Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czym i przed kim się Robert skompromitował? Że się z Morawieckim fotografuje? Spółka państwowa ma wyłożyć hajs na sponsoring. To że akurat pisdzielcy są przy władzy wiąże się z tym że będzie musiał odbębnić PR z pisdzielcami na zdjęciach. Gość ma ostatnią szansę na fotel w F1 zanim będzie po prostu za stary, a historia jego powrotu nie będzie już na nikim robić wrażenia. Żeby zdobyć ten fotel potrzebny jest gruby hajs, takie są realia. Już widzę jakbyś się przejmował z kim fotki musisz odjebać żeby móc robić to co kochasz i co jest twoim celem od kilku ciężkich lat. Jestem przekonany że Robert ma wyjebane na politykę i nie ma dla niego znaczenia czy to Tusk czy Morawiecki jest z nim na focie. A teksty Morawieckiego z taśm kompromitują tylko jego, o ile w ogóle można się bardziej kompromitować niż ten koleś...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, cwir napisał:

Jestem przekonany że Robert ma wyjebane na politykę i nie ma dla niego znaczenia czy to Tusk czy Morawiecki jest z nim na focie.

 

Mam taką nadzieje, ale niestety u władzy nie ma nic za darmo, pewnie będzie musiał odwdzięczyć się w jakiś sposób.

 

Ogólnie Morawiecki pięknie to rozegrał, przeprosiny przyjęte, kaska z nie swojej kieszeni na przeprosinową "bombonierkę" pójdzie. Fotka z Robertem przed wyborami? Jeszcze jak! Książkowy przykład gry politycznej, jak wyjdzie na tym Robert? Przekonamy się za jakiś czas, w moich oczach stracił trochę niestety.

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą afera z podsłuchami u Sowy jest dla mnie niesamowitym dowodem jak ludzie nami rządzący są ograniczeni. Pomijając moralny aspekt samego podsłuchiwania. 

Okazało się, że cała warszwska śmietanka z Wiejskiej, niezależnie od ugrupowań,  chodziła do jednej i tej samej knajpy, gdzie racząc się wykwintnym jadłem i napitkami bez skrępowania wypowiadali sądy i opinie kompromitujące do cna ich, partię z których się wywodzą itp.  Przecież ktoś kto chciał ich podsłuchiwać nawet nie musiał się zbytnio wysilać, aż dziw, że nie siedzieli wszyscy razem jednocześnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, TeraJacek napisał:

 Przekonamy się za jakiś czas, w moich oczach stracił trochę niestety.

 

 

No ok, ale co Twoje oczy mogą zrobić dla kariery Roberta? :30vm3cw:. No więc tyle mniej więcej się przejął tym że w nich stracił :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, sLk napisał:

Swoją drogą afera z podsłuchami u Sowy jest dla mnie niesamowitym dowodem jak ludzie nami rządzący są ograniczeni. Pomijając moralny aspekt samego podsłuchiwania. 

Okazało się, że cała warszwska śmietanka z Wiejskiej, niezależnie od ugrupowań,  chodziła do jednej i tej samej knajpy, gdzie racząc się wykwintnym jadłem i napitkami bez skrępowania wypowiadali sądy i opinie kompromitujące do cna ich, partię z których się wywodzą itp.  Przecież ktoś kto chciał ich podsłuchiwać nawet nie musiał się zbytnio wysilać, aż dziw, że nie siedzieli wszyscy razem jednocześnie. 

 

Ale Ty się obudziłeś dzisiaj? To jest polityka, o to w tym chodzi właśnie. Poza kamerami Ci ludzie, nawet z przeciwnych partii są jak najlepsi przyjaciele, drudzy znowu potrafią opierdolić dupę koledze z miejsca obok w sejmie. Mnie bardziej przerażają ludzie którzy się temu dziwią, jest to dla nich oburzające i z tego powodu chcą odwołać jakiś rząd.

 

Ale zostawmy to, to nie miejsce na takie dyskusje.

 

19 minut temu, cwir napisał:

 

No ok, ale co Twoje oczy mogą zrobić dla kariery Roberta? :30vm3cw:. No więc tyle mniej więcej się przejął tym że w nich stracił :vxoAZzf:

 

No fantastycznie.

 

Ale ja również mogę powiedzieć jako obywatel, który płaci podatki że mnie to nie interesuje, i nie chcę żeby moje pieniądze były wykorzystywane do gry polityczno-sportowej. No tak czy nie? A to że mówisz że Kubica ma mnie w dupie, całkiem możliwe że mam tak samo w dupie co on myśli o mnie to jak on. Tak naprawdę nie znam gościa, więc mogę powiedzieć że jego kariera mnie nie interesuje? Tak czy nie?

