i pytanie czy ktoś grał na tej kierownicey w grida bo lubię tą grę, ale to nie symulator, a do GT:P tylko nie warto jej brac (a może się mylę). Z góry dzięki za odpowiedz. I sory że temat sie powtarza, ale poprzednio nikt nie dał konkretnej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie czy ta DFP wogóle istnieje? Szukam jej na necie i nie mogę znaleśc. Najlepiej w okolicach górnego śląska. Przeszukałem sklepy nie dla idiotów, dla astronautów (Saturn) itp. i nic ani jednej, ani pudełka. No i pytanie czy ktoś grał na tej kierownicey w grida bo lubię tą grę, ale to nie symulator, a do GT:P tylko nie warto jej brac (a może się mylę). Z góry dzięki za odpowiedz. I sory że temat sie powtarza, ale poprzednio nikt nie dał konkretnej odpowiedzi.

Ta istnieje wejdz na ceneo !!

DFP

http://www.ceneo.pl/67819

G25

http://www.ceneo.pl/375834

PS Dlaczego w ceneo w G25 pisze ze tylko na PC/PS2 co est ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie czy ta DFP wogóle istnieje? Szukam jej na necie i nie mogę znaleśc. Najlepiej w okolicach górnego śląska. Przeszukałem sklepy nie dla idiotów, dla astronautów (Saturn) itp. i nic ani jednej, ani pudełka. No i pytanie czy ktoś grał na tej kierownicey w grida bo lubię tą grę, ale to nie symulator, a do GT:P tylko nie warto jej brac (a może się mylę). Z góry dzięki za odpowiedz. I sory że temat sie powtarza, ale poprzednio nikt nie dał konkretnej odpowiedzi.

istnieje, to tylko stary model i można go znaleźć w sklepach gdzie jeszcze nie wyprzedali wszystkich egzemplarzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu ktoś źle wpisał specyfikacje. g25 działa w ps3/ps2/pc.

tak poza tym będę niedługo kupował kierownicę, a dokładniej może w listopadzie xD i się zastanawiam nad DFP a DF GT.

głównym argumentem za GT jest to, że jest większa i cichsza bo widziałem wiele filmików z DFP jak i sam na niej grałem i przy szybkich ruchach kółkiem słychać taki dźwięk(nie wiem jak to nazwać ;e). widziałem także porównanie GT z DFP i oczywiście GT była cichsza. jeszcze jedno - jak jest z FF w DFGT ? coś było, że jest z G25, ale jak jest naprawdę? miał ktoś możliwość porównać?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnije to fakt tylko nigdzie nie dostępna. No nic pozostanie mi tylko kupic ją za granicą. Cena moze wieksza, ale nie ma problemu z dostaniem jej od reki w sklepie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto filmik o DF GT. zobaczcie mniej więcej od 4:00. gościu mówi różnice między PRO a GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo widziałem wiele filmików z DFP jak i sam na niej grałem i przy szybkich ruchach kółkiem słychać taki dźwięk(nie wiem jak to nazwać ;e)

w każdej kierownicy z FF tak jest, miałem kiedyś kierę Thurstmaster i też słychać takie tarcie. Mnie to nie przeszkadza, a kierownica stawia opór tylko jak jest w spoczynku. Po odpaleniu gry chodzi odpowiednio - lekko i precyzyjnie, ale zawsze DF GT to nowsza konstrukcja. Jakbym teraz miał kupować to zdecydowałbym się na GT, ale z DFP na GT się nie przesiądę na pewno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i pytanie czy ktoś grał na tej kierownicey w grida bo lubię tą grę, ale to nie symulator, a do GT:P tylko nie warto jej brac (a może się mylę). Z góry dzięki za odpowiedz. I sory że temat sie powtarza, ale poprzednio nikt nie dał konkretnej odpowiedzi.

GRID obsluguje kolka Logitecha, ale jest na nich kompletnie niegrywalny. kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam jedno pytanie czy są jakieś róznice w kierownicach jak na środku kierownicy jest napis Logitech albo gt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam jedno pytanie czy są jakieś róznice w kierownicach jak na środku kierownicy jest napis Logitech albo gt?

te z Logitechem to egzemplarze później produkowane, a te z GT to wcześniej. Nie wiem, czy wszystkie DFP rev2 miały już logo Logitecha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W F1 niestety Force Feedback ani wibracje nie działają i kontrola za pomocą kierownicy mija się z celem.

Przymierzam się do zakupu kierownicy do gry Formula One Championship Edition jednak zastopowała mnie ta wiadomość.

Znalazłem taką informację.

http://www.n4g.com/ps3/News-105576.aspx

Formula One Championship Edition for the Playstation 3 has received update 1.10 that adds the force feedback ability to controllers and force feedback compatible racing wheels.

Jest to wiadomość sprzed przeszło roku.

Odświeżę teraz pytanie czy Force Feedback działa na Formula One Championship Edition PS3. I ew. przy jakiej kierownicy?

Hmmm... tak to jest jak się całego forum nie przeczyta tylko człowiek ogranicza się do jednego tematu.

Odpowiedź znalazłem tu http://www.ps3site.pl/forum/index.php?show...=6389&st=20

Niestety nie wiem jak usunąć ten post. (zapewne moderator pomoże).

Edytowane przez Sebastiaan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys używałem kierownic do ps2, i nie była to kierownica logitecha. Ogólnie to nie byłem zadowolony, ale nowe technologie duzo zmieniły. niezła recka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam na ceneo dobrej kierownicy do Gran Turismo 5 Prologue - przeczytalem wszystkie watki o kierze na forum, ale czuje sie w pelni doinformaowany w tej kwestii, wiec zapytam tutaj,

Jako, ze G25 jest wg mnie za droga jak na taka zabawke (polowa ceny prawdziwej turbiny do mojego auta) tak wiec zawezylem krag poszukiwan do Logitecha Driving Force Pro i Logitecha Driving Force GT, tylko jaka jest roznica miedzy nimi?

Druga sprawa - jak to jest w koncu z tym sterowaniem, spotkalem sie z wieloma opiniami, ze na padzie gra sie wygodniej... Jako maniak GT chcialbym krecic czasy top100 swiata, wiec zostac przy padzie czy kupic kierownice?

I jak wyglada sprawa jak kierownica ma 900 stopni obortu? Jesli jedziemy np 50kmh i skrecimy pol obrotu w lewo, to skrecimy lekko w lewo a pedzac 250kmh wykonajac taki sam skret wywali nas z drogi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×