Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie skoro sporo ludzi tak na nią narzeka to coś w tym musi być ;) osobiście nie grałem, więc się nie wypowiem. Ale mogę Ci polecić Hot Pursuit bo także kosztuje "grosze" a nawet przyjemnie się gra ( multi jeszcze nie ruszyłem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w hp mam platyne i dodatki wiekszosc zrobione, wiec sie w niego nagralem.. sporo ludzi narzeka ale sporo gra, wiec moze to jednostkowe opinie i warto dac szanse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem tej grze niedawno szansę i powiem nie zawiodłem się bardzo a nawet ubiłem platynkę. Gra ma swoje wady i na późniejszym etapie znajomość trasy przy bardzo szybkich furach jest nieoceniona, gdyż przeciwnicy jadą jak po szynach bardzo równo, zazwyczaj w każdym wyścigu jest jeden który ciągle siedzi nam na plecach i nie daje odetchnąć do końca wyścigu. Ale chyba o to w takich grach chodzi czyli o wygrywanie. Sterowanie jak na dzisiejsze czasy nawet porównując do arkadówek troszkę kuleje ale to kwestia przyzwyczajenia, grafika wiadomo to 2008 rok a producent to Blacbox tak to ten sam co robił The Run. Multi myślałem, że martwe ale idzie nawet pograć.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zawsze takie jaja z tymi przeciwnikami czy np po patchu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem nie wyłączyli już serwerów do tej gry?

Mimo wszystko radzę trzymać się z daleka :) Więcej nerwów niż pożytku z tego.

Grałem na PC i masakraczna jest ta gra. Może cała otoczka jest spoko, ale to jak samochody się zachowują, a jak się już w coś uderzy...tragedia.

Lepiej zainteresować się Ferrari Trofea Pirelli albo Supercar Challenge. Co prawda nie ma tam takiej "akcji", ale za to jest sporo dobrej fizyki i zabawy z przeciwnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zawsze takie jaja z tymi przeciwnikami czy np po patchu?

W sumie nie wiem, bo trofea w grze są dostępne dopiero po wgraniu patcha, więc nie grałem bez niego.

A czy czasem nie wyłączyli już serwerów do tej gry?

Mimo wszystko radzę trzymać się z daleka :) Więcej nerwów niż pożytku z tego.

Grałem na PC i masakraczna jest ta gra. Może cała otoczka jest spoko, ale to jak samochody się zachowują, a jak się już w coś uderzy...tragedia.

Lepiej zainteresować się Ferrari Trofea Pirelli albo Supercar Challenge. Co prawda nie ma tam takiej "akcji", ale za to jest sporo dobrej fizyki i zabawy z przeciwnikami.

Ten pierwszy tytuł ma własnie do mnie dziś lub jutro dotrzeć. A co do NFS-U to serwery działają, przynajmniej jeszcze ok miesiąca temu jak grałem to działały.

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da rade gdzies sprawdzic ilosc wysciigow online przejechanych? hmm, jakas porada oprocz cierpliwosci na wyscigi po ponad polowie gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da rade gdzies sprawdzic ilosc wysciigow online przejechanych? hmm, jakas porada oprocz cierpliwosci na wyscigi po ponad polowie gry?

Jak grałem to w profilu kierowcy była ilość wyścigów, ale to łącznie z tymi z singla. A tak, aby sprawdzić same online to chyba nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób do ustawki do trofeum First of Many

Wygraj rozgrywkę rankingową Online przeciwko 7 innym graczom ludzkim.

 

Sporo ludzi jeszcze w to gra. Dzisiaj rozegrałem kilka Cops N' Robbers.

 

Raz w lobby było na 8 na 8 graczy, ale gra się nie chciała odpalić i w końcu wszyscy wyszli :/ a było tak blisko.

Edytowane przez Dejvid1189

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś zainteresowany trofeum FIRST OF MANY (Wygraj rozgrywkę rankingową Online przeciwko 7 innym graczom ludzkim.)

 

PSN: Q-Naro

Edytowane przez Q-Naro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram w tą grę. Jeśli ktoś byłby chętny, to nie ma sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×