Skocz do zawartości
Allu

Soul Calibur 4

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia gustu kolego - mnie bardzo dobrze walczy się Hildą.

zadziwiajace, ze jak napisalam tu pierwszego posta to od razu zauwazyles, ze jestem dziewczyna, a teraz do mnie "kolego"... ehhh

ja probowalam grac hilde dosc dlugo bo podobal mi sie pomysl z wlocznia i mieczem, postac z reszta tez. ale w porownaniu do reszty jest jedna ze slabszych postaci, nie ma porownania chociazby do seong mi-ny, ktora jest dosc kiepska w tej czesci (daje przyklad postaci podobnej pod wzgledem zasiegu i szybkosci...).

ale przeciez zawsze tak jest w przypadku nowych postaci - tira w poprzedniej czesci byla beznadziejna, setsuka jest o wiele lepsza w tej. tylko zasalamela oslabili troche.

rowniez jest to kwestia wprawy i timingu w walce. ale tak naprawde to mozesz swietnie grac hilde, ale jak przyjdzie ktos kto gra swietnie taki albo zepsuta cassandra to prawdopodobnie szybko przegrasz, bo te postaci sa niestety lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zadziwiajace, ze jak napisalam tu pierwszego posta to od razu zauwazyles, ze jestem dziewczyna, a teraz do mnie "kolego"... ehhh

JA? Że niby zauważyłem coś? Przeceniasz mnie Do tej pory myślałem że jesteś facetem ( jak Maria Skłodowska-Curie )

Zdziwko

Ale przepraszam najmocniej

Na serio nie zauważyłem żeby Hilda była słabsza. Bardzo dobrze mi się nią gra i w meczach tag'owych zawsze biorę ją jako drugą postać (znaczy się biorę moją Valkirię walczącą tym stylem ).

Tira, Setsuka, Zasalamel (w jakimś języku to znaczy "przyszedł pedał" To tłumaczy te kozaczki z poprzedniej części )? Chyba tylko "kosiarz" mi pasuje. Reszta jest jakaś taka miałka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a lol to nie byles ty, to ja tez jestem niezla.

ok ale tira jest genialna, szkoda, ze sama sie zabija w gloomy mood, bo czasami ten przecinek zycia stanowi o wyniku calego pojedynku D: z drugiej strony to jest calkiem fajne utrudnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a lol to nie byles ty, to ja tez jestem niezla.

No! Proszę mi tu n ie insynuować że spostrzegawczy jestem

Mnie akurat jedynie projekt Tiry przypadł do gustu. Jakoś nie potrafię nią grać...

Ale jak już napisałem zależy to od gustu... koleżanko

Ja pozostaję wiernym fanem małego rycerza - Siegfried

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pozostaję wiernym fanem małego rycerza - Siegfried

wszyscy faceci, ktorych znam i ktorzy graja w sc, graja siegfriedem. to pewnie przez te jego sliczna buzke xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszyscy faceci, ktorych znam i ktorzy graja w sc, graja siegfriedem. to pewnie przez te jego sliczna buzke xd

Ja gram Taki, czyli jestem odstępstwem od normy ? W prawie każdej bitce gram kobitami... bo jest na co patrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszyscy faceci, ktorych znam i ktorzy graja w sc, graja siegfriedem. to pewnie przez te jego sliczna buzke xd

Bo sobie rekompensujemy brak dużego... miecza

A tak serio - ja nim już pogrywam od Soul Edge.

