Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

FIFA 09 Demo

Download the demo for FIFA 09 and play professional football with more responsive first-time shooting, passing, one-touches plus faster and more controlled dribbling and improved trapping. Plus try new Custom Team Tactics and make your favourite team play the way you want them to as if you are the first team coach. In-stores October 3, 2008 in Europe and Oct 14 in North America and Asia; visit fifa09.ea.com for more info.

ESRB Rated E

File size: 754 MB

Niedługo Będzie na US PSS Więc Czekamy Elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat dzis takie cos sie musialo przytrafic mowa o awarii psn troche cos mi tu smierdzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Już Jest Na USA PSS Właśnie się pobiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzi ale o czym tu dyskutujemy nie mam jeszcze dema fify ale czuję że jeśli tylko konami nie spierdzieli frameratu w pes2009 to właśnie ta gra będzie królowała.Bo jeśli fifa ma prawie ten sam gameplay co 08 to ja dla mnie nie umywa się do pesa 6.Takie są moje odczucia niestety fifa wygrywa licencjami a to jest dla mnie bardzo ważne no i potwierdza się to że ea odgrzewa kotlety bo jak na pc jest to samo co rok temu to czemu na xboxa i ps3 ma być innaczej.Taka jest już polityka Ea wydać na stworzenie produktu przykładowo milion $ na promocje tego produktu dwa razy tyle po to by zarobić 10 razy tyle.Fifa skończyła się jak dla mnie na fifie 2003 dla odmiany Pes skończył się Pesem 2008 ale może konami coś jeszcze pokaże bo w Ea to ja już przestałem wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie zartuj bylem przed chwila na US Store i nic nie widzialem

JEST JEST 35 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....Bo jeśli fifa ma prawie ten sam gameplay co 08 to ja dla mnie nie umywa się do pesa 6.Takie są moje odczucia niestety fifa wygrywa licencjami a to jest dla mnie bardzo ważne no i potwierdza się to że ea odgrzewa kotlety bo jak na pc jest to samo co rok temu to czemu na xboxa i ps3 ma być innaczej....

dlaczego ma być inaczej ? bo tak już jest co roku ps3 i x360 dostają poprawione fify , z lepsza grafa , lepszym gameplayem itd dla EA jak widać liczy się bardziej rynek konsolowy a nie PC co jest nie dziwne i dlatego wypuszczają na komputery dalej konwersje z ps2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ty co mam wpisac w Street Adress bo mi jakies bledy wyskakuja ze vaild jest? na US?? przy rejestracji

Adress 1: Green Street

Adress 2: 1337

Adress 3 zostaw puste

City: New York

Province: Manhatan

Postal code/zip code: 10001

I bedzie napewno śmigało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i juz pograne na swiezo pierwsze wrazenia reakcje same pozytywy kibice skanduja ronaldinho z trybun hehe animacje fajne np. jak napastnicy wystawiaja lapy gdzie im zagrac gałe cos pieknego poprawiono ruchy zawodniikow sama pilka tez inaczej "lata" i sie zachowuje na murawie strzaly nadal troche kiepskie klania sie PES no ale coz nie mozna miec wszystkiego to tyle jesli chodzi o pierwsze wrazenia hehe pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mam wpisac w Sing-In ID jak chce sie zarejestrowac na usa?jakiego maila?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Zarejestrowalem sie na us store, wszystko pieknie.

wpisalem nowy ID i haslo i nie dziala. Jest napisane ze ktos juz ma takie ID! a to jest niemozliwe na tym etapie.!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisuje różne maile i hasła i wyskakuje mi:The sing-in ID and password combinations is not correct.Please check your entries carefully.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarejestrowalem konto, wszystko przebieglo sprawnie, gdy jestem w ps store, wpisuje maila i haslo i mi wyrzuca komunikat ze ktos juz ma takie ID!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakbyscie przestali śmiecić w temacie o Fifie09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eric, stworzyles sub konto czy master konto? bo ja to i to, wszystko bylo ok, ale jak chce zalogowac sie do ps store na nowym loginie to wyskakuje blad, tzn. ze ktos ma juz takie konto i login..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wstaje rano a tu prosze - demko juz jest (US Store)

aaa i chcialbym zadac takie do uzytkownikow paru postow wyzej ktorzy narzekaja ze wielka awaria PSN, ze przerzuczaja sie na xksy...

heh, to jest awaria tytlko i wylacznie EU PSS !!!!!

w usa pewnie nikt o tym nie wie ze my tu mamy takie problemy, wiec zamiast gadac jakies bzdury ludzie, zrozumcie i poczekajcie troche, pali sie?

jak zassam napisze jak wrazenia ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich zagorzalych grajkow fify...sledzilem caly czas ten temat i mowie kurcze moze w tym roku faktycznie trzeba sie przesiasc z pes na fife(a gram w niego od pierwszej czesci na psx)...wczoraj caly dzien czekalem na demko ale sie nie doczekalem i dzis rano zaraz zassalem z us psstore...po zainstalowaniu wlacza mi sie praktycznie to samo co w demie 08 no ale to nic..niby dodali jakies nowe opcje w ustawieniach przed meczowych noi oczywiscie od razu przypisek"new"no spoko ale takie rzeczy to od dawien dawna byly w pes'ie...no to zaczynam spiel i co?i Panowie powiedzcie mi co Wam tak sie podoba w tej grafice?no ja jak widze tych ludkow tak jakby garbatych biegajacych po boisku to mnie trzesie!!!no w porownaniu z demem 08 to zauwazylem 3 rzeczy otoz zawodnik wyciaga reke jak niby sie wysuwa ale tj nudne po pewnym czasie gdyz jak widzisz co chwile takiego garbatego ludka z ta lapa to wyglada jak zebrak!!gdzie te animacje niby zarabiste?ja tego wogole nie zauwazylem!!!podobno mial byc calkowicie przebudowany tryb strzalow i co?i mozna wlozyc to miedzy bajki puszczasz petarde rzekoma to pilka leci nad bramka jak balon!!!wogole bramkarze sa "zbyt duzi"co do wielkosci bramek no ale to szczegol...ogolnie powiem tak,ze jesli w nowym pes'ie poprawia plynnosc gry i online to dla mnie fifa ze swoimi licencjami i wogole tymi bajerami jest niczym i tyle!aha jeszcze jedno poziom trudnosci to omg wogole jego nie czuc w tej grze a bramki idzie strzelac bardzo schematycznie!!!3 podania i leci sam na sam no bozel udzie otworzcie oczeta!!!jak dla mnie liczy sie tylko PESSSSSSSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×