Skocz do zawartości
Emir

Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

themichał po prostu idź i kup fife, delektuj się smaczkami.

zwłaszcza w single, jak będzie płynność jak w PES2008 to bardzo dziękuję, dla mnie więcej piłkarskich smaczków ma FIFA - chodzi o otoczkę meczu, a teraz ze zmieniającymi się cieniami będzie już zupełny wypas...

kto patrzy na cienie w czasie meczu ??

pes tak naprawdę zawiódł raptem raz w edycji 08 - poprzednie były lepsze lub gorsze ale generalnie trzymał fason ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
themichał po prostu idź i kup fife, delektuj się smaczkami.

kurde, jak tak siebie czytam to fanboy się robi ze mnie ostry w tej kwestii

kto patrzy na cienie w czasie meczu ??

ja patrzę. Takie smaczki są właśnie fajne. Taką samą radochę daje to, że jak przejeżdżasz w GTA koło płonącego samochodu i najedziesz na niego opona zaczyna się palić, po chwili eksploduje i jedziesz na samej feldze. W końcu gra też bez tego by istniała, ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja patrzę. Takie smaczki są właśnie fajne. Taką samą radochę daje to, że jak przejeżdżasz w GTA koło płonącego samochodu i najedziesz na niego opona zaczyna się palić, po chwili eksploduje i jedziesz na samej feldze. W końcu gra też bez tego by istniała, ale...

a ja bym wolał żeby ta felga wpływała na model jazdy niż tylko fajnie wyglądała - podobną analogię stosuje między peesem a Fifa.

Na szczęście mamy wybór ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opinia o pes 2009

hehe koles troche pojechal po pesie na next gen ale z jednym sie z nim nie zgodze mowi ze zwolnienie rozgrywki jest blee a wlasnie to sobie cenie w fifie 08 i kiedys w pes 5 mozliwosc gry pilka jak to jest zle to niech obejrzy mecz na zywo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z PES'em od "piątki" ale teraz zacząłem się zastanawiać. Bo wielu z Was mówi że się przerzuca na fifę. To co mnie przekonało do gry konami to fizyka gry. strzał ci wyjdzie tak jaki bedziesz miał balans zawodnikiem i ty czujesz nawet na której nodze ma oparty ciężar ciała, to że piłka nie klei się do nogi i nie każdy strzał jest w światło bramki. Tak byłem zaptrzony w PES'a że nawet nie patrzyłem na postępy fify. Jak fifa zbliżyła się fizyką do pesa to też jestem w stanie ją kupić. A wiecie jak jest z trybem kariery? co lepsze? Rozumiem że sensible world of soccer to nie bedzie ale może różnice są znaczące między tymi dwoma tytułami, co by pomogło w wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo cos o demach, czy i kiedy beda dostepne w PSS? szukalem troche i nie udalo mi sie znalesc info..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demo fify 09 bedzie 11 wrzesnia co do pes2009 daty jeszcze nie ma ale prawdopodobnie poczatek pazdziernika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
demo fify 09 bedzie 11 wrzesnia co do pes2009 daty jeszcze nie ma ale prawdopodobnie poczatek pazdziernika.

lol, na pocztaku pazdziernika juz bede katowal fifke 09...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kupie jak obie gry ;p z tego wzgledu ze pesa zawsze mialem i gralem a fife poniewaz jak wyzej wiekszosc pisze bardzo mocno sie poprawila pod kazdym wzgledem i mozna powiedziec ze dorowna juz teraz (jak nie przegoni...) pesa

pes duzo straci w tym roku ze wzgledu na pozne demo i tym ze deko pozniej wychodzi, no coz kiedys musialo to nastapic ;] dlamnie nie wazna jest nazwa czy to fifa czy pes wazne by sie w to dobrze gralo i czerpalo ja najwiecej przyjemnsci z tej o to gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja kupie jak obie gry ;p z tego wzgledu ze pesa zawsze mialem i gralem a fife poniewaz jak wyzej wiekszosc pisze bardzo mocno sie poprawila pod kazdym wzgledem i mozna powiedziec ze dorowna juz teraz (jak nie przegoni...) pesa

pes duzo straci w tym roku ze wzgledu na pozne demo i tym ze deko pozniej wychodzi, no coz kiedys musialo to nastapic ;] dlamnie nie wazna jest nazwa czy to fifa czy pes wazne by sie w to dobrze gralo i czerpalo ja najwiecej przyjemnsci z tej o to gry...

