Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, serio nie wiem czemu mieszani są w to polscy kibice. Jeśli hiszpańska gazeta dotarła do takich wiadomości i się one sprawdzą, to brawo dla nich. Ale Robert ani nie udzielił im wywiadu, ani nie pozował do zdjęć, ani nie dał się sfilmować. Więc nie rozumiem czemu podział na kategorie kibiców "polskich" oraz "zagranicznych". Robert wyraźnie powiedział, że dopóki nie będzie w stanie odpowiedzieć na pierwsze pytanie dziennikarza (kiedy wrócisz), to nie widzi sensu udzielać wywiadu. Komukolwiek. I ja to rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, serio nie wiem czemu mieszani są w to polscy kibice. .................................Robert wyraźnie powiedział, że dopóki nie będzie w stanie odpowiedzieć na pierwsze pytanie dziennikarza (kiedy wrócisz), to nie widzi sensu udzielać wywiadu. Komukolwiek. I ja to rozumiem.

napisałem przecież wyraźnie - "Jeśli potwierdzą się ......"

A to oznacza ni mniej ni więcej tylko to że wiedział że wróci w tym miesiącu, a nikomu o tym nic nie powiedział.

Nie wiem co w mojej wypowiedzi było niezrozumiałego ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem o czym pisze Lennox.

Pisano o tym w naszych mediach, że Kubica jednak trochę dziwnie się zachowuje, jeśli chodzi o jakiekolwiek info o jego ostatnim półtora roku. Z początku rozumiałem go i popierałem to, że chciał mieć spokój, żeby nikt przy nim nie szumiał, żeby prasa nie podawała na jego temat głupot itd - po prostu dojście do zdrowia w spokoju. Jednak po tak długim czasie mógłby dać jakiś wywiad. Mógłby chociaż pocieszyć wszystkich, że wszystko jest ok, podziękować wszystkim kibicom na świecie, którzy go duchowo wspierali, trzymali kciuki. Mógłby dać znać jak z jego zdrówkiem i wszystkich pozdrowić. Tak naprawdę to bezpośrednio od niego nie mieliśmy ani jednego słówka, tylko pośrednio od menedżera, lekarza, czy kogoś ze znajomych. Jedyne wieści jakie do nas docierają, to jakieś bzdury od strony mediów, bądź mało trafne spekulacje.

Ja nawet już nie wiem czy wierzyć jego lekarzowi.

Jeszcze się okaże, że sam Robert nie jest niczego świadom. Że zrobili z niego pół cyborga, zresetowali pamięć i trzymają go w komorze chłodzącej, a wypuszczają tylko na jakieś testy :laugh:

Edytowane przez MilczaR-
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poki co to tylko kolejne plotki, ktorych jest tyle ze ciezko cokolwiek sensownego powiedziec a szczegolnie co jest prawda a co nie.(choc mam takie same zdanie jak lennox i milczar)

Poczkekajmy na konkrety wtedy mozna wrocic do tematu ; ]

Wracaj Robert!

Edytowane przez UniteD
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że nie wiem czemu mówisz o polskich kibicach, a nie kibicach w ogóle. Tak jakby Polacy byli przez niego umyślnie gorzej traktowani ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że nie wiem czemu mówisz o polskich kibicach, a nie kibicach w ogóle. Tak jakby Polacy byli przez niego umyślnie gorzej traktowani ;)

:)

Gorzej, nie gorzej -> jesteśmy Polakami, KUB jest Polakiem więc wypadałoby choć raz się zwrócić do ludzi którzy na niego czekają. Tu już nawet nie chodzi o kwestię relacji sportowiec - kibic, a raczej kwestia wyczucia.

A to jak powszechnie wiadomo, albo się ma, albo nie.

:)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że nie wiem czemu mówisz o polskich kibicach, a nie kibicach w ogóle. Tak jakby Polacy byli przez niego umyślnie gorzej traktowani ;)

troche tak jest - wloscy mogli z nim zamienic pare zdan i porobic fotki na testach rajdowych w ktorych bral udzial ; ]

polscy tylko wtedy gdy wynikalo to z kontraktu z lotto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche tak jest - wloscy mogli z nim zamienic pare zdan i porobic fotki na testach rajdowych w ktorych bral udzial ; ]

polscy tylko wtedy gdy wynikalo to z kontraktu z lotto.

No o to mi właśnie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche tak jest - wloscy mogli z nim zamienic pare zdan i porobic fotki na testach rajdowych w ktorych bral udzial ; ]

polscy tylko wtedy gdy wynikalo to z kontraktu z lotto.

Myślisz, że gdy podchodzili do niego kibice i pytali się czy mogą sobie z nim zrobić fotkę, to Robert pytał z jakiego jest kraju?

Coś jak:

-Z Italii

-A no to dawaj cykaj i od razu wrzucaj na Twittera

Albo:

-Z Polski

-Yyy, sorry innym razem, żelazko zostawiłem włączone.

