Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

Może i fajny program, ale jednak wolałbym samo zestawienie czasów. Zapłacić 100zł za możliwość oglądania kółek poruszających się po torze... Tego brakowało w moim szarym życiu...

Był dobry program w zeszłym roku, to nie lepiej zażądać 100 zł i wpakować wszystko co się da. Chciałem sobie uatrakcyjnić wyścigi czasami na telefonie, ale nie jest mi to dane, gdyż nie posiadam laptopa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz telefon z Androidem to podaj maila - staniesz się szczęśliwym posiadaczem F1 Timing 2012 :biggrin: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na SGS2 zjadał szybciej baterię niż ładowarka dostarczała :D a poza tym ma straszne lagi, i bez ładowarki nie ma co podchodzić bo bez niej prędzej telefon się rozładuje niż dojadą :)

Niepoprawnie pokazuje wyprzedzanie, sa kuli obok siebie i nagle oddalają się i zamieniają miejscami, zdecydowanie nie warte 100zł a za "free" tez warto się zastanowić czy tracić na to czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak każda aplikacja - ma swoich zwolenników i przeciwników. Ogólnie jest to fajny bajer, ale stówki też bym nie dał. Na szczęście są fachowcy co crackują aplikacje i można sobie pozwolić na odrobinę luksusu ( moje wszystkie aplikacje są warte jakieś 600 złotych a nie dałem za nie ani zeta :biggrin: ) . Co do SGSII, to jak telefon ma wyświetlacz 4,3 cala to musi wsysać baterię. Pamiętam dni, kiedy ładowałem go dwa razy dziennie, teraz bateria starcza mi na 3 dni ( oczywiście na zmienionym sofcie ). Podsumowując, za stówkę nie warto, za free można zobaczyć. OVER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( moje wszystkie aplikacje są warte jakieś 600 złotych a nie dałem za nie ani zeta :biggrin: )

Naprawdę nie ma się czym chwalić ziomek ani z czego cieszyć. Nie nazwę tego po imieniu bo znam polskie realia, ale jak już piracisz to siedź cicho i się nie chwal publicznie. :down:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem jak by te apki kosztowały po 20 zl, ale najczęściej kosztują po 4zł (10 max) i nadal być sknerą i ściągać piraty... Szkoda gadać...

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem jak by te apki kosztowały po 20 zl, ale najczęściej kosztują po 4zł (10 max) i nadal być sknerą i ściągać piraty... Szkoda gadać...

Pełna wersja 100zł...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.softpauer.timingapp2012&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiwiY29tLnNvZnRwYXVlci50aW1pbmdhcHAyMDEyIl0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem tą aplikacje żeby przetestować i moim zdaniem ta animacja wyścigu to nieporozumienie.

Jeszcze do live timingu to ok spisuje się dobrze, ale zastanówmy się, lepiej kupić aplikację za 100 zł czy wejść na stronę F1.com i wejść w zakładke live timing ?

A baterie na SGSII to pożera bardzo szybko, jak ktoś już o tym wspominał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już lepiej ściągnąć Splashtop Remote, podłączyć się do kompa i na nim włączyć Live Timing. Będzie śmigać na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dorwałem tą za 100zł, ale oczywiście w "specjalnej" wersji.

Jak będzie GP Chin to przetestuję jak to działa i jak się sprawuje w praniu.

Gdyby ktoś był chętny to proszę na PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno clio prowadzi robert, jest tu jakis detektyw ? ; >

edit:

tu dociekliwi widza slawetny czerwony kask z podpisami z czasow bmw - ja bym jednak byl ostrozny ; ]

1.jpg

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niestety to nie Kubiczek prowadzi :(

Jak ktoś w jednym z komentów zauważył, on stoi w 2:35 i obserwuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e ten co tam stoi na filmiku wg mnie to nie robert na 99%- jakis rumunowaty ten typek - co oczywiscie nie znaczy ze prowadzi roberto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi, sam bardzo chcę, żeby to Robcio prowadził. Oznaczałoby to, że forma już bliska ideałowi :)

