Skocz do zawartości
Allu

Soul Calibur 4

Rekomendowane odpowiedzi

[/b]

Minusy:

-Intro

-Nierówna graficznie

-Lagi i niedoróbki online

-Ograniczenia qustomizacji

-Stagnacja serii

-Komercyjny Vader

GRAFIKA- 8/10

MUZYKA- 7/10

GAMEPLAY- 8/10

MIODNOŚĆ- 9/10

SUMA- 8-/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna recenzja. Faktycznie srednia gra. Ja bym ew. zanizyl ocene gameplay i ogolna o co najmniej jeden, ale tylko dlatego z nie jestem fanem gatunku.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allu jak zawsze rzetelnie pojechał po grze

W większości tematów się zgadzam. Zwłaszcza jeśli chodzi o intro (jak je wyłączyć ;( ) i muzykę. OST z Soul Blade miałem zgrany na kasetę i słuchałem praktycznie na okrągło

Jeśli natomiast chodzi o grafikę. Ja się na niej nie zawiodłem. Olbrzymie wrażenie zrobiły na mnie tekstury metalu. Przyznam szczerze, że jeszcze nigdy nie widziałem tak realistycznego metalu w realtime. A Hilde wygląda olśniewająco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym dodala jeszcze kretynskie AI, wlasnie przeszlam ostatnia plansze ToLS lezac przy krawedzi - algol sobie ring outnal.

nie zgadzam sie co do muzyki - co prawda kawalki z soul edge i pierwszego calibura maja w sobie cos, co pozwala sluchac ich do tej pory, chociaz sa i brzmia naprawde przestarzale. jednak muzyka z gier 2-4 jest o wiele lepsza, przynajmniej mi bardzo sie podoba.

nie mozna oczekiwac, ze tworcy nagle zmienia styl muzyki. ten, ktory teraz jest, jest jak z filmu przygodowego tyle, ze o wiele bardziej agresywny. wiadomo, muzyka w filmie nie moze zbytnio przytlaczac, tutaj jest to jak najbardziej pozadane. nie znioslabym, jakby z tego epickiego klimatu kompozytorzy nagle sie wyluzowali i dali jakies radosne pioseneczki lub jakis pseudo pop (khan super session)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wlasnie zastanawiam czy kupic ta gre, czy czekac moze na tekkena. Zawsze byelm fanem tej serii a w SC nigdy nie gralem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wlasnie zastanawiam czy kupic ta gre, czy czekac moze na tekkena. Zawsze byelm fanem tej serii a w SC nigdy nie gralem. 

Jeśli przeżyjesz ogromne miecze, ogromne biusty, śliczne panienki i kilka okropnych potworów to możesz atakować

Swoją drogą w PSS USA jest demo do ściągnięcia - polecam zapoznać się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli przeżyjesz ogromne miecze, ogromne biusty, śliczne panienki i kilka okropnych potworów to możesz atakować

Swoją drogą w PSS USA jest demo do ściągnięcia - polecam zapoznać się!

Co do tych panienek, czy w tym demie są jakiś fajne ?? Np. Taki lub Ivy ?? Pytam tak z ciekawości, czy warto ściągać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja fajna, treściwa i przejrzysta. A gra... Zobaczę czy warta kupna jeszcze po zobaczeniu dema( ściąga się)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do tych panienek, czy w tym demie są jakiś fajne ?? Np. Taki lub Ivy ?? Pytam tak z ciekawości, czy warto ściągać

w demie jest cassandra i nightmare... od kiedy ivy jest fajna panienka? no chyba, ze ktos lubi transwestytow xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od kiedy ivy jest fajna panienka? no chyba, ze ktos lubi transwestytow xD

Słucham? Ivy transwestytą?

Tiaaaa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

implants, my friend. zaden naturalny biust tak nie wyglada xd dobra, wiem, to tylko gra.

ale z twarza mogliby cos jej zrobic bo wyglada juz bardziej mesko niz niejeden facet (nie zapominajmy o wzroscie - 180 cm albo wiecej, nie pamietam)

tut_ivy389.jpg

napewno bardziej mesko od tego po prawej!

a taki wyglada jakby miala krowie wymiona zamiast biustu. serio. w tej grze jedynie setsuka wypada calkiem niezle z cyckami wiekszymi od glowy, a ja jej nienawidze wiec przyjmijcie to jako obiektywna opinie.

EDIT: no i sophitia. nie widuje jej zbyt czesto wiec zdarza mi sie o niej zapomniec. swoja droga w sc3 miala taki sam stroj tylko do tego metalowy ummm... breastplate? raczej metalowy stanik chyba xd a teraz co, zostala w samej zaslonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ivy.jpg
implants, my friend. zaden naturalny biust tak nie wyglada xd dobra, wiem, to tylko gra.

ale z twarza mogliby cos jej zrobic bo wyglada juz bardziej mesko niz niejeden facet (nie zapominajmy o wzroscie - 180 cm albo wiecej, nie pamietam)

