Skocz do zawartości
Emir

NBA2K9

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zacząłem swoją przygodę z serią od Nba 2k8 - kapitalna gra Sprzedałem w tamtym tygodniu zważywszy na to, że jeszcze mogłem zarobić na niej a po drugie, że za chwilę wyjdzie 2k9 więc teraz tylko czekać

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią koszykówką w jaką grałem było NBA Live 2001. Może czas przypomnieć sobie ten sport na konsoli, bo gra wygląda bardzo ładnie. Jedynym problemem będzie czas i pieniądze, bo sporo ciekawszych tytułów jest planowane na jesień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe gierka superowa niesamowite mecze z kumplami przy piwku jak wyeliminuja bledy poprzedniczki bedzie gra idealna must have dla fanow koszykowki i amerykanskich sportow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham koszykówkę to muszę mieć tą grę ^^ GO LAKERS !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo się pojawiło w ostatnim update, a w temacie jakaś wyjątkowa cisza. Czyżby wszyscy ostro naparzali?

Ja w tym roku ściągnąłem wszystkie możliwe dema basketu, czyli od Sony, EA i właśnie od 2K. Cóż mogę dodac? Najpierw grałem od EA i przyznaję jest nieźle. Następnie od Sony i jest fatalnie. Na deser zostawiłem od 2K. Po zagraniu w demo tej ostatniej, pozostałe 2 usunąłem z dysku. Gra jest nieziemska, wręcz zakrawa o elementy geniuszu, a wstający...tłum kibiców spowodował, że szukałem szczeny w piwnicy. To już prawdziwy majstersztyk. System osobistych wreszcie został, w pewnym sensie, usprawniony i jest jeszcze lepiej. Co by długo nie pisac. Gra jest świetna i nie mogę się doczekac, jak ją zakupię, pomimo tego, że omijam sportówki szerokim łukiem, bo są strasznymi zjadaczami czasu. Już można składac preordera w ultimie za 159 zł, czyli cena bardzo, ale to bardzo przyzwoita, porównując ją z cenami z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wypasie jest 2K9 . Baaaardzo mi sie podoba. Z mila checia wroce do serii (po roku przerwy).

Grafa jest niesamowita, wyglada jak prawdziwa transmisja ganc!! Gra sie tez swietnie.

A publicznosc to jest masakra... Wzor publicznosci dla kazdej innej gry moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, 2K rządzi w grach sportowych. Jeszcze tylko noga, ale tutaj nie ma szans, bo prawa ma EA i Konami. Od nich chętnie bym kupił grę sportową, a od EA nie wiadomo dlaczego, nie. Może uprzedzenie, może przekonanie się na poprzednich częściach, że szkoda marnować na nie czasu.

P.S. - Demo ściągnę, ale wątpię, abym kupił.

P.S. - Czemu nie ma tematu o Top Spin 3 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem w demo i atmosfera meczu NBA jest niesamowita, animacje, publiczność. Gameplay też jest niczego sobie, ale podobnie jak SDRaid pewnie skończy się na demie, bo na wszystkie gry nie starczy czasu, a sportowe jak wciągną są jego strasznymi zjadaczami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale skad wy sciagneliscie demko. Na PSS tego nie widzialem. Jest NBA09, NBAlive09 i NBA 2k8! ALe 2k9 nie ma!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo, ale skad wy sciagneliscie demko. Na PSS tego nie widzialem. Jest NBA09, NBAlive09 i NBA 2k8! ALe 2k9 nie ma!

