Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

nie, nie bedzie ; p

troche szkoda bo w ciemno kupowac to troche nie tego... no ale cos za cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię niebawem, chętnie napiszę co i jak, ale liczę że wy też nabędziecie i w Multi będziemy się ścigać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja najpredzej po swiętach dołącze

bo troszku kaski trzeba dozbierac a poza tym, to nie jest jakis pewny tytuł - zobaczymy co EA wykombinowalo ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszesz o wyścigach, a potem ''rajdowa przebudowa''. Dobra, jak miałem 8 lat to też stosowałem dwa różne pojęcia na zmianę, ale domyślam się, że tylu lat nie masz. Nie widziałeś stuningowanych ''egzotyków''? Gdzieś ty był, kiedy cię nie było? Na necie jest pełno poprzerabianych (nie tylko wizualnie) sportowych samochodów a'la Europa.

W sumie to ciezko mi zrozumiec co chciales mi przekazac...(tu chyba mozna przytoczyc "przerost formy nad trescia") O jakich wyscigach ja pisalem? Mowielem o tuningu zawartym w grze, czyli wizualny i wewnetrzny, ktory jak dla mnie jest idiotyzmem(w przypadku takich aut jak, nie pamietam co tam dokladnie bylo, Carrera 911)... no ale przeciez w "podziemiu" stac ludzi na porshaki i jeszcze sobie je tuninguja. A co do rajdowej przebudowy mialem na mysli chociazby takie wyscigi jak 24h Le Mans.

PS. nie bylo mnie tam, gdzie ty, bo nie pasjonuja mnie samochody przerabiane na internecie.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#
A co do rajdowej przebudowy mialem na mysli chociazby takie wyscigi jak 24h Le Mans.

No właśnie, rajdy, a wyścigi to zupełnie co innego. I nie pasjonuje mnie tuning, nigdy bym żadnego swojego samochodu nie zmodyfikował. Podobnie jak ty, żal mi oczy ściska kiedy widzę różowe Porsche z metrowym spoilerem etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do "rajdowej przebudowy"(zwrotu) ona sie nie odnosila do wyscigow, tylko do modyfikacji samochodu(tu zaszlo nieporozumienie) na potrzeby rajdu, bo porsche tez w takich startuje(i w takim wypadku toleruje przebudowe samochodu na jego potrzeby)

Dobrze, ze nie tolerujesz tuningu takiego, bo to raczej powstalo z mysla o malolatach(w moim swiatopogladzie troche tepych nastolatkow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#
Co do "rajdowej przebudowy"(zwrotu) ona sie nie odnosila do wyscigow, tylko do modyfikacji samochodu

''ze na GT czy jak tam sie nazywala ta rajdowa przebudowa'' o to chodzi

Co do samego tuningu to przeważnie w NFS'ach jeżdżę fabrycznymi samochodami (jedyne przeróbki to kolor lakieru, obniżenie zawieszenia(czasami), nowe felgi. Zdarza się, że i części karoserii, ale to bardzo rzadko. Za to w ogóle nie czaje naklejek. I kilkupłatowych spoilerów. I kolorowych szyb. I potężnego, tylnego dyfuzora. I ruch wydechowych o s wylotowej 20 cm. I wlotów z każdej strony. I turbo na masce (poza muscle). Dlatego pewnie kiedy startowałem w konkursie na najładniejsze bryki w MW to zdarzało się, że były niemal nieprzerobione (choć czasem z przymusu trzeba było coś zmienić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuningu zewnetrznego muscle car'ow to nigdy nie zrozumiem i nawet nie chce. U mnie sprawa z tuningiem wyglada nastepujaco, ze w zyciu realnym nigdy bym sobie nie przerobil samochodu (chyba, ze mialbym do tego srodki dzieki, ktorym moglbym na prawde cos porzadnego zdzialac), a w grze zazwyczaj uzywalem pierwszych odbokowanych body parts, bo reszta byla przekombinowana. A nalepki, tzeba umiejetnie je dobierac i tez nie rozumialem jak mozna miec caly samochod oblepiony nimi... albo miec malucha i pizdziarna nalepke alpine na tylnej szybie(based on true story) tylko dlatego ze kupilo sie jakis ch&$^y panel do radia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez najwieksza frajda jest odpicowac bryke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z tobą MaThEo

ale dla jednego "odpicowanie bryki" to 2 metrowe spojlery i zderzaki szorujące po asfalcie, a dla mnie poprostu lakier White Pearl, czarne rimsy, i ciut obnizone zawieszenie, ewentualnie delikatny bodykit

a tez mi sprawia frajde ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#
zgadzam sie z tobą MaThEo

ale dla jednego "odpicowanie bryki" to 2 metrowe spojlery i zderzaki szorujące po asfalcie, a dla mnie poprostu lakier White Pearl, czarne rimsy, i ciut obnizone zawieszenie, ewentualnie delikatny bodykit

a tez mi sprawia frajde ;p

Karoserie też czasami zmieniam, ale podobnie jak SmaleC, czyli pierwszy, mało zmieniający wygląd zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#

