Skocz do zawartości
Emir

Alpha Protocol

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że w tej grze nie chodzi o grafike, ale mamy 2010 rok! Jak gra w dzisiejszych czasach, mając na rynku "perełki graficzne" bo tak można nazwać gow3 i U2 a także HR, może mieć tak brzydką grafikę jaką ma AP?! Nie wierzę, że silnik gry nie wygenerowalby lepszej grafiki, a zatem co? Może gra robiona w pośpiechu, może lenistwo? Skoro gra tak wygląda, to nie chce kupować produktu na odwal. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika to nie wszystko ... Ja czekam na oceny portali .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli fabuła będzie stała na wysokim poziomie i otrzymamy dobry system walki i rozwoju postaci to wbijam w grafikę. Marzy mi się takie modern RPG z fabularnym rozmachem żywcem z serii MGS... to by było coś. Wyraziste postacie i wciągający wątek, w zamian mogę grać nawet pikselami.... i to czarno-białymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=SIKFsOlx3d0

http://www.youtube.com/watch?v=oGuLnXqxvaY&feature=related

Nie wiem czy to widzieliście ale ja mam mieszane uczucia .... Gra może być świetna lecz ta grafika... I troche takie "drętwe" ruchy ma bohater ( chyba że mi sie wydaje )

Premiera w tym tyg. a nie mogę się zdecydować xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie się skuszę na tą grę, ale dopiero jak osiągnie cenę poniżej 100zł, przypomina mi Bourne Conspiracy, który był bardzo udany.

Póki co zapowiedzi itp. ma dość pozytywne, ciekawe jak z recenzjami pełnego kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem parę materiałów i faktycznie fajnie to wygląda...tzn. sam gameplay, bo grafika jest tragiczna. Ale elementy skradankowe, jakaś konspiracja, dialogi jak z RPG mogą ukryć braki wizualne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziecie w jakiś serwisach oceny proszę o info tu . xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamespot - 6/10

IGN.com - 6.4/10

Eurogamer - 6/10

Videogamer - 6/10

Gametrailers - 6/10

Destructoid.com - 2/10

Metacritic.com - 66/100

w/g użytkowników: 6.4

Edytowane przez szpynda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko powiedzieć, że sprawdziłem to cudo na PC i jeśli nie chcecie stracić pieniędzy to z daleka od tego extra crapiszona. Chyba, że ktoś ma bardzo małe ciśnienie i zamiast leków chce sobie je podnieść grając w AP, to polecam. Epic Wkurw gwarantowany już po jakiś 5 minutach gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera. A liczyłem na coś w stylu i jakości mass effecta... co jest dokładnie takie tragiczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stałem się (nie)szczęśliwym posiadaczem tej gierki. Ogólnie bieda w tej grze - poczawszy od grafiki, po przez mizerny gameplay, jestem fanem skradanek (głównie serii MGS i Hitman) ale co Sega nam tutaj dała, może przemilczę. W grę można zagrać, ale uważajcie -nie napinajcie się na "MGS-killera" bo to zupełnie nie ta liga. Jedynym fajnym bajerem w tej grze jest chyba decydowanie o losach NCP-ków, ale to tylko jezeli umie się angielski bo jaśnie łaskawemu producentowi nie chciało się spolszczyć gry.

Oceniam na mocne 6+( w skali 10 oczywiście), ponieważ jestem fanem skradanek. Cholera muszę odkurzyć X-360 i pyknąć sobie w nowego Splintera bo jesszcze przyjemności nie miałem takowej.

Edytowane przez Matt2Hot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od jakiegoś czasu w tą grę i może są w niej bugi, a grafika nie prezentuje wysokiego poziomu, ale fabuła bardzo mi się podoba. Ostatnio na youtubie widziałam gameplay z X360 i był tam napisy. Gdzie można to włączyć w opcjach? Jakoś nie mogę tego znaleźć i gram bez nich :confused: A bardzo by mi się przydały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wczoraj,po ponad pół rocznej przerwie zacząłem znowu grać w AP.Byłem gdzieś w połowie,ale jak przez te prawie 2 dni przysiadłem do gry,to..właśnie przed chwilą widziałem napisy końcowe.Cóż,graficznie to średnio,ruchy bohatera są śmieszne,jest wiele niedoróbek,ale jednak uczucie decydowania o fabule sprawiają,że grając, ma się wrażenie oglądania filmu sensacyjnego.Coś jak James Bond.Ja przy grze bawiłem się wyśmienicie i szkoda,że jej sprzedaż była mizerna,co twórcy od razu skwitowali:" Drugiej części nie będzie!" A szkoda,bynajmniej dla mnie,ehh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×