Skocz do zawartości
ONE

Fat Princess

Rekomendowane odpowiedzi

Można zrobić ustawkę, wczoraj sie staraliśmy, ale nie do końca wyszło. nawet jak ustawiasz friend sloty gra przyjmuje graczy na przemian, niebieska - czerwona. Oczywiście wszystko się da zrobić, ale trzeba działać szybko. Procedura powinna wyglądać moim zdaniem tak. Umawiamy się mniej więcej na konkretną godzine. Jak będę gotowy, wyyłam wszystkim friendsom online, którzy są w FP wiadomość, że za minute hostuje grę (żeby było trochę czasu, dla wszystkich). Potem hostuję i daje tyle friend slotów ilu mam znajomych online (dodawać mnie do friendsów!!!). Jak stworze grę wy macie minutę żeby się dołączyć i wejść do mojej drużyny (start,-> X,-> switch teams) jeżeli ktoś się spóźni gra w drużynie przeciwnej, do końca pierwszej rundy i stara sie po jej skończeniu pezełączyć do odpowiedeniej (mojej, lub innego hosta) drużyny. Jeżeli nie ma miejsca mówić przez HS, że nie mozna się przelączyć (moge nie zauważyć, szczególnie jak latam z kosą ^^). Host może wykopać ludzi z gry i zrobić tym samym miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm. Na tą gre czekałem mieśiące, jak akurat wyszła mialem wyjazd tygodniowy. I czytałem a tu podobno duużo problemów, lagi, slabo zrobiony host, slabe dołaczanie się... Naprawde tak słabo jest? Bo wiem ze gra jest napewno warta zakupu, bo niedlugo bedzie łatka która wszystko poprawi, ale czy na dzień dzisiejszy warta kupna, czy lepiej sie nie denerwowac i kupic po łatce? ;>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz kupuj kiedy chcesz i tak nie stanieje :P Zawsze możesz pobrać i czekać na patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy lepiej sie nie denerwowac i kupic po łatce? ;>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy lepiej sie nie denerwowac i kupic po łatce? ;>

Tylko niektórzy mają aż takie problemy by się można było wkurwiać, mi, prócz tego że na początki miałem duże problemy z łączeniem, bugi zdarzają się rzadko. Fakt nieistniejąca księżniczka może wkurzyć ale chyba nie bardziej niż ekipa lamusów czekająca przed spawnpointem.

Edytowane przez ajakdwalin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiona i przetestowana ;-)

W skrocie to tak : Multi to jeden wielki error ;-) Nie zdolalem dokonczyc zadnego meczu i na parenascie prob podlaczenia sie zdolalem "dolaczyc" na chwile do zaledwie ja wiem ? 3-4 hostów. Takze "wkradl sie jakis blad" .

Single tez hmm mieszane uczucia mam :) Da sie zmienic poziom tej gry co z tą ksiązeczka lata ? Deathmatch na hardzie 3x od razu jak odpalilem gre - 3 porazki :D. Z czasem rzecz jasna coraz lepiej czlo, coz trza cwiczyc skila poki online kuleje. Po przelaczeniu na tryb tej ksiazeczki nabilem 120 kili na jednej mapie i 3 padniecia przy 80 kilach i 23 padnieciach na hardzie w 3 meczach (epic fail).

Ale ogolnie gra jajeczna :) Kupa smiechu, chociaz czasami potrafi zdenerwowac.

Myslalem, ze tyle postaci bedzie sie ze soba zrec i wpakowane sa na sile tutaj, ale z tego co pogralem kazdym - kazda klasa jest przydatna i to bardzo.

Hmm ja nie wiem, ale chcialbym zebrac 16 osob z forum i zrobic taki mini klan :) Killzone to to nie jest, ale jednak szczerze mowiac mam pare pomyslow jak rozwalic przeciwnika :) A z botami i przypadkowo spotkanymi osobami nie da rady tego zrealizowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jak bym kupił grę z USA to mógłbym normalnie grać u nas? Bo przy dzisiejszym kursie w prostym przeliczniku gra wyjdzie taniej o jakieś 13-14 zł więc dlatego się pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jak bym kupił grę z USA to mógłbym normalnie grać u nas? Bo przy dzisiejszym kursie w prostym przeliczniku gra wyjdzie taniej o jakieś 13-14 zł więc dlatego się pytam.

