Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

To już inna sprawa, że tak na prawdę niewiele jest ludzi, którzy faktycznie wiedzą jaki jest stan tej ręki. Chciałbym żeby Robert wrócił do F1 ale jak nie wróci to trudno. Widać, że ta jazda samochodem rajdowym idzie mu całkiem nieźle. Prawda jest taka, że to rajdy są prawdziwą esencją sportów motorowych. Grunt, żeby mógł normalnie i sprawnie egzystować bo to jest najważniejsze. Wyścigi to przede wszystkim jest pasja a nie koniecznie sposób na zarabianie pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. Borowczyka Perez jest hiszpanem....Edit: Już sie cieszyłem że Mclaren odrobi dużo punktów do Red Bulla a tu dupa. Przynajmniej oliwa zawsze sprawiedliwa bo sweterowi tydzień temu się przyfarciło a dziś już kara i cieszyłbym się jeszcze bardziej jakby mu tak bolid padł.

Edytowane przez babciakundzia
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW @ Perez! No to za rok jeździ w Ferrari..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Vettela, szkoda ogolnie redbulla.. Wspolczuje takze Buttonowi bo chcieli by pomagal Asfaltowi, 2 sekundy dluzej zmiana kol i dodatkowy pech :/ Szkoda tez ze Hamilton wygral.. Gratulacje dla Alonso i w szczegolnosci dla swietnego Pereza. Szkoda ze nie bylo o 4 kolka wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i padł RedBullek, nawet dwa haha. Szkoda to Massy bo chłopak po wypadku nie jest sobą i ciągle czekam żeby był wreszcie na podium albo pokusił sie o zwycięstwo.

A to że Perez radzi sobie świetnie w Sauberze nie znaczy że w Ferrari walczyłby o zwycięstwa, mogło by się skonczyc jak z Fisichella kiedyś, że z Force India świetnie jeździł a przesiadł sie w trakcie sezonu do Ferrari to jezdził gorzej niż w FI. Ferrari to całkiem inna bajka niż Sauber czy Force India.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig w sume niezły. Trochę to nieludzkie ale bardzo mnie cieszy nieszczęście Red Bulla, i Vettela. Perez bardzo dobry wyścig no i szkoda że zabrakło kilku okrążeń ;) Jestem zły że Alonso wyprzedził Felipe, bo jest moim faworytem, no ale tempo miał wyraźnie słabsze. No i sytuacja w klasyfikacji ciekawie wygląda, dość duża przewaga Alonso a Kimi na 3 miejscu ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawa ręka Roberta!

653054355.jpg?key=800546&Expires=1347203611&Key-Pair-Id=APKAIYVGSUJFNRFZBBTA&Signature=qMqAETjnClAhM4EbfpiqWoz~~0IBJJ3wmgwUDxMfCR~tYZMcG6da6eXiv4kOKNFlhgbm8VUCwCu34aGq8pxyScuKxbKPYwUraew7taPjfISTtmKIId0qgCZArANMhhvBrMZt5LvanvKcoP7XyWGncjYxLXyKIsji2eGY5M8CA4U_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alonso kolejny raz potwierdził, że jest najprawdopodobniej najlepszym kierowcą w stawce. Massa na starcie like a boss, ale potem troche słabiej. Jednak jak na jego postawe czwarta pozycja jest bardzo dobra. Lotus hmm... myślałem, że Kimi będzie troche szybszy, DAM (?). McLaren znowu.. nigdy nie ma równości. Gdy jedna połówka się cieszy, drugą spotyka porażka. Szkoda Buttona. Myślę, że walka o WDC będzie toczyła się między ALO, HAM i VET. To teraz czekamy na Singapur :happy:

Edytowane przez McLaren Fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert wygrał "rajdzik" :)

614562_428298217206031_1350931897_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. Borowczyka Perez jest hiszpanem...

Ja w ogóle nie mogę już nawet słuchać ich ułomności w wymawianiu obcojęzycznych imion czy nazwisk. Na takiego Pereza mówią "Serdżio", a przecież prawidłowo wymawia się "Serhio".

Zresztą... może u nas w Polsce już tak jest. Przecież na Ramosa tego z piłki nożnej też mówią "Serdżio".

--

Co do rajdu Roberta to wielkie gratki :]

Jednak zastanawiam się nad poziomem tegoż rajdu. Nie wiem czy nie wystartował sobie w jakiejś niższej klasie. Szczerze przyznam, że nie sprawdziłem jakiej rangi były te zawody.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa tego rajdu nie była zbyt wysoko ale trudno się spodziewać żeby od razu wystartował w WRC.

A co do wyścigu to chyba pierwszy ciekawy wyścig na Monzy od czasu kiedy Kubica zajął tam 3 miejsce. Szkoda mi Buttona bo to mój ulubiony zawodnik ale w tym roku to i tak by nie powalczył o tytuł. A co myślicie o karze dla Vettela ?? Przy całej mojej niechęci wobec niego uważam, że ta kara była lekko mówiąc naciągana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Pereza, szkoda Red Bulli. Mogli skończyć na 5 i 6 miejscu. Kara dla Vettela bez sensu. Rok temu było podobnie, a Alonso nie dostał kary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rajdu Roberta to wielkie gratki :]

Jednak zastanawiam się nad poziomem tegoż rajdu. Nie wiem czy nie wystartował sobie w jakiejś niższej klasie. Szczerze przyznam, że nie sprawdziłem jakiej rangi były te zawody.

To był rajd bardziej amatorski, ale i tak cieszy. To nie chodzi o poziom nawet tylko o formę Roberta i nastawienie. Miło znowu widzieć uśmiech na jego twarzy. Niech jeździ, dolecza rękę i dąży do celu. Ja stawiam że wroci do F1 :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od czegos przeciez trzeba zaczac - a on zaczal i pokazal ze juz na tym etapie rehabilitacji jest 3 klasy wyzej - po tym co przeszedl to fantastyczny wynik - ja jestem optymista skoro ujarzmil ten samochod z reka musi byc nie najgorzej - inna sprawa jest juz jazda bolidem - problemem jest zakres ruchow reki w tak waskiej przestrzeni jaka jest kokpit.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z komentarzy na forum autosportu

Him rallying is freakin' insane. This guy has balls!

Wszystko na ten temat. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zdaniem specjalistów może to świadczyć o przykurczu mięśni"

"Sprawy jednak nie przesądza. Z prostego powodu - jest za mało informacji z obozu kierowcy na temat dokładnych obrażeń jego dłoni odniesionych w wypadku w minionym roku."

tak sie rodza plotki ;) bo z tego tekstu nie wynika ze ma - tylko ze zle by bylo gdyby mial ; ]

Edytowane przez UniteD
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie pracuje z nim banda idiotów, która by do czegoś takiego dopuściła. To nie polska służba zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onboard kubicy -)

jak patrze na to mysle ze z reka nie moze byc tak zle ; )

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×