Skocz do zawartości
Emir

Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Biegnąc w prawo- przytrzymaj strzał i, jeśli ma to być w miarę niskie uderzenie, skieruj lewą gałkę w lewo (kierunek przeciwny do biegu). Jeśli chcesz piłkę skierować w któryć z rogów bramki, musisz skierować gałkę w odpowiednią stronę. amiętaj o mocy uderzenia. Można w miarę łatwo położyć bramkarza markując strzał ( [] + X ).

Prawa gałka to podania po ziemii, lub górą (L1 + prawa gałka).

Dryblingi są ograniczone i wymagaja wysokich umiejętności gracza (ludzika). Najczęściej balansuje się piłkarzem i zmienia prędkość biegu. Poćwicz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a jak wygląda sprawa z dobieraniem zawodników on-line? Czy mogę sam znaleźć sobie przeciwnika wysyłając mu w jakiś sposób zaproszenie, czy pozostaje mi tylko losowe wybieranie przez konsolę lub ewentualnie stworzenie pokoju do gry z kumplem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można umawiać się z ludźmi z listy znajomych, albo zapraszać konkretne osoby do pokoju, który utworzymy, ale jakoś nie dane mi było się w to bawić. Wolałem losówkę, bo i tak szanse na płynną grę nie zwiększają się znacząco. Wszystko zależy od tego, czego od przeciwnika oczekujesz. Jeśli chcesz dobrego łącza, dogadania warunków spotkania, itp., to faktycznie ludzie z listy znajomych są najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakiś option file z transferami, strojami itd na sezon 09/10 ? Jeśli tak to poproszę o linki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, mógłby ktoś to wrzucić na inny serwer niż rapidshare? :). I nakierować mnie na instalację tego dodatku, bo nie mogę znaleźć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc gram w Pro evolution soccer 2009,a dokladnie w master legue.problem dotyczy transferow kiedy kupuje zawodnika z wyzszej polki.Gram w D1 zacvzalem lige mistrzow,kiedy chce kupic zawodnika powiedzmy Et'o transfer dochodzi do skutku ale gdy nacisne nastepny tydzien czyli next week pokazuje mi ze negocjacje zostaly zerwane dlaczego?Kasy mam sporo wiec nie powinno byc problemu pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc gram w Pro evolution soccer 2009,a dokladnie w master legue.problem dotyczy transferow kiedy kupuje zawodnika z wyzszej polki.Gram w D1 zacvzalem lige mistrzow,kiedy chce kupic zawodnika powiedzmy Et'o transfer dochodzi do skutku ale gdy nacisne nastepny tydzien czyli next week pokazuje mi ze negocjacje zostaly zerwane dlaczego?Kasy mam sporo wiec nie powinno byc problemu pomozcie

Tu transfery rozwiązano inaczej niż w FIFie09, gdzie po takim numerze masz zakontraktowanego nowego gracza. To o czym piszesz jest pierwszym etapem, który oznacza, że klub rozważy ten transfer, ale zawodnik jeszcze musi wyrazić zgodę, co jest drugim etapem. Prestiż też może mieć znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uaktualnic sklady ? jest cos takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,poszukuje spolszczenia do pes 2009,doszly mnie sluchy,ze takowe istnieje ale nigdzie nie moge go znalezc,fajnie by bylo jak by mi ktos podal namiar na takie ulepszenie,a jeszcze lepiej jakby bylo tez z patchem na lige polska...bede wdzieczny za podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( a wiec poszukiwania zakonczone i to z niczym:/

kakaroto-songo1 mam jeszcze jedno pytanie bo widze,ze jestes bardzo dobrze zorientowany w temacie;)chodzi o to,ze na online dostaje bialej goraczki jak widze,ze sa tylko dwie druzyny,80% wybiera barce albo mu,czy orientujesz sie czy mozna jakos zablokowac te zespoly albo czy sa serwery na ktorych segreguja druzyny,nie mam nic przeciwko tym zespolom ale ile mozna grac przeciwko zelowemu chlopakowi(ronaldo) i spolce;)nie gram dla rankingow tylko dla zabawy ale wybierajac cos w stylu porto itp. z tymi druzynami nie ma szans pograc i jestem zmuszony brac cos z tej samej polki.aaa i jeszcze jedno pytanie,jak przyporzadkowac do klawisza L1 wlasne opisy np.po strzelonej bramce?z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak gram w PES 2009 to podczas powtórek strzału na bramkę, piłka staje się potrójnie widoczna. Mam Philips 7404 100hz i nie przestawiałem żadnych opcji do poprawy obrazu, czyli jest wszystko włączone. Trochę to irytuje, ale przy innych grach obraz chodzi jak żyleta :)

Jeśli ktoś wie, o co kaman, proszę o pomoc. Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak gram w PES 2009 to podczas powtórek strzału na bramkę, piłka staje się potrójnie widoczna. Mam Philips 7404 100hz i nie przestawiałem żadnych opcji do poprawy obrazu, czyli jest wszystko włączone. Trochę to irytuje, ale przy innych grach obraz chodzi jak żyleta :)

Jeśli ktoś wie, o co kaman, proszę o pomoc. Dzięki :)

Dziwne,pracowałem kiedyś w sklepie RTV i jedyne co mi przychodzi do głowy to

Spróbuj wyłączyć wszystkie "polepszacze" obrazu w swoim TV typu 100Hz może pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi panowie, czy w pes 09 można jeszcze pykać online czy serwery wyłączone dla tej części ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze grać, chyba, że coś się zmieniło w ciągu 2/3 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 znowu napisalem nie w temacie...poprawiam sie:)witam sciaglem of 2.04 z podanej strony,zalezy mi na tych zespolach dodanych,pobralem pierwszy link i mam nadzieje,ze to tylko jego musze zainstalowac...pytanie mam takie,na mojej grze mam zainstalowany update z bundesliga,chcialbym to usunac i wstawic ten nowy,instrukcje wstawienia dobrze znam ale chodzi mi o usuniecie tego starego,jak to zrobic zeby wszystko poprawnie chodzilo?z gory dzieki za podpowiedz

 

Edytowane przez sebekn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś, po bodaj 300 godzinach gry, zakończyłem karier w BAL. Rewelacyjna sprawa. Bardzo spodobał mi się ten tryb. Od teraz wracam do klasycznego ML. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze grać on-line? Bo mam możliwość kupić tą grę za 20zł i nie wiem czy jest sens wydawać kasę? Nie interesuje mnie tryb dla jednego gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to tak, ale gra po sieci do przyjemnych nie należy. Częste lagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy mozna w trybie League robić transfery i czy lepiej grać Master League czy zwykłą ligę?Bo z tego co wiem to lepiej grać ML

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ML to taki menager mode. W nim grasz ligę, puchary, a także kierujesz drużyną (zakupy nowych zawodników, itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×