Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

jakoś nie czekam na nowego nfsa w tym roku będzie jeszcze dużo więcej ciekawszych gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakos tez. Jest wiele innych godnych uwagi tytulow, takze w tej kategorii. Nfs jakos szczegolnie mnie odpycha od kiedy zagralem w MW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy czas na pojawienie sie tematu o tej grze. Ja tam biorę na ślepo, skoro klimat MW, a tuning bardziej rozbudowany niż w Carbon'ie (choć zależy dla kogo). Tylko szkoda, że Maggie Q jest dla mnie tak brzydka na niektórych ujęciach.

16pb5.jpg

14ir6.jpg

Cóż można powiedzieć o grafice... Nieco lepsza niż ta z MW, ale nie ma AA i już widać błędy (np. cień niedziałający na dym - inaczej: po prostu dym w miejscu gdzie jest cień jest oświetlony).

28iy3.jpg

Co do artworków to nie rozumiem, po co twórcy zamieszczają tam to czego i tak nei bedzie w grze? Kałuże, których na screenach w ogóle nie widać. To samo z PS, jakie tam były zniszczenia w teaserze pokazane. A jak było, kazdy wie.

mapagb2.jpg

Miasto, jak widac prezentuje sie dosyć ciekawie. Zrezygnowano z pętli dróg skupionych blisko siebie. Teraz są miasta połączone pojedynczymi drogami. Szykuje sie coś nowego i mimo, ze PS też miał być taki, wierze w UC, bo wracają nielegalne wyścigi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie NFS niegdys najlepsza scigalka, gdzie na kolejne czesci czekalo sie z niecierpliwosci teraz nie chce mi sie nawet dema sciagac, zeby zobaczyc co takiego wymyslili. Wporzo! Byl Underground i U2, a pozniej walkowanie tego samego. Z tych szybkich i wscieklych czesci U1 byl dla mnie najlepszy, cos nowego i porzadnego a pozniej juz tylko crap ja chce powrotu do takich czesci jak NFS4 fajne furki delikatny tuning i masa turnamentow. A nie gry o podziemnych wyscigach, gdzie tuningujesz porshe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze, zeby wprowadzili cos nowego, choc jesli by to zrobili. Wykorzystali by chyba ostatnio okazje na dobra gre. W ciemno bym tej gry nie kupil, zwlaszcza jak ma miec taki klimat jak MW(ta gra miala klimat??). Kupil bym ja dopiero, gdybym usluszal, lub przeczytal wiele pochlebnych opinii na jej temat.

EDIT: SmaleC zgadzam sie z toba w 100%. Mam identyczne odczucia co do tej serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem ten gameplay i... według mnie undercover będzie gwoździem do trumny serii nfs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same here.

Widać, że chcieli zrobić coś na wzór nowego Burnouta i to był błąd...

Film co prawda w koszmarnej jakości, ale mam wrażenie, ze wszystkie samochody wyskakują znienacka. Do tego to delikatne jak by nie było Audi zachowuje się jak czołg. Mają dwa miesiące żeby to jakoś poprawić. Czy się uda? Wątpię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobaczyłem ten gameplay i... według mnie undercover będzie gwoździem do trumny serii nfs

Jeśli to rzeczywiście jest gameplay nfs to masz w 100% rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kolejna porażka EA, NFSy skonczyły się na Porshe 2000.

Teraz to już tylko i wyłącznie Need For "$"peed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ELO ja moge sobie wybrać jakąs gre na święta i chyba to będzie NFS: Undercover , zawsze byłem fanem nfs

PoZdRaWiAm

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozważylbym zakup tej gry tylko jesli od dawna nie gralbym w zadnego nfs-a, ale ze skusilem sie ostatnio na pro street to chwilowo mam dosyc tej serii . A co do samej gry jesli tworcy zrobią z niej burnout-a (a wszystko na to wskazuje) wtedy napewno odniesie $$ukces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Bo Burnout ma wyrobioną markę i dodatki póki co za darmo NFS tego nie będzie miało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak grałem na SEGA Saturn w pierwszą część NFS'a.

Albo NFS Road Challange na PSX, którego uważam za najlepszą część ze wszystkich.

Co to były za czasy...

Od czasu NFS Underground, marka zaczęła iść na dół. Most Wanted to było tylko przebudzenie już leżącego.