Robert ponad pół życia mieszka we Włoszech, rehabilituje się tam, ma przyjaciół, jednym słowem cały czas tam przebywa. Rajdy które odwiedzał akurat odbywały się we Włoszech, więc nie dziwne że akurat najwięcej tam było Włochów.

Z resztą żyjemy w dobie mass mediów. Nie ma już raczej znaczenia kto uzyska informację, bo ta i tak w ciągu kilku godzin obiegnie cały świat.

Podsumowując, nie uważam żebyśmy my, jako Polacy powinni czuć się w jakiś sposób gorzej, lub pominięci. Ok, gdyby RK udzielał wywiadów la gazzeccie, autosportowi, bbc i AS, a przeglądowi sportowemu np. za każdym razem by odmawiał, to byłoby zastanawiające. Wiem, że to temat rzeka. Sam chciałbym żeby w końcu już coś było wiadomo, ale trzeba nauczyć się cierpliwości, ten gość na prawdę wiele przeszedł i jedyne czego mu trzeba to spokój.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spłycasz temat, chyba specjalnie z powodu braku argumentów.

Proponuję zamknąć ten wątek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co mialbyu sie pytac z jakiego jest kraju ?- chyba slyszy ze zadaje pytanie po wlosku lub po polsku.

to sa wlasnie tego typu Twoje argumenty.

Kazdy ma swoje zdanie w tym temacie - szanuje wybór Roberta w kwestii polityki informacyjnej - ale kompletnie sie z nia nie zgadzam .tyle ...i tyle mi pozostalo.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie :) Pamiętajcie, że uczestnicy Małej Ligi są jak rodzina. Po co te nerwy i spięcia.

Powinniśmy się cieszyć, że Robcio powoli wraca do formy. Ja wciąż żyję nadzieją, że go zobaczymy w F1.

No bo co by nie było, to taki Robert z uszkodzoną ręką i tak formą przewyższa połowę tej stawki tam.

Nie spinajcie mi się tu...bo Ojciec Chrzestny da Wam reprymendę i się obudzicie z głową konia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie spiny - czasem trzeba o czyms pogadac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale siekierka (nie ta nasza forumowa :P) już w powietrzu wisiała :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie spina, pełen relaks :) Taka tylko szybka wymiana poglądów. A że temat jest kontrowersyjny to i skrajne stanowiska mogą się pojawić :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, to lubię :P Żeby potem "przypadkowego" przyciskania do band na treningach nie było :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie spina, pełen relaks :) Taka tylko szybka wymiana poglądów. A że temat jest kontrowersyjny to i skrajne stanowiska mogą się pojawić :)

Ano dokładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O planowany start w rajdzie został zapytany Jakub Gerber, który ma być pilotem Kubicy we Włoszech:

- Na razie niczego nie będę komentował. Dopiero w poniedziałek będę mógł odpowiedzieć na wszelkie pytania - powiedział dla PAP pilot, który obecnie przebywa zagranicą.

deklaracja padla - w poniedzialek zdaje sie bedzie jasne,

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak się okaże że jedzie w tym rajdzie, to nie wiem czy bardziej się na niego wk.... (za ten niby deklarowany komunikat że jest zdrowy) czy bardziej będę się cieszył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy w ten weekend niema jakiegos rajdu ,bo cos mi tu smierdzi z tym ze w poniedziałek bedzie mogł cos powiedziec,moze w ten weekend gdzies pojedzie ,lub przyszła mi do głowy taka myśl ,,,,,,,,,,,,,,,,,

W weekend mamy gp włoch Monza czyli święto Ferari

Może zostanie ogłoszony jako kierowca ferrari :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend mamy gp włoch Monza czyli święto Ferari

Może zostanie ogłoszony jako kierowca ferrari :banana:

Ty - to by dopiero był cyrk :D

Dziś to już wszystko możliwe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zastanawia mnie to czemu powiedział ze w poniedziałek coś powie ,to tak znaczy jak by szykowali w weekend wielkie buuum :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zejdźcie na ziemię Panowie :P

Autosprint podaje więcej konkretów:

Well, the wait seems to be over already! Robert, in fact, is about to take part in a test-test with the Subaru Impreza WRC S12 First Team then will ride the Rally San Martino di Castrozza scheduled for September 14 to 16! The conditional is a must but Kubica - who will run with Polish license - has already tried the Subaru (ex-Uzzeni Franco) in Belgium, being immediately comfortable thanks to the fact that it is equipped with a gearshift on the steering wheel, so much less tiring to use than the normal lever.

And the news is not over. In addition to its presence in the second stage of the Rally San Martino di Castrozza - valid for the Trophy Asphalt admits that at the start of the World Rally Car with electronic controls - Kubica would be in contact with the Automeca to run in the future with the Peugeot 207 S2000 French team.

Edytowane przez pitian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×