Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

Wciąż nie ma oficjalnego info, ale trzeba było się z tym liczyć... Williams zaorał sam siebie biorąc kacapa. Będzie kasa, ale wyników nie będzie... Bardzo mi żal Roberta, ale na pewno wiedział doskonale w jakiej jest sytuacji. Mimo wszystko dobrze było mieć nadzieję, że znów Robcia zobaczymy w F1. Zobaczymy co dalej.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki dobry miałem dzień dzisiaj a tu jeb :siara:

 

Jeszcze nie oficjalne, ale bardzo źle to wygląda. Zobaczymy co ogłosi Williams... :frog:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiemy co ogłosi, nie bądź dzieckiem i przestań się mazać, Majk :ziobro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Williams ogłosił Sirotkina drugim kierowcą, a Roberta rezerwowym i rozwojowym. Lepsze to niż szukanie pracy po innych seriach. Bliżej F1 się nie da być nie będąc kierowcą. Jak się czek w rublach odbije albo S&S rozbiją kilka bolidów to się znajdzie miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w bmw też zaczynał jako 3ci, przypadek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak po dzisiejszym Baku twierdzisz że to nudny sport to pojęcia nie masz o czym piszesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ciekawe kto wjedzie a kto nie wjedzie na nieposprzatane części, kto lepiej zadba o temperaturę opon podczas neutralizacji. Walki na torze najmniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka na torze była cały czas :). Oglądałeś wyścig czy popatrzyłeś kątem oka jak ziemniaki obierałeś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos, wieloletni fachowiec obserwujący każdy wyścig i znający każdy detal F1. Jak Cię lubię tak tutaj nie masz żadnej racji. Baku było jednym z najlepszych wyścigów tego sezonu. Świetny start, walka, kanapki, zamykanie drzwi, safety car, a pod koniec znowu walka do ostatniego okrążenia, Bottas który 1 miejsce stracił w przeciągu jednego kółka, Vettel który postawił wszystko na jedną kartę i przestrzelił... To był świetny wyścig.

Nuda to była jak Vettel w Red Bullu wygrywał każdy wyścig i nic innego się nie działo. Teraz jest bajka. Jeszcze Robcio niech wróci i złoty sezon będzie :1_grinning:

Równie dobrze na mogę napisać, że to całe nudne MMA to dwóch spoconych facetów na ringu, a cała atrakcja gdy jeden padnie na ryj...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywają nudne wyścigi w F1, zwłaszcza ostatnimi laty, gdzie jedzie pociąg a jedyne wyprzedzanie jest na DRSie. Ale dzisiejsze Baku było zajebiste - emocji, walki, wyprzedzeń, wypadków i zwrotów akcji jak czasami w pół sezonu nie było. Dodatkowo amerykańce robią świetną robotę z oprawą. Pomijając kilka merytorycznych fakapów gdzie pokazywali niewłaściwe dane, to graficzki i prezentacja są świetne. Nawet głupie halo, które totalnie psuło widok z nad kokpitu, potrafili zajebiście wykorzystać pokazując telemetrię.


Tak jak @Patricko napisał, jeszcze tylko Robcia brakuje i będzie już całkiem zajebiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig elegancki jak dla mnie, z emocjami do ostatniej minuty.

 

Ten poprzedni też był całkiem dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Dc510ihX4AESIpo.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ricardo w Renault w przyszłym sezonie:

 

DjrHjTqXgAEe0bJ.jpg:large

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gorąco i zanosi się na burze, a ze świętowaniem poczekam na oficjalne stanowisko Williamsa ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już usunęli tweeta :).

 

Uprzedzę sceptyków, to nie chodzi o to że Robert będzie jeździł największym złomem tego sezonu. Chodzi o to że po tym co przeszedł WRÓCI DO F1!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ale jeśli zrobi dobre wrażenie w tych kilku wyścigach, to jest szansa na Force India, a wówczas można powalczyć o coś więcej niż Q2. Jedno jest pewne, jak odejdzie Stroll, to Kubica zgodnie z kontraktem wchodzi do gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zmiana w F1

 

Każdy życzy dobrze Robertowi ale to ociera się o sportową prostytucję. 

Matołusz szuja jakich mało. Wszystko bardzo w stylu pis

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji Roberta wsparcie państwa pewnie będzie kwestią być albo nie być w F1. Jeśli tylko wypłacą hajs to wali mnie to czy to pis czy ktoś inny, a dla Roberta to pewnie kompletnie nie ma wpływu na jakieś decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale to już zaczyna być lekko uwłaczające. Nie mam nic do Roberta i mu kibicuje, ale ja tego nie kupuje. Akurat dziwnym trafem sprawa/foteczki teraz przed wyborami?

Mega, mega słabo że dał się wciągnąć w ten polityczny syf.

 

'- Ja nie chcę, k..., co roku pięć dych płacić (...). Na szczęście złamał rękę, raz, drugi - powiedział Morawiecki, gdy szefował bankowi BZ WBK, który jako podmiot należący do grupy Santander, miał dorzucać się do kontraktu Kubicy w Ferrari."

 

Myślę że to wystarczy za komentarz tej sprawy.

 

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież wypłynęło, że premier nad ośmiorniczkami u sowy cieszył się ze złamanej ręki Roberta w 2011r.  Trzeba było jakoś załagodzić sytuację. Fakt, że obecny premier cieszy się z kontuzji jednego z najlepszych ówcześnie polskich sportowców jest dosyć kompromitujący...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sLk napisał:

No przecież wypłynęło, że premier nad ośmiorniczkami u sowy cieszył się ze złamanej ręki Roberta w 2011r.  Trzeba było jakoś załagodzić sytuację. Fakt, że obecny premier cieszy się z kontuzji jednego z najlepszych ówcześnie polskich sportowców jest dosyć kompromitujący...

 

No dokładnie. Tylko niestety zastanawiam się kto bardziej się skompromitował na tą chwilę...

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×