Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.. ja zdecyduje jak zagram w oba najpierw. Ma ktos juz fife na pss?? bo ja na uk nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy będzie Polski komentarz ? Miał ktoś wogóle w FIFIE styczność z takowym? Jak on wogóle wypada, bryndza straszna, czy dobrze zrobiony ? Jak z wyborem języka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie wypowiedzi fanboyów którzy zaciekle bronią KONAMI. Skosnoocy polecieli ostro w kulki wydając beznadziejnego PESa 2008 i pech chcial, że w tym samym czasie EA wydało świetną FIFE 08. I nie trafiaja do mnie argumenty że PES to zawsze PES (świetna symulacja, genialny feeling) ... FIFA zmienila sie i to strasznie. Ja zawsze bylem fanem PESa i w kazdą z części rozegralem pewnie okolo 1000 meczy ale nie mam klapek na oczach i potrafie trzezwo ocenic jakosc obu gier.

Niestety wiele osób tutaj jest uparte i jedyny argument jaki moga przedstawic to "EA wyciągają tylko kase - dla nich liczy sie marketing". Tylko że KONAMI robi dokładnie to samo wydając najpierw Winning Eleven, potem jakis czas później Pro Evolution Soccer i na końcu jeszcze np. Winning Eleven Liveware Evolution ... a sam fakt że dopuscili do wydania na rynek tego gniota w postaci PES 2008 swiadczy o tym ze nie mają za grosz wstydu - gdyby mieli odrobine przyzwoitosci poczekaliby jeszcze pół roku i poprawili praktycznie wszystko ...

FIFA za bardzo efekciarska ?? Niech któryś z was zrobi te zwody pod moim polem karnym w meczyku ze mną - coś mi sie nie wydaje że bedzie tak łatwo. EA wprowadziło świetny system zwodów - jest ich mnóstwo a jednocześnie są bardzo trudne do zrobienia dzieki czemu mecz nie wygląda jak reklama nikefootball ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znac jak demo sie pojawi . Juz nie moge sie doczekac co to bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Fifa na PC i na PS3 to 2 zupełnie inne gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe czyżby na PCta po raz kolejny odgrzewany kotlecik tak jak w zeszłym roku . Ojj nieładnie EA nieładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pececie grałem w PES'a (na padach od ps żeby nie było) wiec dla mnie ten kotlet jajem nie śmierdzi. Ale oczywistą oczywistością jest że bedzie sie grzał PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm nie cieszcie się tak bardzo że na ps3 będzie cudownie bo tak naprawdę nie ma takiej wielkiej różnicy poza grafiką pomiędzy wersją pc a ps3 chodzi o gameplay są drobne różnice ale nie aż takie wielkie. Ciekawe czy poprawią framerate bo jak będzie taki jak w euro2008 to fify napewno nie kupię bo nienawidze grać w gry które pokazują pokaz slidów. Co z tym demem można pobrać? bo chce sprawdzić czy warto odkładać $.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orientuje się ktoś czy będzie Polski komentarz ? Miał ktoś wogóle w FIFIE styczność z takowym? Jak on wogóle wypada, bryndza straszna, czy dobrze zrobiony ? Jak z wyborem języka ?

w fifie09 bedzie polski komentarz i polskie menu. jesli chodzi o sam komentarz to w fifie08 byl on calkiem poprawny takze jest szansa ze tegoroczna edycja bedzie tez dobra a moze lepsza komentuja szpakowski i szaranowicz a co do wyboru to miedzy polskim a angielskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj jeden z forumowiczów napisał o "gfanbojach:D" pes'a:) ja nie jestem fajbojem tylko pragne zobaczyc cos bedzei lepsze;)Chociasz cicho licze na Peska;)ale cóz:) zobaczymy;)||Demo dopiero wieczorem??ehh do kitu;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hm nie cieszcie się tak bardzo że na ps3 będzie cudownie bo tak naprawdę nie ma takiej wielkiej różnicy poza grafiką pomiędzy wersją pc a ps3 chodzi o gameplay są drobne różnice ale nie aż takie wielkie. Ciekawe czy poprawią framerate bo jak będzie taki jak w euro2008 to fify napewno nie kupię bo nienawidze grać w gry które pokazują pokaz slidów. Co z tym demem można pobrać? bo chce sprawdzić czy warto odkładać $.