Co ty za bzdury gadasz.... ej wez przestan - ze duze cycki to od razu implanty??? na moje oko to co na zalaczonym obrazku moglo byc spokojnie naturalne! (nie chwalac sie, nie jeden juz cyc ladowal w mej lapie ;-) Co do twarzy, to faktycznie slabo je zrobili (ale nie od dzis wiadomo, ze to bardzo trudny element) Dalej, co do wzrostu.... ech... nie ma to jak “Puma Swede“.... ale to nie dla dzieci - a juz nie dla zapatrzonych w mange ;-)

pozdrawiajac wprost z basenu (wakacje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja super jak zwykle Rządzisz Allu

a co do twarzy, to dodam, że ivy jest bardziej męska ode mnie (zresztą gdyby nie ten lekki zarost, można by mnie łatwo pomylić z dziewczyną )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra extra. Idealnie zapełni czas do Tekkena 6. Fajne tempo gry, wygląd postaci, ciosy prezentują się wyśmienicie - to są plusy. Teraz jeszcze dodając do tego edytor postaci mamy na razie najlepszą mordoklepkę na ps3

a co do twarzy, to dodam ivy jest bardziej męska ode mnie (zresztą gdyby nie ten lekki zarost, można by mnie łatwo pomylić z dziewczyną )

Chwalisz się czy żalisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale przyznajcie - Taki jest fajna

Jest

Ale z takim biustem to raczej ciężko jest iść Ścieżką Cienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarombista giera! ; )) grafa,muza,edytor postaci ; )) (LASKI -jestem posiadaczem sporej ich kolekcji ; )) A w sobote przy weekendzie mielismy SC 4 w 90" w salonie ; )) po tym zdarzeniu wiem ze jest extra ; )) pozdro for all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciągnąłem demo SC IV z amerykańskiego PSStore i wygląda naprawdę smakowicie. Już wcześniej zastanawiałem się nad kupnem, a teraz zaczynam się już do niego przymierzać. Modele postaci świetne, grafika miła, muzyka nie przeszkadza, a walki są widowiskowe. Moze gdybym grał w poprzdnie czesci, mowilbym inaczej, ale posiadaczem konsoli jestem od niedawna Chciałbym Wam zadac kilka pytan jednak (oczywiscie kieruje je do tych, co maja pelna wersje):

1. Jak to wygląda z kreowaniem wlasnych postaci ? Jak komputer generuje dla nich kombosy, zachowania, itp. ?

2. Czy da się sensownie pograć online, czy jednak lagi niszcza zabawe doszczednie ?

3. Jak duzo jest kombosów, i czy duzo czasu minie zanim w pelni opanuje jakas postac ?

To tyle, dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Jak to wygląda z kreowaniem wlasnych postaci ? Jak komputer generuje dla nich kombosy, zachowania, itp. ?

2. Czy da się sensownie pograć online, czy jednak lagi niszcza zabawe doszczednie ?

3. Jak duzo jest kombosów, i czy duzo czasu minie zanim w pelni opanuje jakas postac ?

1. Tak jak napisałem w recenzji postacie tworzysz pod konkretne style głównych postaci. Znaczy to tyle że możesz zrobić swoją postać walczącą dokładnie jak dowolny z zawodników. W SC3 można było ich podpinać tylko pod jakieś okrojone (Złodziej, Rycerz etc).

2. Po raz kolejny odsyłam do recenzji - czasem się da czasem nie. Zależy od wieeeelu czynników.

3. Duuuuuuużo. A po zastanowieniu stwierdzę jeszcze e bardzo duuuuużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że dawno żadnego dema tak z kumplami nie ogarnęliśmy ! Jak dla mnie to cudowna sieka, oczywiście na multi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W SC3 można było ich podpinać tylko pod jakieś okrojone

widac malo grales w SC3, stworzone postaci mogly uzywac wielu roznych dodatkowych styli oraz styli postaci standardowych. w SC4 tych dodatkowych styli nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widac malo grales w SC3, stworzone postaci mogly uzywac wielu roznych dodatkowych styli oraz styli postaci standardowych. w SC4 tych dodatkowych styli nie ma.

Widać znudziły mnie te okrojone i nie doczekałem tych normalnych... Dobrze że ich nie ma bo były nudne i odstraszyły mnie od edytora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widać znudziły mnie te okrojone i nie doczekałem tych normalnych... Dobrze że ich nie ma bo były nudne i odstraszyły mnie od edytora.

mi sie niektore podobaly, napewno byly ciekawsze od dodania nowej postaci walczacej rapierem (amy :/) - np. grieve edge... a tak w ogole, zeby odblokowac wszystkie to wystarczylo miec 610 walk wiec nie widze w czym problem.

imo zamiast dodawac amy i naprawde slaba hilde mogli rozwinac jeden z dodatkowych stylow... no ale trudno, moze w SC5 doczekamy sie jakichs nowych styli, nieopartych na tych juz istniejacych wsrod standardowych postaci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
imo zamiast dodawac amy i naprawde slaba hilde mogli rozwinac jeden z dodatkowych stylow

Czy ta hilde to naprawde taka slaba postac? Czy to moze Twoje odczucie? Zaczalem grac w SC wlasnie nia, i to ta postacia mi sie gra najwygodniej. Wydaje mi sie, ze ta postac po prostu potrzebuje innego stylu prowadzenia (probowac rozdawac ring outy kiedy tylko sie da ). No ale coz, moze sie ktos jeszcze wypowie na temat Hilde?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
imo zamiast dodawac amy i naprawde slaba hilde

Kwestia gustu koleżanko - mnie bardzo dobrze walczy się Hildą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×