Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

---Taka nowinka...gdy zawodnik jest kontuzjowany podczas meczu to widać jak zwija się z bólu poza boiskiem a druzyna gra wtedy w 10.

---Polski komentarz na wysokim poziomie

---gra bardzo fajnie wyglada przy sztucznym oswietleniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robicie mi taki apetycik, że zaraz zamówie tą fife 09 nie czekajac na demko PESA 2009... Mam nadzieję, że sie powstrzymam... Napiszcie coś o trybie online...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zajebiscie dopracowali strzaly spoza 16tki, wreszcie czuc ich sile

a ogólnie jak ze strzałami ? Tak jak w poprzednich częściach są miejsce, gdzie prawie zawsze wpada, a zza pola karnego wszystko bramkarz wyciąga ? Rozumiem, że strzały mają siłę, ale jak ze skutecznością. Bo w EURO to strasznie kulało - nie dało się praktycznie pokonać bramkarza z daleka.

---Taka nowinka...gdy zawodnik jest kontuzjowany podczas meczu to widać jak zwija się z bólu poza boiskiem a druzyna gra wtedy w 10.

z masażystami, czy po prostu sobie leży ? Jest znoszenie na noszach, jak wyglądają zmiany ? Kamera na trybuny, czy jest techniczny, sprawdzianie korków, te sprawy

---gra bardzo fajnie wyglada przy sztucznym oswietleniu

zmienia się dynamicznie pora dnia ? Tzn. zaczynasz o 16 i cienie robią się coraz dłuższe, a niebo ciemniejsze ? Bo coś takiego zapowiadali, a w demie nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He z tą fifą to mam dziwną akcje.Jak zagram mecz towarzyski offline Legia-wisła na jakimś stadionie malutkim to gra klatkuje a jak zagrałem onlline ajax-werder to animacja była płynna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znawcą FIFY nie jestem ale się wypowiem:

W porównaniu do dema lepiej czuć siłę strzałów.

Polski komentarz daje radę (po odpowiednim zagłuszeniu dopingiem nie drażnią drewniane zakończenia zdań) - pierwszy raz się spotkałem więc myślałem, że będzie dramat a jest lepiej niż OK.

Klatkowań jakiś wielkich nie odczułem - szybkie replaye akcji podczas meczu dużo płynniej niż w 08

Piłkarze reagują szybciej niż w demie (i elegancko NIE podają jak nie mają piłki przy nodze) - czyli fizyka daje radę.

I tyle po 2 meczach (dzień/noc nie sprawdzałem ani warunków więc nie wiem)

Bardzo pozytywnie - dużo lepiej niż 08, i lepiej niż w demie 09.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pasku na dole wlasnie pokazal mi sie wynik meczu real-zenit i reszty trwajacych:D wszystko na biezaco !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie że gra jeszcze lepsza od demka. piszcie więcej o tych wrażeniach jak z gameplayem realizem strzałami itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie sa poziomy trudnosci? takie jak w 08?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajnie że gra jeszcze lepsza od demka. piszcie więcej o tych wrażeniach jak z gameplayem realizem strzałami itp.?

jezeli chodzi o gameplay to jest dosc szybko, przynajmniej na poczatku, chociaz inaczej sie gra z druzynami angielskimi, a inaczej np. z wloskimi.

co do realizmu.. jest dobrze, pilka nie trzyma sie nogi jak przyklejona, co wplywa na podania (duze znaczenie ma, ile sily wlozymy w podanie, od tego zalezy w duzej mierze celnosc, tutaj to widac!) i strzaly. Te ostatnie wreszcie maja swoja moc, z bliska i z daleka, a bramkarz swietnie odbijaja mocne strzaly, co tylko dodaje im wizualnie sily. Jezeli chodzi o bramkarza, to na poziomie "zawodowiec" juz daje rade. Podobnie jest z rzutami wolnymi, moim zdaniem lepiej mozna wyczuc strzal.

ogolnie jest konkretnie:) szkoda tylko, ze smaczki jak zmiany, nadal sa slabe, widok na stadion, filmik zmiany i tyle. Oceniajac po screenach to PES 2009 wypada lepiej, jezeli chodzi o twarze i wygladadem pikarzy we wstawkach i tylko w tym. Na boisku czuc ruch, po kilku meczach, zwody wchodza latwo, wrecz intuicyjnie, zawodnicy ruszaja sie bardzo podobnie jak w real.

Pozniej rozkminie inne tryby, w tym online

A jakie sa poziomy trudnosci? takie jak w 08?

poziomy sa takie same, amator, poczatkujacy, zawodowiec, klasa swiatowa i legendarny

Edit:

gra ktos teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok przekonują mnie wasze komentarze ale czekam do czwartku na demo PES...tak PES to pół no może 1/4:) mojego, życia:) oki zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś powiedzieć jak tam nasza liga? jakie stadiony, kibice, czy dobrze sie gra itp? moe jakis filmik nakrecicie?