ja sobie pesa kupie jak bedzie tanszy, w sumie 179 w preorderze to nie majatek, ale beda inne pozycje na ktore przeznacze te pieniazki np. Gearsy 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fifa lepiej wychodzi w cenie bo jest do niej jeszcze pendvire 2gb gratis;] hehe czyli jeszcze przed premiera gry wygrywa heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszym post, więc wypadałoby się przywitać ;-)

Ja również wybiorę PES'a, nie liczy się licencja, a gameplay, oby tryb online działał bez zarzutów :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli konami da dupy tak samo jak w pes2008 to już więcej nie kupię gry z seri pro evo.A może tak być w przypadku ps3 jak było rok temu na kompie pes działał nie najgorzej na xboxie też a na ps3 tragicznie.Jak przesiadłem się z wersji pc na ps3 to myślałem że się pożygam tak to chodziło 15 klatek na sekunde grafika gorsza niż na innych platformach.Jeśli konami nie weźmie się do roboty i dalej będzie wypuszczało tą samą gre tyle że z roku na rok coraz gorszą bez licencji zmieniając tylko grafikę niekoniecznie na lepszą bardzo szybko przegra walkę z ea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra wiadomosc!!!!

11 wrzesien -demo PES 2009

oraz potwierdzenie trybu Champions League ktory napewno sie pojawi.

Gorszą wiadomością natomiast jest to, że hiszpańska La Liga będzie posiadać tylko częściową licencję. Jedynie kilka najlepszych zespołów będzie w 100% zgodne z rzeczywistością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 wrzesien -demo PES 2009

oraz potwierdzenie trybu Champions League ktory napewno sie pojawi.

myślę, że można to info zaliczyć do dobrych wiadomości, skoro konami zdecydowało się wypuścić demo w tym samym czasie co Ea fifke tzn., że muszą być całkiem pewni siebie jeśli chodzi o pessa. Za tydz. będziemy wiedzieć ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie koniecznie wiaze sie to z pewnoscia siebie, chcieli wypuscic demo juz po premierze Fify, co oznaczac moglo, ze wiekszosc bedzie sie juz zagrywac w Fife.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie koniecznie. może właśnie dlatego wielu z nas fify nie kupi bo bedziemy czekac na demo zeby sie przekonac co lepsze. Strasznie się waham w tym roku bo po raz pierwszy od kilku lat nie wiem co mam kupić a dwie gry kupować prawie takie same jest bez sensu. Pierwsza fifa i niby lepsza niż dotychczas, z pesem nic nie wiadomo, narazie tylko negatywne opinie słychać i powoli zaczyna mnie wkurzać brak licencji. Gra sie fajnie, ale ile można.. jednak kase mają i żydzą.zwłaszcza że fifa dogania pesa pod względem "fajności gry". może jak konami straci w tym roku to się przyłożą w następnym. To tak jakby grać w WRC wymyślonymi samochodami. sie już sieszna i żenujące robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo czy ktoras z galek bedzie obslugiwac trophy? z tego co wiem to w dniu premiery nie bedzie takiej opcji, ale moze ktos ma swieze info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedno pytanie czy spieprzą płynność pesa tak samo jak w zeszłym roku.Oby nie bo jeśli tak będzie to pes jest przegrany jescze te głupie kitajce nie kupują licencji.Wiem że dla niektórych to nie ważne ale dla mnie licencje są bardzo ważne bo to ma być symulacja piłki i mają być prawdziwe nazwiska i nazwy tak samo jak i stroje.Jakoś nie czerpie przyjemności z grania manchesterem red czy jakimiś zawodnikami z wymyślonymi nazwiskami.Na pc jest możliwość wgrania patcha i wszystko jest cacy a na ps3 niestety najprawdopodobniej się nie da tego zrobić.Tak więc najprawdopodobniej jeśli pes będzie chodził płynnie stanę przed wyborem czy przepłacić niepotrzebnie za wersję na ps3 100zł czy lepiej kupić pecetową wersję w pełni modyfikowalną.Natomiast jeśli schrzanią robote tak jak rok temu to co najwyżej spirace ich gre i tyle będą mieli z tego pożytku.Fife najprawdopodobniej też kupię na ps3 chyba że będzie tak super słabo działała jak euro 2008 to też podziękuję za tą produkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fife najprawdopodobniej też kupię na ps3 chyba że będzie tak super słabo działała jak euro 2008 to też podziękuję za tą produkcję.

