Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także mogę pomóc także nie wychodź z klubu a na pewno Ci pomożemy :)

PS: Wczoraj mi Dj Dex pisał, że dzisiaj ma być jakaś ustawka o 21 chyba więc jak chcesz to napisz do niego. Podejrzewam, że będzie kilka osób od nas bo Dj jest w naszym klubie. Pozdro

EDIT: Kilka osób z naszej drużyny też nie ma tego trofeum także na pewno chętnie zagrają

Edytowane przez emsi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra napisze do iego a liste daja jako rezerwowa jakby jednak nie wyszlo

edit: Nie moge sie z nim skontaktowac, probowalem dodac go do friend listy ale ma pelna a wiadomosci nie moge wyslac bo pokazuje blad ;/

Edytowane przez Renifer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal Venhola Ice do szczęścia potrzebuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka nie było mnie przez pare dni ale moge pomóc i zebrać jeszcze paru żeby ci co nie mają trofka za 10vs 10 zdobyłi sobie pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze znajda sie jeszcze chetni do trofeum 10vs10? Najwygodniej bylo by zebrac 20 osob, ale bedzie to ciezko zrobic - tak wiec chcialem zebrac chociaz liste osob ktore chcialy by zdobyc to trofeum lub mogly by pomoc

Lista PSN ID:

-kasasper

-Kratoss1993

-emsi82

-k1ys3k

-

-

-

-

-

-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, :D

dopiszcie mnie do listy chłopaki - ostatnio ząb mnie dojechał i nie dałem rady wysiedzieć...

dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie moze dzisiaj cos zagramy bo wczoraj nie bylo chetnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy trofeum "Real world winner" Win 5 Interactive League Matches - jest jeszcze osiągalne do zrobienia? ci którzy nie zrobili to nie ma szans na platynę? :o

dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy trofeum "Real world winner" Win 5 Interactive League Matches - jest jeszcze osiągalne do zrobienia? ci którzy nie zrobili to nie ma szans na platynę? :o

dzięki za odp.

Najprawdopodobniej będzie taka możliwość. Start lig mniej więcej w połowie sierpnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zbierze się odpowiednia ilość osób to tak nadal aktualne. Większość osób z mojego klubu już to trofeum ma ale na pewno znajdzie się kilka chętnych, którzy będę chcieli pomóc reszcie. Każdy kto chce dołączyć do klubu proszę pisać do mnie na PSN lub do romala79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często, praktycznie co 2-3 dni są organizowane mecze. Wystarczy od czasu do czasu zajrzeć do szatni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba mieć ostrego farta jak co 2-3 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że częściej ponieważ praktycznie codziennie można znaleźć kilku chętnych do gry. Jeżeli komuś brakuje Venholli to pisać do mnie, przy konsoli siedzę codziennie. Trzecią osobę już będzie łatwiej skombinować (a 3 już wystarczy żeby zagrać mecz klubowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jak są trzy osoby to i tak ciężko wygrać. najlepiej jakby zrobić 2 zespoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już raczej nie będę wychodził z inicjatywą ustawki ponieważ większość ludzi ode mnie z klubu to trofeum ma. Uważam, że osoby, które nie mają tego trofeum powinny zająć się taką ustawką i zebrać jak największą ilość graczy a wtedy my jako klub możemy pomóc i dobrać resztę. Tak jak już pisałem wcześniej na pewno znajdą się osoby w klubie, które będą chciały pomóc. Jestem chętny do pomocy. Ps3_player zrób tu może jakąś listę jeżeli zależy Ci na tym trofeum (lub załóż osobny temat o ustawce) zobaczymy ile zbierze się osób a wtedy się resztę skombinuje od nas. Pozdro

Edytowane przez emsi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ze dzis poszedlem ale jestem u rodzicow na wakacjach i mam tu strasznie lipny net, jak gralismy to kazde zagranie bylo u mnie opoznione o jakas sekunde, a na koniec juz wcale nie kontrolowalem swojego zawodnika i sobie biegal gdzie chcial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×