 

Oczywiście mu kibicuje, jednak zaczyna to wkraczać na dziwny poziom, bratanie się z szemranymi ludźmi, którzy nie koniecznie mają to na celu o czym on marzy, dla nich te pieniądze to inwestycja w wizerunek, kwota o jakiej jest mowa to jak splunąć na ziemię dla nich. Pomijam już kwestie jak się o nim wypowiadano.

 

No zobaczymy, oby tylko nie dał się wciągnąć "głębiej" w to bagno. Trochę się uruchomiłem, no ale nic na to nie poradzę.

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że ma Cię w dupie, po prostu ma swój cel do którego mu są potrzebne jakieś tam środki. Orlen, tak jak wcześniej Lotos jest w stanie wyłożyć takie środki. Więc skoro wymaga to paru fotek z przedstawicielami obecnej władzy, to to że przez to Ty o nim gorzej mniemasz, nie ma znaczenia w kontekście jego celu. Połowie kraju się to pewnie podoba.

 

Natomiast gadka że płacisz podatki to wymagasz, to chyba ulubiony żart pisowców :). Jedyny moment kiedy masz coś do gadania to są wybory, gdzie twój głos ma znaczenie, ale też nie ma... I nic nie zrobisz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, cwir napisał:

Natomiast gadka że płacisz podatki to wymagasz, to chyba ulubiony żart pisowców :)

 

Ej wujek, ale proszę bez takich mi tu :Gmoch:

 

Życzę Robertowi jak najlepiej właśnie, tylko trochę się uruchomiłem widząc jak znowu jak te mordy chcą się przykleić do niego, a on niestety ma już coraz mniej opcji żeby powrócić tam gdzie pragnie, więc niestety widocznie musi zrobić to co musi.

 

 

Edytowane przez TeraJacek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

58 minut temu, TeraJacek napisał:

 

Ale Ty się obudziłeś dzisiaj? To jest polityka, o to w tym chodzi właśnie. Poza kamerami Ci ludzie, nawet z przeciwnych partii są jak najlepsi przyjaciele, drudzy znowu potrafią opierdolić dupę koledze z miejsca obok w sejmie. Mnie bardziej przerażają ludzie którzy się temu dziwią, jest to dla nich oburzające i z tego powodu chcą odwołać jakiś rząd.

 

 

Nie bulwersuje mnie to co napisałeś, to jest raczej oczywiste. Postaram się to wyjaśnić na przykładzie:   Kiedy jesteś no namem , możesz pojechać na Ukrainę i się tam napier....,   po czym przewracać się i bełkotać. Zakładam, że na nikim,  no może poza rodziną, nie zrobi to wrażenia.  Natomiast kiedy jesteś osobą publiczną i zrobisz to samo,  to zaczynają się schody. No i właśnie tej prostej zależności nasi politycy nie są w stanie zrozumieć. I to właśnie mnie bulwersuje. 

 

Żeby nie było totalnego offtopu to  imo Robert nie ma już zbyt wiele do stracenia.  I myślę, że w tym momencie najmniej się przejmuje faktem czy będzie przyporządkowany do jakiejś opcji politycznej czy też nie. Pociąg z napisem Formula 1 zaczyna mu odjeżdżać coraz szybciej i jeżeli teraz do niego nie wskoczy to może już być za późno.  Więc nic dziwnego, że chwyta się wszelkich możliwych rozwiązań. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, wrócę jednak trochę do polityki. 

Każde małe sportowe szczęście, takie jak mistrzostwo świata siatkarzy, medale w lekkoatletyce, czy powrót Kubicy na tor F1, to dla każdego NORMALNEGO Polaka miód na serce. I tak jako naród jesteśmy jebanymi smutasami, więc każdy promyk szczęścia jest jak złoto. 

No i jak słyszę gościa, który raduje się, że jeden z naszych międzynarodowych "towarów" eksportowych złamał rękę, to poprostu tracę w sens ludzkiej egzystencji. 

I nie docierają do mnie głosy, że to politycy, że to specyficzne środowisko, że tam tak trzeba. Oczywiście, wiem że takie jednostki istnieją, wiem że właśnie takie prymitywne osoby lgną do władzy, ale mnie to nie uspokaja. Tym bardziej, że słowa padają ze środowisk katolicko narodowych, gdzie dobro narodowe powinno być dla takiego najważniejsze zaraz po Dekalogu. Mógłbym się czegoś takiego spodziewać po jakichś bazarkowych cwaniaczkach, ale nie po gościu który robi z siebie drugiego papieża. 