co ty piszez ? nie ma różnicy ? a grałeś w fife08 na pc i ps3 ? całkiem inne gry , wersja pc to konwersja z ps2 z trochę lepsza grafa a silnik stary co używają od dobrych paru lat , a ps3/x360 nowy silnik , nowa grafika , nowa animacja , nowy gameplay i różnica nie jest drobna jak to napisałeś ale wielka ! a jeśli EA znowu odgrzali kotleta na pc to szkoda gadać bo zapowiadali hucznie ze ma być już nowy silnik w wersji dla komputerow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co ty piszez ? nie ma różnicy ? a grałeś w fife08 na pc i ps3 ? całkiem inne gry , wersja pc to konwersja z ps2 z trochę lepsza grafa a silnik stary co używają od dobrych paru lat , a ps3/x360 nowy silnik , nowa grafika , nowa animacja , nowy gameplay i różnica nie jest drobna jak to napisałeś ale wielka ! a jeśli EA znowu odgrzali kotleta na pc to szkoda gadać bo zapowiadali hucznie ze ma być już nowy silnik w wersji dla komputerow...

ta znowu odgrzali hotdoga a i tak masa dzieciakow to kupi w dniu premiery....

Ciekawe jak to wyglada na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale najgorsze jest to (Chyba bym skopał komuś "conieco" jakby mi powiedział, że będe bronił FIFY jakies 2 lata temu ), że ludzie pokupują (taa pokupują ) tą wersję na PC i piszą jaka to FIFA nie jest bee. A to jest ZUPEŁNIE inna gra. My o tym wiemy, tamci zresztą też (ci z Xplanety ) niestety owamtym do łba przemówić ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale najgorsze jest to (Chyba bym skopał komuś "conieco" jakby mi powiedział, że będe bronił FIFY jakies 2 lata temu ), że ludzie pokupują (taa pokupują ) tą wersję na PC i piszą jaka to FIFA nie jest bee. A to jest ZUPEŁNIE inna gra. My o tym wiemy, tamci zresztą też (ci z Xplanety ) niestety owamtym do łba przemówić ciężko

dokladnie to tez byl kolejny argument dla mnie do zakupu ps3 wychowalem sie na grach sportowych a ze developerzy tych gier wola konsole wiemy juz o tym od poprzednich generacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz ktos zobaczy na ps3 demo to niech daje znac na jakim koncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że będzie mały poślizg jak w przypadku konkurencji z KONAMI :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dazidek

powinno być ale z tego co wszyscy wiedza to z pojawianiem się u nas demek jest rożnie ale czemu tak jest to nikt nie wie..

może my dla sony nie jesteśmy z europy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbym chcial zarejestrowac sie np. na UK PS Store to gdzie mam to zrobic bo juz zapomnialem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam różnica między fifą2008 na pc a na ps3 jest mniej więcej taka jak między pes6 a pes2008.Troszkę zmieniony gameplay i poprawiona grafika co nie oznacza że na lepsze jeśłi chodzi o płynność(euro2008).A wiem co mówię bo w fife grałem na pc od fify 97 aż do fify 2007 i jak odpaliłem demo fify 2008 na ps3 to jakiejś ogromnej różnicy nie widziałem w porównaniu do wersji pc owszem grało się jakby fajniej ale Motion Capture nie zmienił się drastycznie grafika lepsza ale jeśłi gry na konsole mają działać w 20fpsach to chyba nie o to w tym wszystkim chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×