A czy to on czy nie on, tego pewnie nie wie nikt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie - poki nie wypowie sie sam robert albo jego zaplecze z tych filmow wiemy tyle samo ile przed ich publikacja - czyli nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy byli zachwyceni tym, że Robert jeździł puki jakiś trol nie powiedział, że Robert stoi na skarpie, obejrzałem przed tym ten filmik z 10 razy, widziałem kolesia też 10 razy i jakoś nie wydaje mi się, że to Robert. Nawet jeśli to był on to co stoi na przeszkodzie żeby jeździł w innych ujęciach? Po co by trzymał aparat w ręce, robić zdjęcia swojej furze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.rally.it/...427464500_n.jpg

I niech ktoś spróbuje jeszcze raz coś pisnąć że facet w 2:40 to Robert :)

Dla mało dostrzegawczych, koleś w kaszkietówce po lewej.

Po za tym, na zdjeciach opublikowanych niedawno, widac ze na Cliowce jest zamontowana kamera, na filmie juz jej nie widac. Takie moje male spostrzerzenie ;)

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo dokladnie mateo - idealnie namierzyles tego typka z filmu na zdjeciu z robertem, takze teraz juz mamy 100% ze "turysta" na filmie to nie robert . Ale ciagle nie wiemy czy rzeczywiscie prowadzil Roberto bo tego dnia testowal jeszcze Andrea Crugnola.

Edit : znalazlem na jednym z forow jeszcze takie info:

Antonio Boselli (dziennikarz włoskiego sportsky24) napisał na twitterze, że zapewniano go, że nie był to Robert.

ogolnie jak zwykle rozpie**ol informacyjny. Ja sobie daje spokoj z tematem poki nie bedzie jakiegos oficjalnego info.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szopka z którą mamy do czynienia w tym roku osiąga już niewyobrażalne rozmiary. Żadnego oficjalnego stanowiska, tylko jakieś szczątkowe zdjęcia nieprzypadkowo wyselekcjonowane i puszczane w świat na jakichś twitterach i fejsbukach. To rodzi tylko spekulacje i plotki pt. "czy to jeździł RK, czy nie?", "czy ta ręka jest schowana specjalnie, czy tak akurat zrobili zdjęcie przypadkiem?". Wystarczyłoby oficjalne oświadczenie, raz na 1-2 miesiące dotyczące planów Kubicy ze strony managera i by wszystko fajnie grało. Nie wiem czym się zajmuje obecnie Morelli, ale na pewno nie relacjami z kibicami. Jak dla mnie PR'owo źle to rozgrywają, no ale zobaczymy jak to się dalej potoczy. W każdym razie ja się kolejnymi przeciekami zdjęć nie podniecam już. Cierpliwie czekam na coś oficjalnego.

Co do kasku o którym pisze UniteD. Nie radziłbym się tam doszukiwać kasku z czasów BMW. W takich kaskach się w rajdach nie jeździ raczej. Szukajcie raczej tego:

kubica_rajd_2.jpg

fFwIj.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że też Wam się chce :P Nie wygodniej przyjąć do wiadomości, że jeździł i rozkoszować się kolejnym weekendem z F1?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem co się wszyscy tak podniecają, że Kubica śmigał sobie w rajdówce. Teraz i tak nie ma się co podniecać bo szansa, że Kubica wróci do F1 w tym sezonie są na prawdę znikome, o ile w ogóle są. Jak będzie oficjalne info, że Robert wraca wtedy się po podniecam a teraz chill out i browarek wieczorkiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że fajne kwalifikacje. Nie wiem tylko czemu tak w Q3 ponuro się zrobiło :P

Rosberg w końcu swoje pierwsze PP, które pewnie i tak straci zaraz na starcie.

Sweter dobrze, że się nie dostał do Q3, chociaż wydaje mi się, że to część strategii, będą mogli sobie założyć świeżutki komplet opon.

Czekam na jutro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podobało Quali :). Czuję że Majkel Rosberga pociśnie ostro, aż za ostro :). Fajnie że "czołówka" nie jest na czele. No i myślę ze Kimi może namieszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×