Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

Wy sobie mówicie co chcecie , ja też powiem co myślę . Według mnie kubica jest zwykłą mendą i nie umie jeździć , a sport zwany formułą 1 to jest zwykła szopka i badziewie . kubica nie umie jeździć , w swoim starym renault zarżnął skrzynię , podczas tego ostatniego wyścigu wjechał typowi pod koła i zepsuł mu cały wyścig , a później się obraził sam na siebie , że jest idiotą i stwierdził , że dalej nie jedzie , a do tego jest brzydki ( żeby nie powiedzieć , że ma krzywą mordę ) . To moja opinia na temat kubicy . A co do f1 , to to jest syf , a nie sport . Jeden wielki kabaret . Po starcie wszyscy się ustawiają w sznureczku w ciągu 1-2 okrążeń , a przez pozostałe 70 jadą w takiej kolejności jak się ustawili ( chyba że ktoś zjedzie do pit stopu bądź się rozwali ) , tor jest ciasny , bolidy są słabe , nie mogą , nie mają jak się wyprzedzić , nuda , wieje nudą , ostatnio się zdarzyło , że oglądałem to pośmiewisko ( z wielką niechęcią oczywiście ) i miałem nadzieje , że będzie jakiś wypadek na 10 bolidów , przynajmniej jakaś akcja by była i wyjechałby Safety Car , byłby przynajmniej jeden porządny pojazd na torze ( Sls ! ) , ale nie , nuda , nuda , nuda , do tego podejrzewam , że byle kierowca , potrafiący dobrze jeździć samochodem , by ich tam wszystkich objechał , żeby jeździć bolidem nie trzeba mieć żadnych umiejętności , jeździć automatem po równiutkim asfalcie ? Chyba żarty jakieś , wciskać gaz i kręcić kierownicą potrafi każde dziecko , do tego wypadek się kończy zadrapaniem bolidu i tyle , dlatego oni się nie boją w ogóle i jak sieroty jeżdżą , Wrc , taa , Wrc to jest prawdziwy sport , delikatne zjechanie na trawę kończy się wyleceniem z trasy i dachowaniem , tak jak

, z 8 czy 9 dachów zrobił , i ci wszyscy kierowcy z F1 by się posrali w Wrc , mając sprzęgło , skrzynię manualną i jadąc 150 na godzinę po śniegu przez las . Dziękuję , oglądajcie sobie tą żenadę dalej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o nie reagowanie na post trolla powyzej. Nie jest zakazane posiadanie wlasnej opinii, jakkolwiek pusta i denna by ona nie byla, Regulamin tez nie zakazuje korzystania z forum uzytkownikom z dwucyfrowym ilorazem inteligencji... Podejrzewam ze moglby dostac bana za wiek ponizej dopuszczalnego ale nie zadeklarowal go w profilu wiec tu rowniez nie chce naduzywac kompetencji. Dlatego zignorowanie jego wypocin bylo by najlepsza odpowiedzia na nie.

Pozdro.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat przeniesiony z Offtopic.

Zebysmy pod ręką mieli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że nie mamy reagować na ten post, ale proszę wybacz cwir nie da rady :angry: . Ten gość powyżej Lukasz to chyba Lukas i niech sobie ocenia Schumachera albo Vettela :down: . Jak mozna oceniać ten sport przez pryzmat wyglądu zewnętrznego kierowcy? Ładna to ma być dziewczyna , a nie sportowiec ( no chyba że się chłopaki podobają) :yucky: . Gość też nie ma za grosz poczucia patriotyzmu i bluźni na jeden ze skarbów narodowych :biggrin:.

