Skocz do zawartości
Frosty-PL

Kfiatki fanboyow

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany tematem "Kawały o konsolach" tworze ten topic

Jak mozna sie domyslic po nazwie, temat ten ma sluzyc wklejaniu najlepszych cytatow fanboyow swojego sprzetu (Konsoli i PieCow)

Wiec jak tylko cos znajdziecie, wbijajcie tutaj!

I mam nadzieje ze flame'ow nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Że niby jak?? A GTA IV?/ Na PS3 jest lepszej jakości?? Każda gra która wyszłą na obie konsole lepiej wygląda na 360, więc nie gadaj takich bzdur.

Skoro gra wyszła na obie konsole to jak może dostawać większe oceny na PS3?? Przecież gry na obie konsole są identyczne.

Godsmack

Było wiadome że M$ wyjdzie na swoje. Prawie wszystkie produkty m$, wygrywają z przeciwnikami i tak jest w walce x360 vs ps3,

ziomss95

Największym atutem Blu Ray'a jest to, że gry wolniej się doczytują i trzeba je instalować jak na PC? Na konsoli?! Przyszłościową maszynkę sony, która dławi się przy kilku znaczących grach i ma mniejszą rozdzielczość w GTA4? No i przyszłościową maszynkę przez którą premiera FarCry2 została przesunięta bo nie można na niej utrzymać stałego framerate? Nie rozśmieszaj mnie

Scumgrief

Nie moge z tych dzieci są takie żałosne ;[[[

A konkurs na największego zjeba roku wygrywa: Godsmack, brawa dla zwycięzcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wciekawe^^ * wciska CTRL+T i wpisuje onet.pl dział gry^^

Tutaj pierwszy fanboy. Tym razem konsol;( Nie wiem, nie znam się tak bardzo na PC ale chyba gier nie optymalizuje się pod monitory, nie?

Do blacharzy

Gry na pecety mają słabą grafikę i niskie detale ponieważ optymalizowane są na ekrany 15 calowe, które posiada 95% pececiarzy.

~edek 15 cali crt , 23.08.2008 10:04

I jeszcze to, że 95% posiada ekrany 15 calowe...

Jak coś będzie jeszcze na tym onecie ciekawego to edytuje^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Że niby jak?? A GTA IV?/ Na PS3 jest lepszej jakości?? Każda gra która wyszłą na obie konsole lepiej wygląda na 360, więc nie gadaj takich bzdur.

Skoro gra wyszła na obie konsole to jak może dostawać większe oceny na PS3?? Przecież gry na obie konsole są identyczne.

Godsmack

Było wiadome że M$ wyjdzie na swoje. Prawie wszystkie produkty m$, wygrywają z przeciwnikami i tak jest w walce x360 vs ps3,

ziomss95

Największym atutem Blu Ray'a jest to, że gry wolniej się doczytują i trzeba je instalować jak na PC? Na konsoli?! Przyszłościową maszynkę sony, która dławi się przy kilku znaczących grach i ma mniejszą rozdzielczość w GTA4? No i przyszłościową maszynkę przez którą premiera FarCry2 została przesunięta bo nie można na niej utrzymać stałego framerate? Nie rozśmieszaj mnie

Scumgrief

Nie moge z tych dzieci są takie żałosne ;[[[

A konkurs na największego zjeba roku wygrywa: Godsmack, brawa dla zwycięzcy

Nie mów mi, że to Ty jesteś SONYPS3...

Temat bez sensu - do wywalenia. Ludzie znowu szukają powodu do kłótni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mów mi' date=' że to Ty jesteś SONYPS3...[/quote']

Chyba masz racje

[!--quoteo(post=0:date=:name=Członek_Al-Kaidy)--][div class=quotetop]CYTAT(Członek_Al-Kaidy)[div class=quotemain][!--quotec--]Eeee... tam nie czepiajcie sie tak tego całego SONYEGOPS3, chłopak broni swojej konsoli jak tylko może, choć fakt troche przesadza ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lol, nie jestem żaden SOnyPS3, tylko uważam, ze chłopak ma ciut racji i tyle. A wszedłem na te forum o Xboxie, bo wiedziałem, że będzie tam sterta fanbojów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lol, nie jestem żaden SOnyPS3, tylko uważam, ze chłopak ma ciut racji i tyle. A wszedłem na te forum o Xboxie, bo wiedziałem, że będzie tam sterta fanbojów

To po co wchodzisz? Prowokować. Sorry, ale takie coś jest nazywane przez normalnych ludzi głupotą.

