Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz taki temat.

Trophy z wygraną 5 meczy w lidze interaktywnej.

Wiadomo że te ligi są zamknięte(chyba do otwarcia nowego sezonu piłkarskiego)

Ale czy nie można zagrać w lidze brazylijskiej,wybrać zespoły które grały w weekend i spróbować.Bo ta liga prowadzi teraz rozgrywki.

Ktoś coś wie na ten temat?

Małe szanse. BTW czy czasem oni nie zaczęli już następnego sezonu?

PS: Liczę na jakieś ustawki i wspólne mecze, niekoniecznie 10 vs 10 :) bo gra w kilka osób w jednym zespole to niezła zabawa :)

Cały czas istnieje klub, któy założyliśmy jakieś 1,5 miecha temu. Jakby co chętnie pogram w meczach klubowych.

Co wy na to zeby codziennie o 21 były ustawki i tak ja powiedzial emsi niekoniecznie 10 vs 10, oczywiscie kto chce, jesli ktos nie ma czasu w dany dzien to niech nie gra. Tylko zeby chociaz byly 4 osoby bo juz wtedy sie fajnie gra ^^

3 w zupełności wystarczają. Piszę się na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuje wszystkim za danie mi możliwości zdobycia tego trofeum. Zawsze jedno mniej do platyny ^^. Potem zdobyłem sobie "The Poon Sang" (15:16 w karnych xDDD), więc zostały mi tylko 3 trofea + platynka. :]

Edytowane przez Zieleniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema nareście mam wielkie podziekowania dla ekipy z forum ale i też dla Bartkowskiego z którym to skontaktowałem sie telefonicznie i razem w tej samej chwili poszedł X i wyszukało nas agPhantom też sie przydał ale najwięcej zrobiliśmy my forumowicze (założyciele dwóch klubów)pozdro oczywiście że bede wpadał do klubu nawet mam z 2-3 chetnych na trofka może więcej ale to sie ich doda do klubu i sami z naszą pomocą zorganizuje sie im to 10vs10

Niemożliwe stało sie możliwe

Cuda sie zdarzająa

Zawsze trzeba wierzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wy na to zeby codziennie o 21 były ustawki i tak ja powiedzial emsi niekoniecznie 10 vs 10, oczywiscie kto chce, jesli ktos nie ma czasu w dany dzien to niech nie gra. Tylko zeby chociaz byly 4 osoby bo juz wtedy sie fajnie gra ^^

Jeśłi tylko będę w stanie to piszę się na to nie ma to jak gra multiplayerowa i śmieszno i straszno hehe dzisiaj meczyk Wisły K. w el. LM więc powinienem sie pojawić koło 23 przed konsolą,

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh ja to mam szczescie :\ net padl mi okolo 22:40 i dupa, a o ktorej udalo wam sie je zdobyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

23:09 wpadło, sprawdziłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech napiszą Ci, którzy nie mają tego trofeum to w miarę możliwości pomożemy.

PS: Wiśnia wyślę Ci później zaproszenie to wrócisz do naszej drużyny, bo ta borsuka to była chyba tylko pod trofeum ustawiona. Jeżeli ktoś jeszcze jest chętny dołączyć to pisać do mnie na PSN

Edytowane przez emsi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawszy temat to taki,że koleszka (cośtam)Matrix77 ten co wszedł ostatni do pierwszego teamu,portugalczyk zresztą,napisal mi że dzięki i takie tam i mówi bardzo łatwo i szybko mu wpadło:)A jak on próbował ustawkę ze swoją ekipą 20 ludzi to im się nieudało.

Głupi ma zawsze szczęście:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodajcie mnie do clubu tez chetnie zdobede te trofeum:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodajcie i mnie też chce te trofeum moje PSN ID : MICHKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto chce znaleźć się w drużynie niech nie wypisuje tutaj "dodajcie mnie" itp tylko niech napisze do mnie lub do romala79 na PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emsi82 chciałem cie dodać ale pisało że masz pełną liste i nie dodało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Mamy od dłuższego czasu klub forumowy. Jeśli ktoś ma chęć pograć w klubie, niech uderza jak w dym. ;) Nazwa klubu to: PS3sitePLclub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie został? Ja piszę o klubie, który zakładaliśmy kilka tygodni temu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renifer moja drużyna istnieje cały czas. Michal21 później wyrzucę kogoś z listy i Cię dodam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez bym byl chetny :) btw. jakby sie naprawde rozkrecic to mozna by jakies forum czy cos w ten desen zrobic i tam sie umawiac bo napewno nie kazdemu chcialo by sie przegladac ten temat w poszukiwaniu informacji kiedy gramy sobie meczyk :P

Edytowane przez Renifer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie możecie wyrzucić z clubu ponieważ chcę zdobyć jeszcze tyle trophy ile będę w stanie i grę przejmuje mój chrześniak :)

Jeszcze raz dzięki za pomoc w zdobyciu 2 trophy, gdyby nie wy nie udało by się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze znajda sie jeszcze chetni do trofeum 10vs10? Najwygodniej bylo by zebrac 20 osob, ale bedzie to ciezko zrobic - tak wiec chcialem zebrac chociaz liste osob ktore chcialy by zdobyc to trofeum lub mogly by pomoc

Lista PSN ID:

-kasasper

-Kratoss1993

-emsi82

-k1ys3k

-NPK_PACMAN

-borsku1908

-Paluch320

-

-

-

Edytowane przez Renifer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×