Go Robert Go - powodzenia w Belgi. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy sobie mówicie co chcecie , ja też powiem co myślę . Według mnie kubica jest zwykłą mendą i nie umie jeździć , a sport zwany formułą 1 to jest zwykła szopka i badziewie . kubica nie umie jeździć , w swoim starym renault zarżnął skrzynię , podczas tego ostatniego wyścigu wjechał typowi pod koła i zepsuł mu cały wyścig , a później się obraził sam na siebie , że jest idiotą i stwierdził , że dalej nie jedzie , a do tego jest brzydki ( żeby nie powiedzieć , że ma krzywą mordę ) . To moja opinia na temat kubicy . A co do f1 , to to jest syf , a nie sport . Jeden wielki kabaret . Po starcie wszyscy się ustawiają w sznureczku w ciągu 1-2 okrążeń , a przez pozostałe 70 jadą w takiej kolejności jak się ustawili ( chyba że ktoś zjedzie do pit stopu bądź się rozwali ) , tor jest ciasny , bolidy są słabe , nie mogą , nie mają jak się wyprzedzić , nuda , wieje nudą , ostatnio się zdarzyło , że oglądałem to pośmiewisko ( z wielką niechęcią oczywiście ) i miałem nadzieje , że będzie jakiś wypadek na 10 bolidów , przynajmniej jakaś akcja by była i wyjechałby Safety Car , byłby przynajmniej jeden porządny pojazd na torze ( Sls ! ) , ale nie , nuda , nuda , nuda , do tego podejrzewam , że byle kierowca , potrafiący dobrze jeździć samochodem , by ich tam wszystkich objechał , żeby jeździć bolidem nie trzeba mieć żadnych umiejętności , jeździć automatem po równiutkim asfalcie ? Chyba żarty jakieś , wciskać gaz i kręcić kierownicą potrafi każde dziecko , do tego wypadek się kończy zadrapaniem bolidu i tyle , dlatego oni się nie boją w ogóle i jak sieroty jeżdżą , Wrc , taa , Wrc to jest prawdziwy sport , delikatne zjechanie na trawę kończy się wyleceniem z trasy i dachowaniem , tak jak

, z 8 czy 9 dachów zrobił , i ci wszyscy kierowcy z F1 by się posrali w Wrc , mając sprzęgło , skrzynię manualną i jadąc 150 na godzinę po śniegu przez las . Dziękuję , oglądajcie sobie tą żenadę dalej .

A myślałem,że mój dzisiejszy dzień będzie nudny .. a Tu rozpłakałem się do łez, ze śmiechu oczywiście ... To lecimy po kolei ... Pierwsze pytanie oglądasz F1 od święta czy co niedziele? ... Dobra znam odpowiedzieć ... Ostatnim wyścigu, to niestety nie była wina Roberta, kiedy kręci się kupa ludzi wokół bolidu,a ty liczysz na gościa z lizakiem to też byłby wypadek.. Na temat wyglądu Roberta się nie wypowiadam, każdy wygląda jak wygląda (Ty możesz wyglądasz na tłustą świnie która ledwo mieści się w fotel), ale chłopak włada wieloma języka, ma to coś co ma kilku kierowców w F1 (czyli wyściska z maszyny 100%. Zobacz sobie stronę autosportu. Kubica jest na drugim miejscu najlepszym kierowcą w tym sezonie.) O tak nie ma wypadku jest nuda.. F1 to sport specyficzny, tym sportem trzeba się zainteresować, żeby go zrozumieć.. Ale szkoda tracić nerwów na taką osobę jak Ty.. Tory ciasne, no fakt Turcja jest ciasnym torem.. .Bahrajn następny ciasny tor.. Abu Dhabi CO TO ROBI W kalendarzu... Bolidy są słabe pod jakim względem? Technologicznym? Sprzętowym? Powiedz powiedz... Gdyby nie rozwijanie bezpieczeństwa i kilku innych aspektów ważnych dla bolidów, już 3 lata temu Kubicy nie byłoby na świecie.. Byle kierowca potrafi wytrzymać przeciążenia 5G..? Byle kierowca potrafi ustawić bolid? Sorry stary ale jakbym dostał okazję usiądź do bolidu to był się zesrał ze strachu mając pod nogą xx km, nie mówiąc, że po 2 okrążeniach bolały by mnie wszystkie mięśnie .. Równy asfalt? Are you fucking kidding me ? Zobacz sobie nową "Arene" na silverstone, gdzie Vettel urwał skrzydło. Monaco, Singapur .. Fakt asfalt tam jest płaski jak deska... WRC? prawdziwym sportem? Sorry stary kiedyś WRC może było sportem, ale od kiedy są 2 fabryczne teamy, wieje tam nudą .. Może akcje są (sprzęgło również jest w F1).. WRC wieje nudą OSY może są ciekawe, ale jak wygrywa tylko jeden kierowca podziękuje.. Wolę Nudną syfiastą f1 ..