Podsumowując, Koterski idealnie to ujął w Dniu Świra w modlitwie Polaka, wypisz wymaluj zachowanie premiera Polski. Na zewnątrz jebany pozer, w środku kawał kurwy dla którego liczy się własna micha. 

Btw. 

Jeśli ktoś myśli, że pisowi teraz spadnie po tej akcji w sondażach, to się grubo myli. Niestety większość naszego społeczeństwa po cichu czerpie większą radość jak się coś sąsiadowi spierdoli, niż z własnych sukcesów. 

Dla mnie ogólnie Morawiecki jako polityk był miałki, teraz okazał się szmatą, ludzką szmatą. 

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót Roberta mógłbyć najpiękniejszą historią w historii polskiego sportu. Za rządowa kasę w tygodniu wyborów trafi do szufladki z sukcesami Kataru w ręczną. Choć tam pewnie nikt tych pilkarzy nie obrażał zanim ich przekupił

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisał albo nie podpisał; oto jest pytanie... może na 100lecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja nigdy nie zrozumiem fenomenu Formuły, nawet próbowałem oglądać, ale wolę zdecydowanie serie które są oparte na drogowych samochodach (chociaż LMP1 w WEC też się fajnie ogląda)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecna F1 jest nudna jak flaki z olejem. Fenomen to był kiedyś, jak kierowcy mieli jaja i walczyli koło w koło, blokowali się, bronili i nie było debilnych zakazów przy każdym możliwym manewrze. Czasem nawet pięści szły w ruch, a teraz? Płacze przez radio i tyle... Nawet sami kierowcy mówią, że nie wyobrażają sobie oglądania F1 w tv bo by zasnęli... Obecnie jak nie ma deszczu to już wiem, będzie spanie.

Amerykanie małymi krokami wprowadzają zmiany, ale potrzebna jest rewolucja.

Osobiście chciałbym większej wolności dla kierowców, inżynierów, brak limitów na rozwój bolidów i praktyki kiedy tylko chcą, tak jak kiedyś. Pamiętacie 6 kołowego Tyrrella? Albo rewolucyjne zawieszenie Williamsa? To było to, każdy kombinował, nowinki techniczne i fantazja inżynierów. Teraz śrubki innej nie mogą użyć bo kierwa kara...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko przeciez zazwyczaj przy pierwszych kroplach deszczu juz czerwona flaga wisi wiec tez mozna pospac :)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w czwartek Williams ogłosi skład i podobno jest dobrze :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orlen wyłoży to Robert dostanie fotel. 

 

Edit: Wg najnowszych plotek nie 10 mln euro a 100 mln zł. Grubo szastana publicza gotówka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pablos_83 napisał:

Edit: Wg najnowszych plotek nie 10 mln euro a 100 mln zł. Grubo szastana publicza gotówka 

 

Gdzie taką bzdurkę wyczytałeś? Za 100 baniek to by w Mercedesie jeździł :D

 

EDIT: ok nie zauważyłem że w zł piszesz. No to już prędzej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie F1 przez pomyłkę dostępny był dzisiaj przez chwilę filmik z osią czasową Roberta w F1, z ostatnią pozycją że ogłoszony jako kierowca Williamsa :). Oczywiście nasi zdążyli zedrzeć zanim ukryto:

 

https://streamable.com/u63up?fbclid=IwAR1mzR_FL_zmbW0jt0OyYDWPZ2dTIg7Ab3gjZdlcMEf1qaBa8f3arFlOwAU

 

:banderas:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wspaniałego 12_slight_smile.png)) pokazał wszystkim niedowiarkom, że można.

 

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś wspaniałego 12_slight_smile.png)) pokazał wszystkim niedowiarkom, że można.
 
 
Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
Ogólnie napisze tak, i nie żebym do kogoś bił, ale gdyby nie te grube miliony to nie byłby żadnym kierowca F1, gdybym ja wyłożył 200 baniek to i ja bym jeździł w ich bolidzie

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie to szczerze pier.... że orlen wyłożył kasę.
Ja i tak bym tych pieniędzy w żaden sposób nie uświadczył a jednak wolę widzieć Kubicę w bolidzie F1 gdzie jego miejsce a nie Hołka czy innych dakarowców w koszulkach z naklejką orlenu.


Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×