Ja ściągnąłem z PSS US. Co do demka to grafika zupełnie inna niz w Top Spin 3, co dziwne. 4 miesiące, a zachowanie publiczności nieporównywalnie lepsze! W TS3 ruszają się tylko ręce w różny sposób, a tu całe ciała. Wstają, siadają, klaszczą. Druga sprawa to grafika, która w porównaniu do TS3 nie jest jak ''zza mgły''. Choć jedno na minus NBA, a mianowicie większe schodki, co chwilami denerwuje. Dźwięku nie ma co porównywać, bo wiadomo. Na tenisie klasa, wszyscy cicho, a Hamburgery sie drą jak się tylko da! Tutaj tylko darcie, a w TS3 słychać kichanie, szeptanie, kaszlenie i inne. A przecież wszystko idzie z tanich głośników wbudowanych w TV! Co do animacji to minimalnie lepsza na rzecz NBA, ale tylko dlatego, że poprawiono błędy z TS3. A gry nie kupię, bo poza ''klimatem jak na meczu'' nic w tej grze mnie nie rajcuje. Może dlatego, że koszykówka mnie nie podnieca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo jest do sciagniecia z PSS US Amerykanskiego.Swoja droga gra poprostu miażdży i jak przed mowca pisal szczena w piwnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyglada naprawde pięknie.A gamepley jakby z innej epoki Jaka szkoda że 2k nie robi piłki nożnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra wyglada naprawde pięknie.A gamepley jakby z innej epoki Jaka szkoda że 2k nie robi piłki nożnej

Dokładnie - szkoda, że nie ma piły od nich bo też po jakimś czasie wyglądałaby nieziemsko i grałoby się tak samo

Co do gierki- kupiłem w tamtym roku 2k8 i byłem wniebowzięty, rozegrałem mnóstwo spotkań ale w tym roku Panowie z 2k po prostu przeszli samych siebie- gierka jest GENIALNA

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wejsc na PSS US?

założyć konto PSN w kraju podając USA, później na oddzielnym użytkowniku konsoli zalogować się i ściągać do woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
założyć konto PSN w kraju podając USA, później na oddzielnym użytkowniku konsoli zalogować się i ściągać do woli.

Zapomniałes dodać że trzeba jeszcze podać mniej wiecej prawdziwy adres, jalepiej jakiegoś hotelu mieszczacego się w US.

Często pojawiają się pytania jak to zrobić, może ktoś pokusi się i stworzy mały przewodnik dla zielonych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli moge miec dwa konta? Bo jedno juz mam.

-mr. Zielony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli moge miec dwa konta? Bo jedno juz mam.

-mr. Zielony

Mozesz miec ile chcesz. Byle inny nick byl i email.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem we wszystkie NBA i 2K9 wygląda najlepiej, najlepsza płynność i animacje. NBA 09 niewiele gorsza grafika, niby na publiczności ludzie sobie chodzą po popcorn, ale i tak przez brak płynności przypomina mi to raczej roboty. Poza tym chodzeniem tam i z powrotem nie zaobserwowałem żadnego innego ''ruchu'' publiczności niż oklaski. Oczywiście ekran ładowania (z FIFA) wymiata, choć zawsze jesteśmy zwróceniu ku koszu, więc troche naciągana nazwa ''freestyle''. NBA Live 09 to już słabizna. Grafika niby prawie jak w grze EA, ale i tak publiczność - żenada. Gameplay niezły, ale i tak odstaje. Ach, SOOONY

Podsumuwując:

NBA_2K9>NBA_09>NBA_LIVE_INSIDE_09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wprost zachwycony, na 2k8 nie starczyło mi kasy ale teraz sobię już nie odpuszczę! Jedna sportówka musi byc na półce, reszty NBA nawet nie ściągam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) Ach, SOOONY

Podsumuwując:

NBA_2K9>NBA_09>NBA_LIVE_INSIDE_09

Mnie tylko zastanawia, po co Sony marnuje potencjał ludzki, kase na licencje i moce przerobowe na NBA, kiedy już 2 firmy to robią i znacznie lepiej im idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie tylko zastanawia, po co Sony marnuje potencjał ludzki, kase na licencje i moce przerobowe na NBA, kiedy już 2 firmy to robią i znacznie lepiej im idzie.

może się dobrze sprzedaje ? Nie wszystko musi być doskonałe, aby na siebie zarabiać (patrz -> NFSy, po co je EA robi ? Dla kasy). Kiedyś mieli This is Football, teraz zajęli się NBA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×