Ja gram Taki, czyli jestem odstępstwem od normy ? W prawie każdej bitce gram kobitami... bo jest na co patrzeć

Zobaczyłbyś stworzoną w SC4 przeze mnie galerię postaci to byś zwątpił Te wszystkie duże i falujące... oczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobaczyłbyś stworzoną w SC4 przeze mnie galerię postaci to byś zwątpił Te wszystkie duże i falujące... oczy

nie ma to jak roznica plci, ja u twoich postaci zauwazylam tylko bardzo dziwaczne stroje lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak roznica plci, ja u twoich postaci zauwazylam tylko bardzo dziwaczne stroje lol

Ja w Twoich zauważyłem bodajże wszystkie możliwe wariacje na temat Tiry. I kilka na temat Seung Miny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w Twoich zauważyłem bodajże wszystkie możliwe wariacje na temat Tiry. I kilka na temat Seung Miny

jeszcze nie widziales wszystkich moich kostiumow dla tiry xp mam tez calkiem sporo oryginalnych postaci D: szkoda, ze jest tak malo twarzy i fryzur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszyscy faceci, ktorych znam i ktorzy graja w sc, graja siegfriedem. to pewnie przez te jego sliczna buzke xd

Ja się tam od pierwszej części trzymam Mitsurugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie widziales wszystkich moich kostiumow dla tiry xp

To się dopiero nazywa zboczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aw moim przypadku w tworzeniu postaci wspoluczestniczyla moja kobieta..i skonczylo sie na kiliku z fryzura z lat 50tych,monoklem w oku i stroju SM.tfu.a co do samej gry-bylem fanem serii,ale ostatnia czesc jednak mnie rozczarowala.single player jest pozbawiony jakiejkolwiek glebi(jesli mozna o takowej mowic w przypadku beat'em-upa),a w multiplayerze wyglada na to,ze kazdy wybiera Kilika.co jest dosc irytujace.wiecej radosci sprawia mi zaproszenie znajomego i wspolne lomotanie,przynajmniej widac reakcje wspolgracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w multiplayerze wyglada na to,ze kazdy wybiera Kilika.co jest dosc irytujace.wiecej radosci sprawia mi zaproszenie znajomego i wspolne lomotanie,przynajmniej widac reakcje wspolgracza.

no kilik to ulubiona postac spamerow, potem jest mitsurugi. ale jak sie nie gra na ranked tylko na player match to nie widuje sie ich zbyt czesto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się tam od pierwszej części trzymam Mitsurugiego.

Hmm ja gram Taki zawsze Chociaz mysle czy w tej czesci nie przerzucic sie na Tire lub Xianghue.

Jeden kumpel gra tylko Zygfryda i Ivy

Drugi zawsze Talim

a dwoch innych tylko Mitsurugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyczuwam tutaj delikatną nutkę maniactwa... TAK TRZYMAJ!

niestety koncza mi sie juz pomysly i miejsce. to dosc glupie, ze mozna zrobic tylko 50 customow, w koncu sporo posiadaczy ps3 wymienia dyski na duze, powinnismy sami wybierac ile miejsca chcemy przeznaczyc na customy D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to wkurza...

Ale może wydadzą jakąś łatkę i usprawnią tą wadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mnie to wkurza...

Ale może wydadzą jakąś łatkę i usprawnią tą wadę.

Na ps3fanboy czytalem ze wyszla latka wlasnie, ale tylko taka ktora poprawia zbalansowanie postaci.

A mam takie pytanko: czy SCIV ma wibracje na DS3? Pytam bo u mnie nie ma, a dzisiaj na wiki wyczytalem ze jest na liscie obslugiwanych przez DS3. Moze o czyms nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na ps3fanboy czytalem ze wyszla latka wlasnie, ale tylko taka ktora poprawia zbalansowanie postaci.

A mam takie pytanko: czy SCIV ma wibracje na DS3? Pytam bo u mnie nie ma, a dzisiaj na wiki wyczytalem ze jest na liscie obslugiwanych przez DS3. Moze o czyms nie wiem?

z tego co wiem sc4 nie obsluguje wibracji, u mnie tez nie ma. a co do latki, czy ktos wie czy znerfili cassandre? ja gram tylko ze znajomymi i nikt nia nie gra a bardzo mnie to interesuje, bo ona byla/jest potworem. i jeszcze moze sophitia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy znerfili

Co zrobili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whatever...

Według mnie i Cassandra i Sophitia nadal są maszynami do zabijania. Szybkie i silne.

A poza tym Cassandra atakując z rozbiegu wali przeciwnika... tyłeczkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×