Nadal uważam, że temat jest bezsensu i powinien zostać zamknięty. Czysta prowokacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Polecam nauke czytania ze zrozumieniem ;/

1. Nawet nie zarejestrowałem sie na tym forum o xboxie

2. Wszedłem tam, bo przypuszczałem ze bedzie tam pełno fanboyów, którzy beda psioczyć na PS3

3. NIE JESTEM SONYPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam nauke czytania ze zrozumieniem ;/

1. Nawet nie zarejestrowałem sie na tym forum o xboxie

2. Wszedłem tam, bo przypuszczałem ze bedzie tam pełno fanboyów, którzy beda psioczyć na PS3

3. NIE JESTEM SONYPS3

Ok tylko czego spodziewałeś się po forum dla Xboxa? Myślisz, że jak ktoś by założył taki temat na naszym forum to sprawa by wyglądała inaczej? Myślisz, że 100% ludzi na tym forum jest zadowolona z tego sprzętu pod każdym względem? Ja tam np. przeczytałem kilka rzeczy z którymi się zgadzam. Na przykład wiem, że minusem jest instalowanie gier na dysku. Mam zainstalowane z 8 gier do tego kilka dem i dysk prawie pełny. Muszę kupić nowy, bo prawie każda gra zajmuje po 4,5gb... tego większość osób Ci na tym forum nie powie. Powiedzą, że to jest zaleta, bo loadingi są krótsze. Taaa, jasne -,-

Dlatego 2 punkt Twojego postu jest co najmniej śmieszny. Na każdym forum znajdą się Fan-boye... na tamtym, na tym i na każdym innym poświęconym konsolą.

Dziwię się, że jeszcze nikt z moderatorów nie zamknął tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chcę się ponabijać to nie musi wchodzić na strony poświęcone wyłącznie xboxom, wii, PS3 czy coś takiego... wiadomo, żę większośc osób zarejestrowanych na tych forach jest posiadaczem konsoli której jest poświęcone właśnie to forum.. i wiadomo swojego będą bronić

Lepiej wejść na "onet - gry" i "kawałów" jest na kilka dobrych stron Innych źródeł szukać nie trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A liczylem ze flamow nie bedzie.

Tu mamy sie smiac z glupoty tych uzytkownikow a nie z nimi klocic

To moze niech mod to zamknie... widac jeszcze nie jestesmy gotowi na takie tematy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ok tylko czego spodziewałeś się po forum dla Xboxa? Myślisz, że jak ktoś by założył taki temat na naszym forum to sprawa by wyglądała inaczej? Myślisz, że 100% ludzi na tym forum jest zadowolona z tego sprzętu pod każdym względem? Ja tam np. przeczytałem kilka rzeczy z którymi się zgadzam. Na przykład wiem, że minusem jest instalowanie gier na dysku. Mam zainstalowane z 8 gier do tego kilka dem i dysk prawie pełny. Muszę kupić nowy, bo prawie każda gra zajmuje po 4,5gb... tego większość osób Ci na tym forum nie powie. Powiedzą, że to jest zaleta, bo loadingi są krótsze. Taaa, jasne -,-

Dlatego 2 punkt Twojego postu jest co najmniej śmieszny. Na każdym forum znajdą się Fan-boye... na tamtym, na tym i na każdym innym poświęconym konsolą.

Dziwię się, że jeszcze nikt z moderatorów nie zamknął tego tematu.

W ogóle o co tobie biega?? Założony został temat, w którym mamy wpisywać jakie brednie piszą fanboye obojętnie z jakich stron. Ja wrzuciłem kilka postów, które mnie rozśmieszyły, a ty masz już jakiś problem, jak ci sie topic nie podoba to przecież możesz go totalnie zignorować i nic tu nie pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×