Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

Pecunia non olet. Tak samo ludzi jebie że 500 zł dostają od reżimowej władzy

 

Tak serio to żadna prywatna firma by takiej kasy nie wyłożyła, nie dlatego że jej nie stać ale takie reklamowanie F1 to słaby biznes, co Morawiecki sam potwierdził sowich taśmach.

Orlen i tak nie działa globalnie więc wywalanie takiej kasy to fanaberia na która może iść z pieniędzy państwowych czyli niczyich

 

Miłek wyłożył większą kasę na grupę kolarską w najwyższej dywizji ale za to ma nazwę a firma działa w kilkunastu krajach europy 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy skoro Eleven jest własnością Polsatu nie rzucą transmisji na otwarty Polsat.

 

Za najlepszych czasów Roberta było nawet 4 mln, powrót może zbliżyć się do 8 cyfr. Szkoda by zostało w eleven , choć znając Piotra Kroka Podgórskiego  może dać w PPV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajny filmik okolicznościowy zrobili :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Patricko napisał:

Powrót wielkich znawców F1 ustalamy na marzec 2019 :D

 

Już wracają z 8-letniego letargu. W Marcu będzie komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak Roberto będzie śmigał w tym Williamsie, bo wiadomo, że zespół nie należy do najmocniejszych i ma swoje problemy, ale trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, beardo0 napisał:

Zobaczymy jak Roberto będzie śmigał w tym Williamsie, bo wiadomo, że zespół nie należy do najmocniejszych i ma swoje problemy, ale trzymam kciuki

W czasach kiedy oglądałem F1 na początku wieku (sigh...) i w Williamsie jeździli młody Schumacher i Montoya to o ile pamiętam radzili sobie nienajgorzej. Takiego poziomu można bez większej przesady Robertowi życzyć :p

z tym że nie mam zielonego pojęcia, czy obecny Williams ma z tamtym cokolwiek jeszcze wspólnego oprócz nazwy.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pójdzie to Robert będzie w przyszłym roku walczył o regularne punkty. Na więcej nie ma co liczyć bez ogromnego szczęścia. Zespoły fabryczne mają zbyt dużą przewagę i lekkie zmiany w skrzydłach tego nie zmienią. Nie zdziwiłbym się, gdyby Renault wystrzeliło w górę i walka o tytuł "best of the rest" sprowadzi się zazwyczaj do 9. miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwróć tabelę,  Kubica będzie na czele :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle dobrze, że Kubica skończył wyścig

 

Zawsze to mały krok do przodu

 

A Leclerc w Ferrari nieźle szaleje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie mnie jeśli się mylę. Jeden wyścig z tego co pamiętam (bardzo dawno już nie oglądałem F1) trwał tak około 2h. Czyli Jacek łaskawie pokaże połowę, przy dobrych wiatrach 2/3 wyścigu? 

Jak oni na to wpadli? Z drugiej strony lepiej oglądać bez pierwszych 45 minut niż bez ostatnich 10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obecnej F1 to kluczowe są pierwsze kółka, potem można już wyłączyć praktycznie. Więc ominęli najważniejszą części wyścigu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Edytowane przez korwin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 mnie nie jara glownie z tego powodu, ze wygrana bardziej rzadzi wpompowana kasa w bolidy, a nie umiejetnosci kierowcy (pewnie sa wyjatki, nie wiem nie znam sie) i tak jak pisal Patricko - najciekawsze sa pierwsze kolka (czyt. wypadki), a pozniej mozna wylaczyc... ale serial na netflixie jest swietny, takie highlightsy z wyscigow :) 
 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak oceniacie ten sezon? Coś się wydarzy ciekawego czy Merdeces, Ferrari, inne zespoły, Williams?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą sytuacją może być to, że Kubica kogoś wyprzedzi. :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety :D

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jebany stary dziad ma układy w Polsacie... Aż mi się seryjnie odechciało oglądać F1 jak mam znowu tego barana słuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×