Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie co ma lepsza grafe nfs czy mc:los angles dzieki!

MC:LA zdecydowanie jeżeli chodzi o wersje ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do sprzedaży, to nie dziwi was wysokie miejsce nowego NFS na PS3? X'boxowcy tego nie kupują!

heh to prawda on to sciagaja z internetu i nagrywaja na plytki ( a po nastapnych 5 min z ta gra wyjmoja ja z konsoli i lamia w polowe)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do sprzedaży, to nie dziwi was wysokie miejsce nowego NFS na PS3? X'boxowcy tego nie kupują!

bo jednak NFS to marka znana, ludzie kupują nawet po to, aby mieć serię na półce. Pozatym wielka kampania promocyjna sprawia, że młodsi użytkownicy ulegają kolorowym plakatom i proszą rodziców o tą grę, którzy wolą kupić NFSa, niż krwawego CoDa. Dlatego pomimo żałosnego poziomu gier, wciąż kolejne części są (były) produkowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh,szkoda że wcześniej nie przyeczytałem tego wątku,wczoraj zakupiłem na allegro tą grę.Na szczęście mocno nie przepłaciłem bo dałem tylko 50 zł,więc jak coś to puszczę ją dalej za tą kasę.

Mam nadzieję,że nie będzie taka denna jak się tu pisze :P . No nic trzeba teraz czekać aż ją przyślą.

Mam jeszcze takie pytanie,czy ta gra działa z kierownicą DFP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie, czy można w tego NFS grać na dwóch, czyli wyścig na dwa pady żeby z kumplem się pościgać ? Jeśli można to jak ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Mam pytanie, czy można w tego NFS grać na dwóch, czyli wyścig na dwa pady żeby z kumplem się pościgać ? Jeśli można to jak ? pozdrawiam

Z tego co wiem to nie można...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grał ktoś już w wersje po wgraniu Patcha?

Dalej są kosmiczne spadki animacji czy już to naprawili?

Bo myśle czy jak przejde MC:LA, nie zakupić własnie Undercover...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co kupiłem wersje PL lecz oprócz okładki to nie ma w grze nic po polsku .... czy to normalne czy może poprawka która się odrazu zainstalowała coś zmieniła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co kupiłem wersje PL lecz oprócz okładki to nie ma w grze nic po polsku .... czy to normalne czy może poprawka która się odrazu zainstalowała coś zmieniła...

Polska okładka i instrukcja nie oznacza wcale , że gra będzie po polsku. Jest tylko kilka gier z pełną wersją językową. Charakteryzują się one badziewną naklejką na okładce, która skutecznie ogranicza co ciekawsze elementy grafiki. I nie da się odkleić. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK jest ju po PL lecz nie ukrywam nie wiem ale nigdzie nie mogę doczytać czy w tej grze są dostępne trofea ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK jest ju po PL lecz nie ukrywam nie wiem ale nigdzie nie mogę doczytać czy w tej grze są dostępne trofea ?

Nie ma i na razie nie są nawet planowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda .... oj bardzo szkoda ... może tym by nadrobili kilka punktów co do całości gry w oczach niektórych graczy

Edytowane przez pastorek23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idze nfs shift i będzie podobny do race driver grid czyli nowego nfsa powinni nazwać nfs shit

Edytowane przez michal21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma i na razie nie są nawet planowane.

hmm trofea sa i to wyjatkowo sporo, moze dnia ktorego byl pisany post jeszcze nie byly.

wtrace swoje trzy grosze

gierka jak gierka, zadna rewelka dla prawdziwego drivera lubiacego troche realizmu, w tej grze jest mniej niz troche, no moze za wyjatkiem zwrotow o 180 stopni itp

dla mnie najgorszym idiotyzmem jest wyrownywanie poziomu gracz kontra gra czyli, ta sama misja, jak masz wolne auto przeciwnik ma podobne ,jesli zas dorobiles sie szybszego przeciwnik tez smiga szybciej, leciutki absurd no ale ta seria niestety tak ma

kolejna glupotka to ranking, patrze co tam w zniszczeniach i nie widac polakow, no to trzeba cos z tym zrobic, dorabiam 1 i drugie miejsce w rankingu, git

w nastepnym tygodniu znajduje sie jakis mistrzuniu i spadam na trzecie, luz dorobi sie, i co ?! po 20minutach braklo policjantow, przy 30minucie jedyny ktorego ciagnalem za soba aby nie zgubic na dobre policji sam sie kasuje o bandy, no i wez tu dorob ranking skoro po kilku probach policji wystarcza na 20min, pozniej nawet helikopter sie nie pokazuje

kolejny smakowity kasek to to ze czasem lub tez dosc czesto jesli ostro smigasz gra potrafi sie nie doczytac w pore i masz na chwile pauze, swoja droga nie zly killer dla czytnika, trasa jest caly czas na zywo doczytywana

krotko mowiac, porywajacym tytulem ta gierka raczej nie jest, co nie znaczy ze nie mozna czasem komus z sieci skroic tylka, baaa nawet trzeba jak obcokrajowiec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej dobiło. Kupiłem Zonde cisne ze 300 i patrze prawo... VW Golf. Ale ogólnie w 2 dni przeszedłem i moze nie był tak dobry jak most wanted ale nie zaliczyłem tego NFS'a do gorszych. Najwieksza porazka jest brak opcji grania przez 2 graczy na jednym ps3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to największa KUPA w jaką w życiu grałem. :yucky: Product Manager z EA który odpowiadał za ten tytuł powinien zostać spalony na stosie za herezję. Gra na poziomie wód gruntowych :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie porobię wyścigi online, nie wiem ile Tobie zostało - mi jakieś 80. Czekam na PS3, jeśli teraz masz czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki mały kłopot ukończyłem grę na 100% już dawno ale ostatnio wróciłem do niej aby się troszkę pobawić i zauważyłem iż w statystykach mam bodajże 110/157 zdominowanych wyścigów, wiec zabrałem się za to ale kończę wyścig jest napis "zdominowałeś" ale w statystykach nic się nie zmienia i trofeum też nie wpada, o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie pykam w dodatek do nfs i jeszcze jedno autp zpstalo do odkrycia, a z tymi trofeami dobra sprawa nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się troszkę bawię ale mam problem opisany wyżej ale może będę w stanie pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem problem ale u mnie jest Oki. brakuje mi tylko trophy zwiazanych z multi wiec jakbys chcial je tez zdobyc to daj znac albo ktos inny :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie :P te 120 wyścigów MP to trzeba wygrać wszystkie z 1 miejsca?

Edytowane przez oczus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×