Skocz do zawartości
meloonek

The Last Guy

Rekomendowane odpowiedzi

W taką gierkę to sobie można co najwyżej podczas nudy w pracy pograć, gdy kulki się znudzą, ale w mordę jeża nie na PS3

Dlatego że...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że taka gra spokojnie ruszyła by na kilkuletnim PC-cie i nie potrzeba do tego konsoli najnowszej generacji...

Żal dupę ściska jak widzę takie gierki na PSS, to może następne niech zrobią kółko i krzyżyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego że taka gra spokojnie ruszyła by na kilkuletnim PC-cie i nie potrzeba do tego konsoli najnowszej generacji...

Żal dupę ściska jak widzę takie gierki na PSS.

Słodko.

Ale tak myśląc trzeba by wywalić 50% gier z PSS (np. serię Pixel Junk).

ps: może nie zaglądaj już do sklepu. Jeszcze zobaczysz tak kiedyś jakąś wariację Tetrisa (albo nie daj boże GO! Sudoku) i Ci się całkowicie z żalu coś ściśnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Dlatego żal ściska dupę jak się tam wchodzi.

Edit - i nie zaglądam - chyba że mam info o jakimś fajnym demku czy DOBREJ gierce (Siren, Quest for Booty itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Dlatego żal ściska dupę jak się tam wchodzi.

Brak mi słów...

Ale skoro tak chcesz do sprawy podchodzić to trudno. Twój wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brak mi słów...

Dlaczego? Jest gdzieś jest napisane, że wszyscy mają się rajcować tymi komodorowymi grami z PSS?

Srroy, ale za 20 zł to wolę sobie kupić w empiku nowego Painkillera, lub Warhammer'a 40 000 000, niż takie coś...

Twój wybór.

Dokładnie. Po co więc ten ostry ton ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Srroy, ale za 20 zł to wolę sobie kupić w empiku nowego Painkillera, lub Warhammer'a 40 000 000, niż takie coś...

No cóż... Może gdyby mnie ktoś zapłacił 20zł to pograłbym w nowego Painkillera lub Warhammer...

Kwestia gustu.

Dokładnie. Po co więc ten ostry ton ?

Ostry to? Ty mojego ostrego tonu jeszcze nie znasz

A tak serio to Ty zacząłeś z tym ściskaniem... Wybacz ale czymś takim możesz urazić sporo, lubiących takie relaksujące gry, ludzi

Ale ok. Peace?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, nie trzeba brać tego osobiście, przecież nie jadę po was, tylko po grze

A nawet nie po grze - bo może i jest fajna(sam lubię pograć w pasjansa), tylko po tym że figuruje ona na PSS

Peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem... odkopałem 3 miesięczny temat, wiem... (ONE, nie bij)

...Ale, nie wiem, co to za gierka. Czy ktoś może wytłumaczyć mi o co z tą gierką chodzi? Czy warto pobierać ją ze sklepu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego END. Gra ma na IGN ocene 9.0. Czyli jest chyba najwyżej ocenioną grą z PSN w historii, a tu cisza w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego END. Gra ma na IGN ocene 9.0. Czyli jest chyba najwyżej ocenioną grą z PSN w historii, a tu cisza w temacie.

A gdzie obiecane nowe mapy???? Ja chcę nowe mapy !!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
opis gry masz kilka postow wyzej ;]

END OF STORY

Patrz na datę tamtego posta...

A gdzie obiecane nowe mapy???? Ja chcę nowe mapy !!!!!!!!!!!!

To kup je w Japonii ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrz na datę tamtego posta...

To kup je w Japonii ;]

Taaaa? Tyle tylko, że była mowa, że zaraz po tym jak pojawi się wersja pudełkowa, zostanie udostępniony "pacz", który doda nowe mapy do wersji zakupionej na PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ci niespodzianka - odpaliłem TLG a tu mi ciągnie update. Jedyna zmiana to "trophies", niektórzy się ucieszą :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ci niespodzianka - odpaliłem TLG a tu mi ciągnie update. Jedyna zmiana to "trophies", niektórzy się ucieszą :turned:

Wiem wiem- odpaliłem niedawno gierkę i spotkało mnie to samo ale 1 minus jest oczywiście- reset savegame :/

Więc na nowo trzeba będzie zacząć gierkę :)

Dla tych co nie kupili i się zastanawiają- sprawdźcie demko ale z pełnej radość (i czasami wkurzenie) z gry wzrasta z każdym etapem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tam od samego początku gra się podobała.Jak tylko pojawiła się full wersja zaraz ją zassałem:).

Podobnie jak koledzy,z pojawieniem się trophy,na nowo odwiedzam miasta i ratuję ludzkośćsmile.gif

Mam też bonusowe mapki ,ale jeszcze do nich nie doszedłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierkę dostałem za free do konsoli (voucher na gry z PSS)

Spędziłem przy niej kilka godzinek i wiele jeszcze poświęce na zabicie nudy przy ratowaniu ludzkości.

Dla ludzi który wybrzydzają prostotę gry: każdy z nas lubi czasem oderwać się od super realistycznych produkcji i zagrać w coś prostego miłego dla oka, jeżeli PS3 nie oferowałoby tej możliwości zmuszony był byś człowieku do posiaadania kilku konsol do kilu rodzajów gier.

NA szczeście Sony postawiło na WSZECHSTRONNOŚĆ i nikt się nie będzie przy konsoli nudził ... al to taka moja opinia ...

Gierkę polecam ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka spoko. Zassałem ją z jpn stora. Czy da się jakoś zmienić język? Bo mam mieszankę angielskiego z "krzaczkami" :/ Lektor i niektóre napisy to "krzaczki" a reszta angielski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×