Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

ja też poprosze o linka :biggrin:

Mówisz i masz, sprawdź PW.

No proszę ..... czyżby przebudzenie Red Bulla ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vettel na niezłego slip streama się załapał pod koniec. Mam nadzieje że go Lewis pociśnie na starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sesja niewiarygodna !! Najpierw Schumi potem Kimi a dowalil jeszcze sweter nigdy w zyciu nie obstawilbym takiej sesji ! Pod wzgledem 'sportowym' to byly fantastyczne kwalifikacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ja także bym poprosił o linka :biggrin:

Mam nadzieje że dzisiejszy wynik swetera to jednorazowy wyskok. Oby jutro Hamilton na starcie wyprzedził vettela. Fajnie gdyby jutro był dublecik Mclarena.

Szkoda kimiego i schumiego. Rosberg mnie zawiódł. Myślałem ze będzie w TOP 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ja także bym poprosił o linka :biggrin:

Poszło :biggrin:

Jakby ktoś chciał mieć KULTOWY dzwonek, może ustawić sobie to ( jest to oczywiście skrócona wersja, bo cała nie nadaje się jako dzwonek ) :

F1 Polsat Intro.mp3

Edytowane przez Tyc Sławek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotus daje rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Lotus, dwa miejsca na pudle .... GREAT JOB.

Di Resta i strategia na dwa Pit Stopy - też ładnie.

A swoją drogą odnośnie Buttona - zmieniać opony na trzy okrążenia przed metą to chyba jakieś nieporozumienie. :huh:

Edytowane przez Tyc Sławek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy na polsacid sa TRAGICZNI! To odnosnie akcji Alonso z jednym z bolidow, gdy zjezdzal przed nim do pitu - Alonso byl na dosyc swiezych oponach a Ci tu pier... O jakims zjezdzie :o chyba trzeba bedzie sie przerzucic na RTL, bo BBC nie transmituje transmituje tylko polowe wyscigow LIVE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie buttona mysle ze mial problemy techniczne i zjechal by go skontrolowali, okrazenie pozniej sami widzieliscie silnik padl.

Ale lotusy swietnie wooow ! I dobrze widziec znow Icemana na podium ! Bo naprawde lubie tego kolesia :) no i lotusy na 3 miejscu w generalce jako zespol !! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezuu znów ten sweter i redbull wraca. Znów sie zacznie ciągłe PP i zwyciestwa w wyścigu. Jak tak będzie przez najbliższe 3 wyścigi to sobie odpuszczam F1 w tym roku bo już mistrzostwo będzie przesądzone.

Brawa dla kimiego i grosjeana.

Rosberg to ja nie wiem co dziś odwalał z tym blokowaniem. Szkoda gadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny świetny wyścig, emocje do końca :biggrin: Cztery wyścigi i czterech różnych zwycięzców, oby tak dalej to będzie genialny sezon.

Gdyby ktoś chciał oglądać na żywo transmisję SKY SPORT razem z realacjami z toru (1,5h przed wyścigiem i po ) to polecam:

http://www.time4tv.n...-channel-2.html ( lubi przyciąć ale studio Polsatu i tak przy tym wymięka )

Edytowane przez Kiender

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zmiany opon przez Buttona 3 lapy przed metą, to na tej aplikacji live timing (ten piece of shit za 100zł xD) pokazało mi się że kapcia złapał.

A wyścig bardzo fajny, i ciesze się że się odbył, bo jakoś bardzo mi klimatem przypomina sezon 2008 z Kubkiem na czele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig ciekawy i zaskakujący. Świetna forma Lotusa. Ciekawe czy utrzymają ją w dalszej części. Ogólnie sezon robi się "arcyciekawy" ;) i szkoda, że teraz znowu taka długa przerwa. Ten sezon jest rewelacyjny pod względem widowiskowym/sportowym i jedynie wielka szkoda, że Roberta nie możemy oglądać na torze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliście to cudeńko mi się bardzo podoba :) F1 przyszłości ??

iacoski_ferrari_FX-i1_concept_KUB_1200x750px_SShotsketch_black.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmniej juz ptaki czy inne odlamki z bolidu - sprezyny czy odpadajace kawalki opon nie beda uderzaly w kaski zawodnikow ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No obrazek obrazkiem, ale FIA ostatnio testowała nowy pałąk, który miałby iść nad głową kierowcy.

Niestety tylko suche fakty, fotek nigdzie nie mogę znaleźć, bo możliwe, że nie ma ich.

Co do zamknięcia kabiny, to raczej nigdy to nie nastąpi, bo to już nie byłoby F1 :)

PS.

Na tym obrazku podoba mi się najbardziej tej podpis obok biało czerwonej flagi :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to prześwietnie, jednak to nie była by już F1 :)

Można by zrobic oddzielną serię z takimi pojazdami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj obchodzimy najczarniejszy dzień w historii Formuły 1 i który na zawsze zmieniło tą dyscyplinę.

18 lat temu odszedł można powiedzieć najprawdziwsza legenda tego sportu. Mistrz nad mistrzami.

Niech spoczywa w pokoju.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×