Widać,że WRC interesujesz się tak samo jak F1.. Kimi były kierowca F1 posrał się jak jeździ WRC? .. Nie wydaje mi się, Kubica od czasu do czasu startuje w rajdach posrał się nie wydaje mi się ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=32r_Cr1mcnY

chomik z top geara tez mówił co to jest. a oto i jego wyczyny polecam ten filmik jest dosc smieszny i widac jak kazde dziecko by sobie poradzilo.Takze lukasz moze i nudny to jest sport dla kogos takiego jak ty ale dla wiekszosci to jest kosmos

http://www.youtube.com/watch?v=l40yFTePD8s

nudny nieprawdaż? w czasie jednogo lap było z 6 wyprzedzen jak nie wiecej. a Robert nie umie sie scigać i walczyc buhhaha

Edytowane przez benito82pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post użytkownika Lukasz jest marną prowokacją na poziomie forum Onetu... Oczywiście każdy ma inny gust i lubi co innego, a zarazem ma prawo do wyrażania własnego zdania, jednak Twój post nie jest krytyką F1 tylko próbą zrobienia szumu wokół siebie i prowokacji tych, którzy kochają ten sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a juz jutro pierwszy trening przed SPA  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Polsatu Sport Extra...ale...hmm...mam RTL...może tam będą trening puszczać :)

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę cię zasmucić na RTL nie ma P1 ani P2 .. Dopiero P3 o 12:30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, o tych w sobotę to wiem. Właśnie sprawdziłem na necie...nie ma nic...ehh.

Czyli trzeba będzie czytać na necie co się tam dzieje. Chętnie bym zobaczył Renię z kanałem F jak się sprawuje.

Swoją drogą to podczas SPA, Codemasters ma pokazać poprawiony build F1 2010, także można się spodziewać kilku nowych filmików zapewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochhany internet ci pomoze... jakies soccer live. Wszystko bedzie i wszystko znajdziesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie jakiegos dzialajacego linka. Bo to co mam to nie hula niestety..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na sopcascie transmisja nie działa (może tylko u mnie) ale jak by co to na MegaTv dział jak należy moze jakosciowo troche słabo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tam sie dzieje z Renault? Kubek i Vitali nie maja jeszcze czasu okrazenia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thank God (or Queen) for the BBC :)

Renowki jada z nowiutkim F-ductem pierwszy raz i szef Renault powiedzial ze Robert i Vitia nie wyjechali jeszcze bo czekaja az przestanie padac i tor sie wysuszy troche zeby przetestowac nowe komponenty porzadnie. Powiedzial tez ze symulacje wykazaly ze F-duct spelnia oczekiwania i sa mega zadowoleni jak narazie.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co mają marnować "wety" skoro i tak to jest trening, a najważniejsze jest teraz przetestowanie f-duct, a do tego nie potrzeba czasu okrążenia. Jest jeszcze 2 i 3 Trening. Spokojnie pogoda nie sprzyja + nowe części

I proszę raz ciach ciach 3 czas

Edytowane przez Bagley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to spoko, ze jest spoko :)

piąty czas

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie Kubica 3 czas, PET 17

i tak już zostanie po pierwszej sesji.

Edytowane przez Helion07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie jarac zawczasu ale wyglada to obiecujaco :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F duct w renówce jest umieszczony tak jak w Ferrari, czyli na płetwie. Mam nadzieję, że Kubica przez cały łikend będzie zajmował wysokie pozycje po tych nieudanych wyścigach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tak dalej w 2. i 3. treningu.

Myślę, że w kwalifikacjach stać go będzie na 2 linie :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym tym wszystkim poczekaj do końca kwalifikacji.. Deszczowy trening, nic nie wskazuje. Alonso jeździł ładnie,ale z tego wcale nie wynika forma Ferrari na Spa. 3 miejsce też o niczym nie świadczy, Renia ściemniała Krawitza : Są zadowoleni z F-duct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×