Official Xbox Magazine 7.5/10

Trochę cienko... ale i tak kupię. Warto zaznaczyć, że ten sam magazyn dał grze Midnight Club: Los Angeles 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słabiutko z nowym needforem... EA tak strasznie pieprzy tą serie że aż żal patrzeć czemu nie powrócą z nowym hot pursuitem?! to by było coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#
słabiutko z nowym needforem... EA tak strasznie pieprzy tą serie że aż żal patrzeć czemu nie powrócą z nowym hot pursuitem?! to by było coś

siteprofile.gif Official Xbox Magazine 12/25/2008 7.5 out of 10 75.0% siteprofile.gif Gameplayer 11/18/2008 6.5 out of 10 65.0% siteprofile.gif GamePro 11/17/2008 2.5 out of 5 50.0%

Słabiutko to jest dopiero teraz. 50%!!! A wyglądało na fajną grę... Prawdopodobnie passa kupowania każdego NFS'a skończyła się dla mnie na PS.

Minusy gry:

- identyczna jak MW

- samochody niemal te same co w Pro Street

- to nie est Hot Pursuit 3

Plusy:

- w miarę dobry model jazdy

- dobre AI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupił już to ktoś? przetestował? jesli tak, to napiszcie wrazenia, ciekaw jestem jak to naprawde wyglada z waszej strony (gracza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#
http://i33.tinypic.com/14bkxvo.png ustawione wszystko na high, aa x4 i rozdzielczosc 1280 na PC na 8800gt pzdr, check foto

Brzydko to wygląda, otoczenie marne, cienie też. Jakby było mi oceniać ten screen to dałbym za grafikę 6/10. Żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego tez mowie, jedyne co mi sie podoba to model samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następna "wysoka" ocena - IGN 4/10.

Ale ja się w sumie nie dziwię. Po obejrzeniu gameplay'a sprzed dwóch miesięcy, można było się spodziewać tego, że ta gra będzie słaba. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4/10... Nieźle...

Może gdyby nie wzorowali się na genialnym BP poszłoby im lepiej. Nie grałem w NFS i nie zamierzam ale na filmach ruch uliczny wołał o pomstę do nieba. Podobnie poczucie prędkości i zniszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj rzeczywiście ten NFS jest kiepski.

Pograłem już trochę na PC i muszę szczerze powiedzieć, że kolejna lipa. Chociaż nie spodziewałem się niczego innego.

Nie wiem kto tam pracuje w tym EA, ale od czasu Most Wanted, albo już nawet Underground, marka zaczęła ostro lecieć w dół. Underground był ciekawy, bo wprowadzał coś zupełnie nowego na rynek samochodówek, przynajmniej na taką skalę.

Ale, żeby to ciągnąć aż tyle? To zamiast zrobić jakiś pierwowzór Porsche, którego wszyscy uważają za najlepszego NFS'a, to babrają się w tym dziadostwie....

Z miłą chęcią bym zagrał albo w odświeżonego Porsche, albo coś nowego już z jakąś inną marką, chociażby Mercedes, już mniejsza o to, byle wrócić do korzeni jeśli chodzi o styl gry i fizykę jazdy. Tam wygrana sprawiała sporą radochę.

Na początku jak jechałem to miałem wrażenie że każdą trasę można przejechać z wciśniętym gazem do dechy.

Ale od czasu do czasu pojawi się jakiś zakręt na którym trzeba zwolnić chociaż trochę.

No i przegrać wyścig to naprawdę się trzeba postarać, chociaż może później będzie coś trudniejszego, ale wątpię niestety.

Jak ktoś planuje kupować to na PS3 za niewiadomo jakie pieniądze, to szczerze odradzam.

Polecam Burnout Paradise, MS Pacific Rift, itd.

Niestety, NFS stał się dla mnie grą robioną dla mas.

Pamiętam czasy pierwszych NFS'ów, to był gry warte grzechu. Żadna inna im wtedy nie była w stanie dorównać.

A teraz...zresztą sami wiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zrobić Hot Pursuit 3. Może kiedyś...

Ja jeszcze mam przed sobą BP oraz MC: LA, więc niskie oceny dla nowego NfS mnie nie martwią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tak narzekacie na ta gre naprawde jest taka porazka ?? liczylem ze jesli jest to taki MW 2 to warto miec na PS3 bo jak wiemy nie kazdy moze grac w gry z ps2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co tak narzekacie na ta gre naprawde jest taka porazka ?? liczylem ze jesli jest to taki MW 2 to warto miec na PS3 bo jak wiemy nie kazdy moze grac w gry z ps2...

Przeczytaj jakieś recenzje, to się dowiesz, że nie jest to MW2. A szkoda, bo MW był ostatnim ciekawym NfS'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#

Średnia ocen jest zabójcza >60 % Ale PSX Extreme dało 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×