o co chodzi z Euro2008? z tego co pamietam to byla to gra calkiem przyzwoita, nieco lepsza od Fifki08, tylko moje zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demo Pro Evolution Soccer 2009 zawierać będzie:

* Cztery grywalne drużyny: Niemcy, Szwecja, Hiszpania, Argentyna.

* Czas trwania meczu: 10 minut.

* Jeden stadion do wyboru.

* Możliwość wyboru pogody deszczowej bądź słonecznej.

* Rozgrywka 1 vs 1 (Cpu vs Player bądź Player vs Player).

i ma byc poprawiona plynność gry i animacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i ma byc poprawiona plynność gry i animacji

o takich rzeczach nie powinno sie nawet wspominac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! mialem przyjemność być na targach games convention 2008 w lipsku i musze wam powiedziec ze fifa zrobila na mnie ogromne wrazenie od grafiki po plynność gry dopracowane wszystko i sam sie sobie dziwie ze to pisze bo od wielu lat gram w pes i tylko w pes zadna fifa do tej pory mnie nie interesowala ale w tym roku to sie niestety zmieni a co do pes2009 to jest zdecydowana roznica z pes2008 oczywiscie na plus nietyle graficzna co plynnosc gry jest poprawiona ale to jednak nie to na co czekamy oczywiscie jest to tylko moje zdanie.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze z pesem nie bedzie az tak zle jak niektotzy juz teraz pisza i odrazu skreslili go z miejsca...

to co widzili pewnie na GC czy kilka starych filmikow nic nie mowi jeszcze jak bedzie wygladal ostateczny tego wyglad bo na GC bodajrze gra byla w 70 cos % ukonczenia czyli wszelkie braki maga dociagnac i wprowadzic to co potrzeba...i ujrzymy w 100% ukonczenia moze to co bysmy chcili zobaczyc...wiec trza czekac;] wiadomo z roku na rok ludzie sa bardziej wymagajacy i chca wiecej i wiecej i leiej i bardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wersja demonstracyjna Pro Evolution Soccer 2009 najprawdopodobniej nie ukaże się 11 września - tak przynajmniej wynika ze "śledztwa" jakie przeprowadził serwis maxconsole.net. O rychłym pojawieniu się próbnej wersji PES'a 2009 pisaliśmy kilka dni temu. Z tamtego newsa wynikało, że KONAMI ma w planach wypuszczenie dema już w najbliższy czwartek... Jak się jednak okazuje, informacja ta była nieprawdziwa.

Redaktorzy serwisu maxconsole.net, zaniepokojeni brakiem PES'a na czwartkowej liście dem w aktualizacji PlayStation Network, postanowili sprawdzić wiarygodność ostatnich przecieków u samego źródła. W tym celu zwrócili się do departamentu KONAMI PR, którego przedstawiciel stanowczo odmówił komentarza, twierdząc, iż "informacja na temat wydania wersji demo PES 2009 zostanie podana we właściwym czasie..."

Zatem czwartek dla fanów PES'a powinien być spokojny, no chyba, że KONAMI sprawi nam niespodziankę jak TA z roku ubiegłego ;-]

źródło: jak zwykle ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×