Skocz do zawartości
Pips

Emily

Rekomendowane odpowiedzi

Emily

Specjaliści z firmy Image Metrics pracujący przy Grand Theft Auto IV zaprezentowali swoje ostatnie dzieło. Nazywa się ono (ona?) Emily, i jest animacją komputerową. Co wyróżnia ją od innych? Sprawdźcie sami...

To w ogóle jak real wygląda Postać z Heavy Rain przy tym tak dobrze nie wypada, ale może to wina pomarańczowego ekranu.

Po Heavy Rain poznajesz że to gra, po tym byś nie poznał pewnie, przy PS4 będzie taka grafika może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie zatkało? Raczej nie. Od czego są te super komputery? Heavy Rain powstaje na PS3 które jak już wszyscy uzgodniliśmy nie jest cudem techniki

Coś mi się w jej uśmiechu nie podoba... Nie potrafię wskazać co dokładnie "nie gra" ale jednak wygląda odrobinę dziwnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coś Ty Allu?! Jestem pewien, ze gdybyś nie wiedział, iż jest to animacja, nie pomyślałbyś nawet przez chwilę, że ta babeczka to twór komputerowej grafiki

Zatyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre, mimika twarzy troche dziwna.

Ale nie rozumiem porownanie czegos takiego do gry, bo to nie bylo, albo nie bedzie zastosowane w zadnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest tylko male, mocno skompresowane video. ciekawe jak bedzie to wygladalo w HD - wiecej szczegolow, moznaby wiecej niedociagniec zauwazyc. ale w takiej formie, wyglada to absolutnie zajebiscie. tylko cos mi sie nie wydaje, zeby to szlo w czasie rzeczywistym. to raczej prerender. ale juz widze wachlarz zastosowan Emilki w polaczeniu z glosem Ivony muehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no coś Ty Allu?! Jestem pewien, ze gdybyś nie wiedział, iż jest to animacja, nie pomyślałbyś nawet przez chwilę, że ta babeczka to twór komputerowej grafiki

Pewnie nie. Ale dalej by mi coś z jej mimiką nie pasowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mimika dziwna.. niby natural ale coś tu nie gra. jak oglądałem na youtube filmik z Emilką to mi sie kolor skóry na twarzy strasznie taki photoshop'owaty wydał porównując np. do ramion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jakby jej odciąć głowę??? Ciekawe jakby krew wyglądała???ja czekam na jakieś dobre cybernetyzacje i niezłe łacza neuronowe:-) robi takie same wrażenie jak doom 16 lat temu albo jak river raid 26 lata temu...

trochę już późno, idę spać. Wczoraj się obroniłem i teraz głupoty gadam. Yo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mnie zatkało? Raczej nie. Od czego są te super komputery? Heavy Rain powstaje na PS3 które jak już wszyscy uzgodniliśmy nie jest cudem techniki

Coś mi się w jej uśmiechu nie podoba... Nie potrafię wskazać co dokładnie "nie gra" ale jednak wygląda odrobinę dziwnie...

Ten usmiech był taki sztuczny/mechaniczny? Taki jakby niepewny Jakby sie nie cieszyla z tego ze jest animacja xD

ogolnie rozklada na lopatki. Ja na poczatku czekam az babka zapowie i cos pokaza Upewnilem sie dopiero jak pozmieniali jej kolor na twarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×