Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowym posiadaczem fify09 i mam pytanie co do sposobu uaktualnienia skladow. (chce zobaczyc zlatana w barcie kake w realu itd) Nie mam pojecia jak to zrobic. Licze na wasza pomoc. Jesli ten temat byl juz poruszany to sorki ale duzo byloby tego czutania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym posiadaczem fify09 i mam pytanie co do sposobu uaktualnienia skladow. (chce zobaczyc zlatana w barcie kake w realu itd) Nie mam pojecia jak to zrobic. Licze na wasza pomoc. Jesli ten temat byl juz poruszany to sorki ale duzo byloby tego czutania.

trza kupic 2010 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie moze ostatnio jakies problemy online? Takie przycinanie co pare sekund?

Kurcze, od paru dni mam z tym klopot, i nie wiem czy to wina serwerow czy

lasera. Niby na singlu wszystko dziala dobrze, ale zawsze jakies watpliwosci sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym posiadaczem fify09 i mam pytanie co do sposobu uaktualnienia skladow. (chce zobaczyc zlatana w barcie kake w realu itd) Nie mam pojecia jak to zrobic. Licze na wasza pomoc. Jesli ten temat byl juz poruszany to sorki ale duzo byloby tego czutania.

Możesz zmienic składu manualnie (trzeba się nabawic) Albo kupic 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,niewiem czy w dobry temat trafile ale wy jako uzytkownicy fify powinniscie wiedziec.Mianowicie zwykle gram na zwyklym tv ok. 30 cali.Powiem ze pomimo ze to byl zwykly tv grafika w fifie robila na mnie wrazenie.W okresie wakacyjnym uzywam monitora 23 calowego LG W2442 PA i grafika o dziwo tylko w fifie jest tragiczna.Koszulki pilkarzy wygladaja jak z fify 05 i krawedzie pilkarzy sa pikselowate.Wiecie w czym problem bo juz probowalem roznych ustawien ale nic nie idzie :/

Pozdraiwam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,niewiem czy w dobry temat trafile ale wy jako uzytkownicy fify powinniscie wiedziec.Mianowicie zwykle gram na zwyklym tv ok. 30 cali.Powiem ze pomimo ze to byl zwykly tv grafika w fifie robila na mnie wrazenie.W okresie wakacyjnym uzywam monitora 23 calowego LG W2442 PA i grafika o dziwo tylko w fifie jest tragiczna.Koszulki pilkarzy wygladaja jak z fify 05 i krawedzie pilkarzy sa pikselowate.Wiecie w czym problem bo juz probowalem roznych ustawien ale nic nie idzie :/

Pozdraiwam

A używałeś kabla HD to tego poprzedniego TV ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tego LG podłączasz przez kabel HDMI?

Tak przez kabel hdmi, byl to tanszy kabel jaki kupilem gdyz tak naprawde tylko na 2 miesiace byl mi potrzebny wiec nie wydawalem na kabel duzej kasy.Niewiem czy jakosc kabla moze az tak wplywac na jakosc grafiki.Wczesniej uzywalem zlacza EURO do podlaczenia w starym tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam pytanie jak zrobic po strzeleniu gola zeby nasz zawodnik zrobil gwiazde i potem sprezyne bo niemoge tego obczaic!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam pytanie jak zrobic po strzeleniu gola zeby nasz zawodnik zrobil gwiazde i potem sprezyne bo niemoge tego obczaic!!

Chyba R1 + analogiem od góry 360 stopni w lewo, potem w prawo i znowu w lewo + przy lądowaniu X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba R1 + analogiem od góry 360 stopni w lewo, potem w prawo i znowu w lewo + przy lądowaniu X

dzieki sprawdze nie gralem z toba dzisiaj w killzona ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki sprawdze nie gralem z toba dzisiaj w killzona ??

Niestety, ale nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem, rozegrałem 3 sezony manu, kupiłem ~40 zawodników więc zostało mi 10 do trophy no i problem polega na tym, że jak chce zagrać 3 mecz w kolejnym sezonie to mi się gra zawiesza, tak samo jak dam symulację to się zawiesza :/ jest jakaś szansa żeby jeszcze tego save'a uratować? ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: NVM

Edytowane przez Skiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem nowy w fife 09

robi ktos jakas lige albo rozgrywki to z checią dołącze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos ma ochote pograc z rodakami , brac udzial w turniejach itd to pisac na moje gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim !

Ludzie, mam sytuacje bez wyjścia ;p Obiecałem kumplowi, że pomoge mu zrobić "Duo Hedgeidecimal", ale jak wszyscy wiemy do tego trofka, trzeba 10-20 osób. Więc powróćmy do starych, dobrych czasów nerwówy sprzed kilku tygodni i pomóżmy koledze (kolegom, bo może ktoś nowy sie zjawi) w potrzebie :). Licze na was !! :D

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal próbuję zrobić Venhola Ice, więc jestem rękoma i nogami za ustawkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reven jeżeli chodzi o Venhola Ice to pisz do mnie jak będę online (masz mnie na liście przyjaciół :) ) to skołujemy 1 osobę i popróbujemy bo wystarczą 3 osoby i można grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dzięki za pomoc, chętnie skorzystam. Oczywiście w ustawkach też mogę uczestniczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to już prawie koniec ery Fifa 09, ale mimo wszystko chciałem was poprosić o pomoc. Gram już od dobrych kilku miesięcy on-line i cały czas frustruje mnie jedna rzecz. Mianowicie nawet jeśli gram przeciwko jakiemuś lesczowi, który wybrał np. MU, Lyon czy Barca to potrafię dostać, bo koleś mimo że mam przewagę wyprowadza kontry - czyli jedno prostopadłe podanie do Eto'o, Benzemy, Ronaldo ...itd. Próbowałem już różnych ustawień obrony ale cały czas nie zawsze sobie z tym radzę. To naprawdę irytuje kiedy ktoś bez skilla ładuje Ci w taki sposób bramę po tym jak masz ogromną przewagę. Chciałem wiedzieć czy wy macie jakieś sprawdzone sposoby na te przeklęty kontry ludzi, któryz jak nie wybiorą pięciogwiazdkowej drużyny to nie zaczynają meczu.

Pzdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to już prawie koniec ery Fifa 09, ale mimo wszystko chciałem was poprosić o pomoc. Gram już od dobrych kilku miesięcy on-line i cały czas frustruje mnie jedna rzecz. Mianowicie nawet jeśli gram przeciwko jakiemuś lesczowi, który wybrał np. MU, Lyon czy Barca to potrafię dostać, bo koleś mimo że mam przewagę wyprowadza kontry - czyli jedno prostopadłe podanie do Eto'o, Benzemy, Ronaldo ...itd. Próbowałem już różnych ustawień obrony ale cały czas nie zawsze sobie z tym radzę. To naprawdę irytuje kiedy ktoś bez skilla ładuje Ci w taki sposób bramę po tym jak masz ogromną przewagę. Chciałem wiedzieć czy wy macie jakieś sprawdzone sposoby na te przeklęty kontry ludzi, któryz jak nie wybiorą pięciogwiazdkowej drużyny to nie zaczynają meczu.

Pzdr,

ustaw sobie szybkiego libero ale trzeba to troche opanowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie najlepiej działa niski stopień agresji i pressingu. Obrońcy wtedy zostają w linii. Nie pomyślałem o szybkim libero... muszę spróbować. Chociaż po powrocie do Fify odechciewa mi się powoli grać online. Na 5 meczów, w których strzelam pierwszy min. 2 bramki, 4 kończyły się wyjściem z gry przeciwnika. Totalne lamerstwo.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×