Zakup możesz dokonać z dowolnego sklepu. Ja kupuję w UK, potem daję slot kumplowi z PL i gitara. Wszyscy grają, trzymają się za ręcę i śpiewają hossana. Err :pardon: Wiadomo, o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie będzie problemów z amerykańską kopią? Wiecie jakieś regionalne blokady na ip w przypadku gry online? Po prostu muszę mieć pewność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem i już przeszedłem legendę grubej księżniczki, singiel jest niezły ale jeszcze nie grałem w multi.

Skillz0r - rób co chcesz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam Fat Princess. Zdążyłem ukończyć legendę, ale areny - "Gladiate" to chyba nie przejdę. Tak btw- wie ktoś ile jest poziomów na arenie (tzn fal przeciwników)? Co do rozgrywki online. Rzeczywiście jest beznadziejnie chociaż z 5 razy udało mi sie rozegrać pełne mecze.(Na jakies 20 próB) Wg mnie jest to jedna z najlepszych gier dostepnych na pss ^^ Oczywiście, jak już wydadza patcha. :P

Edytowane przez Kontal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak btw- wie ktoś ile jest poziomów na arenie (tzn fal przeciwników)?

12 na każdą klasę.

Wiecie może czemu i jakim sposobem niektórzy gracze (magowie głównie) mają po 3000 punktów, jak średnio można zdobyć 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam kilka razy miałem po 2 000 punktów i wiecej. Zauważyłem, że magom liczą sie punkty w taki sposób- po ulepszeniu na ice magów, przy ataku (zamrozeniu) obszarowym za kazdego zamrozonego ziomka Mag dostaje 10 punktów. Przy czym nie trzeba na maxa ładować tego ataku, a wystarczy lekko przytrzymac (zeby sie ledwo zaczal ladowac) i puscic. Ledwo co zamrozi (na mniej niz sekundę) ale punkty i tak dostaje. Plus bonus za zabicie przeciwnika przy takim wlasnie zamrozeniu

Edytowane przez Kontal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki proste pytanie czy w gry z PSN z innych regionów (mój przypadek USA) da się spokojnie grać po online? Czyli właśnie takie Fat Princess, nowy Battlefield 1943 czy inne Warhawki itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Fat Princess to na pewno tak. Sam mam grę z Amerykańsiego psstore i wszystko ładnie działa (no działać będzie gdy sie patch pojawi :D ) Co do reszty gier, to myślę, że jest tak samo chociaż nie jestem pewny.

Edytowane przez Kontal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czemu i jakim sposobem niektórzy gracze (magowie głównie) mają po 3000 punktów, jak średnio można zdobyć 600

Heh ja to miałem nawet 10000 pkt :D

Tak, robiłem spam atak, Ice Magiem.

Edytowane przez krzychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki proste pytanie czy w gry z PSN z innych regionów (mój przypadek USA) da się spokojnie grać po online? Czyli właśnie takie Fat Princess, nowy Battlefield 1943 czy inne Warhawki itp :)

Napisałeś 3 posty jak dotąd i wszystkie z tym samym pytaniem w różnych odmianach. Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Odpisałem Ci, jako pierwszy, że wystarczy, że ściągniesz z obojętnie jakiego sklepu pss (US, UK), odpalisz go na swojej konsoli zlokalizowaną w Polsce i możesz się cieszyć grą bez przeszkód. Geez :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź masz na Priv :)

A wracając do tematu, jak ogólnie może cie określić fun dający przez FP? Bo filmy na You Tube czy GT nie pokazują wszystkiego, uważacie, że gra ma dużą żywotność ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli online wkońcu bedzie działać jak należy to fun będzie przeogromny. A wg mnie zabawa będzie najlepsza gdy będziemy grać online ze znajomymi bądź np z forumowiczami.Tak czy inaczej, ja wyboru nie żałuję, bo nawet single daje radochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie fun jest ogromny, ostatnia gra online która mnie tak wciągła to był StarCraft dobre 10 lat temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, ściągam i czekam :)

Mam nadzieję że się nie zawiodę.

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, ściągam i czekam :)

Mam nadzieję że się nie zawiodę.

Spodoba ci się uwierz mi, chyba że nie lubisz takich gierek :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie też problemy z dołączeniem do Fat Princess ?

Mnie na 10 prób wrzuca do gry może z 3 razy ?

Tragedia, mam nadzieję że wydadzą jakiegoś patcha poprawiającego to, bo narazie skutecznie jestem odtrącony od tej gry... ;/

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się ani razu nie udało połączyć. Szlag mnie trafi xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×