Mowcie cos jeszcze bo gre dopiero w czwartek bede mial:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online wygląda całkiem nieźle.Nie ma lagów i tak jak pisałem wyżej działa płynniej jeśli chodzi o animacje niż w meczu towarzyskim ja vs konsola.Nie wiem dlaczego tak jest ale cóż.Składy są aktualne siatka fajnie łopocze jak wpada piłka i ogólnie nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale napiszcie coś o naszej lidze.

A także czy jesteście zadowoleni, cos co sie nie podoba czy cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem jakis fanatykiem piłki nożnej ale jak dla mnie Fifa 09 jest bardziej elastyczna i realistyczna. moim zdaniem grafika troche (minimalnie) stracila na jakości ale na korzyść gameplay-u.

ja osobiscie polecam Fife09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w fifie 09 jest coś takiego jak w euro 2008, tzn. pkt. za wygranie meczu online i vs.konsola?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A czy w fifie 09 jest coś takiego jak w euro 2008, tzn. pkt. za wygranie meczu online i vs.konsola?

Jest Napewno !!

Powiedzcie Mi Kto w Online w PL rankingu prowadzi ile pkt i ile meczy rozegranych ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest Napewno !!

Powiedzcie Mi Kto w Online w PL rankingu prowadzi ile pkt i ile meczy rozegranych ??

to fajnie, bo w euro nie przykładałem sie bardzo do zdobywaniu pkt.(miałem ok. 10 000) bo czekałem na fife 09, w której bede dawał z siebie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u jednych jest plynna animacja a u innych nie, wiec juz sam nie wiem, napiscie cos konkretnego o gamepleyu, wasze spostrzezenia, czy u was chodzi plynnie itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest Napewno !!

Powiedzcie Mi Kto w Online w PL rankingu prowadzi ile pkt i ile meczy rozegranych ??

pierwszy Polak to przejarany1987 w Polsce (619), a ogolnie jest na 43 miejscu, ogolnie w cholere Brytyjczykow, widac kto mial gre najwczesniej

kaczorl, widze, ze pogrywasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
pierwszy Polak to przejarany1987 w Polsce (619), a ogolnie jest na 43 miejscu, ogolnie w cholere Brytyjczykow, widac kto mial gre najwczesniej

kaczorl, widze, ze pogrywasz

Dzięki za info A ty ile już puktów masz?zapodaj swoim PSN ID:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz takie nooberskie pytanko Tylko się nie śmiać

Jaką techniką odbieracie piłkę gościowi w różnych sytuacjach (biegnąc obok, stojąc przed, czy jak się obraca ?). Po prostu timingujecie X, a może jakieś R2 + X i czekacie na błąd, wpadacie po prostu z biegu na piłkę ? Ogólnie nie jest źle, ale mam wrażenie, że coś źle robię, albo pozostały przyzwyczajenia z PESa różne a tu zupełnie inna bajka. Mam nadzieję, że wiecie mniej więcej o co mi chodzi, gdzie sprint puszczacie itp .

Czy w większości jeździcie na sprincie czy to może najprostszy sposób na "przestrzelanie" skrętów itp. Całe życie z PESem pozostawiło jednak pewne nawyki.

Czy wogóle opłaca się grać na opcjach asysty, czy to porażka (np z podaniami)

Gierka naprawdę niezła - w pewnym momencie się złapałem na tym, że oglądałem animacje postaci zamiast grać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście również chętnie dołącze do drużyny =P Moja Fifka przyjdzie z Poznania, zamówiłem z allegro za 176zł razem z kosztem wysyłki Jestem ciekaw tylko kiedy =) Kupuje gre na sucho bo w demko nie miałem okazji pograc, wzoruje sie aby na pełnej wersji FIFA 08 w którą do tej pory sie zagrywam. Także czekam na wspaniałą gre, cudowne chwile grając online i nie przespane noce. See you in FIFA 09 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oczywiście również chętnie dołącze do drużyny =P Moja Fifka przyjdzie z Poznania, zamówiłem z allegro za 176zł razem z kosztem wysyłki Jestem ciekaw tylko kiedy =) Kupuje gre na sucho bo w demko nie miałem okazji pograc, wzoruje sie aby na pełnej wersji FIFA 08 w którą do tej pory sie zagrywam. Także czekam na wspaniałą gre, cudowne chwile grając online i nie przespane noce. See you in FIFA 09 ^^
tez zakupilem u tego faceta i pytalem go kiedy bedzie wysylka. Dzis dostalem maila, ze od dystrybutora wyszla paczka dzis i jutro oni beda mieli, wiec pewnie jutro wysla i moze do piatku sie doczekamy... Oby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos może czy w Bydgoszczy można gdzies juz dostać FIFE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest problem z fifa09-chodzi o stadion legii,w grze nazwany 23 czy 21 maja...gdy na nim gramy to gra klatkuje i zwalnia.Na pozostałych stadionach jest super płynnie,stąd każdy kto jeszcze na tym stadionie nie grał nie uświadczy zwolnień.Ogólnie grafika,animacja o wiele lepsze niż w demku.Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×