Owszem była ładna, grywalna, itd. Ale krótka, i banalna...

EA zapewne chciało troszkę ożywić markę wypuszczeniem Pro Street'a, ale niestety wynik był odwrotny do zamierzonego.

To że EA robi już gry dla mas to żadna nowość, ale to że mogliby się w końcu postarać chociaż nad jednym tytułem to już inna para gaci.

NFS Undercover? Po zobaczeniu gameplay'a naprawdę zwątpiłem...

Nie wiem czy nie przesadzę jak powiem, że zachowane tego auta jest podobne do gokarta w Mario-Kart

Na dodatek to wmawianie wszystkim, że NFS Undercover idzie w kierunku symulacji...oni myślą, że naprawdę ktoś w to uwierzy? Każdy wie jak to będzie wyglądać i że z symulacją będzie to miało tyle wspólnego co baletnica z kafarem..

Mimo wszystko i tak zagram i zobaczę co z tego wyszło...jak każdy zresztą i EA właśnie na tym najbardziej korzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak grałem na SEGA Saturn w pierwszą część NFS'a.

Albo NFS Road Challange na PSX, którego uważam za najlepszą część ze wszystkich.

Co to były za czasy...

hehe pozdrawiam (bylego) posiadacza saturna a myslalem ze tylko ja sam kupilem w polsce ta konsole

Na mnie najwieksze wrażenie na poczciwym szaraku wywarł high stakes Dokladnie, kiedys to byly czasy... az sie lezka w oku kreci Pamietam jak polozylem lapki na pierwszej czesci GT, wtedy grafika wydawala mi sie "fotorealistyczna" teraz na wiekszosci komorkach jest lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi osobiście do gustu przypadl Underground i troszke U2 chociaż te ciągłe jazdy z punktu do punktu to odechciewalo mi sie powoli grac ;S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przeciez tam za przeproszeniem gowno widac. Jedyne co wywnioskowalem z tego filmu to, to ze samochody pojawiaja sie "przed maska" jak juz zauwazyl misio, a ze audi jezdzi jak czolg, no przy tych predkosciach raczej sie nie wezmie 90' zakretu, wiec nie rozumiem W koncu to "symulacja" no nie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o branie zakrętów. Chodzi i o sprzątanie z drogi wszystkiego co tam jedzie przy utracie jakichś 10% prędkości. A na końcu mamy tylko lekko wgiętą maskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ktoś słusznie przyponiał stare dobre NFS. Mi się najbardziej podobała trójka na psx'a. Najwiecej czasu przed nią spędziłem. dodakowo szukanie tych wszystkich skrótów... taka radość jak się coś znajdzie... I Gran Turismo 1. Tak to były czasy... Co by nie było NFS UC jest niczym fifa. Co roku wychodzi dla mas i za wiele prócz grafiki się nie zmienia. Ta sama gra i ten sam nudny scenariusz, ta schematyczność, monotonność... mam nadzieje że coś zmienią. Dodatkowo znów bedziemy pomagać policji. Czemu nie możemy startować w ulicznych wyścigach po stronie że tak powiem "złej"? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi o branie zakrętów. Chodzi i o sprzątanie z drogi wszystkiego co tam jedzie przy utracie jakichś 10% prędkości. A na końcu mamy tylko lekko wgiętą maskę.

Żartujesz? Jak można oczekiwać od NFS i to w dodatku nielegalnego zniszczeń jak w np. GRiD'zie... Mi najbardziej podoba się w tego typu grach rozwiązanie z MC LA, gdzie zderzaki, maska i inne po prostu lekko sie wykrzywią lub wiszą na jednej śrubce. I myslę, że tak też bedzie w UC, bo zniszczenia z Pro Streeta to dopiero syf. Oni wybrali coś pomiędzy pęknięciami i porysowaniami, a na prawdę wgniatającymi w fotel uszkodzeniami karoserii. Efekt? Koszmar, bo jak można nazwać ''pudełko'' na kółkach bez karoserii ? Jak to wygląda kiedy wszystko poodpadało, a rama, wszystkie slupki, dach są nadal nietknięte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, ze zniszczenia w poprzednich NFS byly lepsze... I mialy wplyw na jazde a tu przywalisz na pelnym gazie w cos i jedziesz dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×