Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

Mam powoli dość 09.

Niby online jest super ale masakrycznie wkurzają mnie goście grający Manchasterem UTD.

Ostatnio grałem z takim jednym. Biegał tylko C.Ronaldo, który już nawet w UTD nie gra. Wiecie pewnie jak wkurzające jest to, że biega taki mutant przez całe boisko i za nic mu się nie da odebrać piłki niekiedy.

Ale to można przeboleć. Najgorsze jest to, że przy rozpoczęciu gry ze środka koleś trzy razy zdobył Ronaldo gola kopem z połowy boiska. Tragedia.

Dlatego grając Arsenalem przegrałem pierwszy mecz 3:4 (4 gole Ronaldo), drugi wygrałem 5:2(2 gole Ronaldo), później wybrałem Polskę a gość pięciogwiazdkowe Niemcy. Tam są dobrzy gracze ale takich koksów jak dawny C7 już nie ma więc wygrałem 5:3.

Jak dla mnie w grze nie chodzi o to, żeby wygrywać mecze jednym piłkarzem a grać umiejętnie całą drużyną. Szkoda, że tak mało osób to rozumie.

W FIFA10 bedziemy przezywac inwazję grających Realem. Strach się bać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam powoli dość 09.

Niby online jest super ale masakrycznie wkurzają mnie goście grający Manchasterem UTD.

Ostatnio grałem z takim jednym. Biegał tylko C.Ronaldo, który już nawet w UTD nie gra. Wiecie pewnie jak wkurzające jest to, że biega taki mutant przez całe boisko i za nic mu się nie da odebrać piłki niekiedy.

Ale to można przeboleć. Najgorsze jest to, że przy rozpoczęciu gry ze środka koleś trzy razy zdobył Ronaldo gola kopem z połowy boiska. Tragedia.

Dlatego grając Arsenalem przegrałem pierwszy mecz 3:4 (4 gole Ronaldo), drugi wygrałem 5:2(2 gole Ronaldo), później wybrałem Polskę a gość pięciogwiazdkowe Niemcy. Tam są dobrzy gracze ale takich koksów jak dawny C7 już nie ma więc wygrałem 5:3.

Jak dla mnie w grze nie chodzi o to, żeby wygrywać mecze jednym piłkarzem a grać umiejętnie całą drużyną. Szkoda, że tak mało osób to rozumie.

W FIFA10 bedziemy przezywac inwazję grających Realem. Strach się bać.

Niestety 80% społeczności gra 5-gwiazkowymi drużynami. 60% gra Manchesterem. Jak ktoś wybiera MU to nie zaczynam nawet meczu. Szkoda moich nerwów. Mam nadzieję, że 10-ka będzie bardziej nagradzała grę kombinacyjną, a nie schemat trójkąt-run-shot! Stary i tak szacunek, że wygrałeś z Niemcami grając naszymi biało-czerwonymi bo gra przeciwko dużo lepszej drużynie nawet przy znacznej różnicy w skillu jest bardzo ciężka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeważnie chcę grac polskimi zespołami lub naszą kadrą.

Jak nie to jakieś kluby 3 gwiazdkowe.

I z ManUTD tez nawet nie chce zaczynać i wyłączam.

Ale wczoraj 20 minut tak robiłem i ciągle wybierali ManUTD wiec już mówię, że zagram.

Jak ktoś chce pograć klubami z naszej ligi czy jakimiś trzygwiazdkowcami to piszcie, zagramy może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktos kiedys pisal ze bramkarza nie idzie minac zwodem, oto dowod, nie tylko tak idzie minac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak napisałem. A ta bramka (nr 10 na liście) niczego nie zmienia. To nie jest minięcie bramkarza zwodem, a wygibas, którym kładło się GK w FIFce 2000. Muszę jednak przyznać, ze brameczki niczego sobie. ;)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak napisałem. A ta bramka (nr 10 na liście) niczego nie zmienia. To nie jest minięcie bramkarza zwodem, a wygibas, którym kładło się GK w FIFce 2000. Muszę jednak przyznać, ze brameczki niczego sobie. ;)

wygibas to tez zwod :) zwodem o jaki ci chodzi tez idzie minac ale nie moge ego znalezc niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o położenie bramkarza zwodem, a nie przeskakiwanie go. To się może i zdarza w realu, ale rzadko, nie to co położenie bramkarza zwykłym zagarnięciem piłki, lub balansem ciałem.

PS. nie twierdzę, ze kłamiesz, ale wolałbym to zobaczyć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy gracie analogiem w Fifke? Bo właśnie w moim padzie gałka padła w sensie gumowa osłonka :) ktoś miał taki problem przyjmą na gwarancję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram cały czas na krzyżaku, już od czasów ISS na PSX smile.gif

moze mozna samą gałe gdzieś kupić? albo ktos ma uszkodzony pad?

Edytowane przez malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mozna samą gałe gdzieś kupić? albo ktos ma uszkodzony pad?

ja gram analogiem ponad 1500meczy i czuje ze galka ma cos metalowego pod spodem, wyciera sie gumka, rok intesywnego granie w fife ( i nie tylko) i w sumie pad do niczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co robić :D Polecam Fife 2009 :D

post-4812-1253200458,7301.png

Edytowane przez kill
Ja mam co robić, a jednak nie spamuje Forum. Warn § II. pkt 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co robić :D Polecam Fife 2009 :D

post-4812-1253200458,7301.png

A jak zagrac w lidze interaktywnej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się już niestety. Wielki - dla EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgrabnie wykonane. Dzięki za pamięć, choć sam musić przyznać, ze trzeba było się naszukać, żeby jedną taką akcję znaleźć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaM takie pytanie czy udałoby się zaktualizować składy w fifie 09 poprzez wczytanie składów z 10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaM takie pytanie czy udałoby się zaktualizować składy w fifie 09 poprzez wczytanie składów z 10?

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem nowym użytkownikiem ps3 i mam taki problem z grą fifa 09.Konsola była podłączona do starego telewizora za pomocą kabli z chinchem i było wszystko ok gra smigała jak złoto :).Podłączyłem ją kablem hdmi do lcd samsunga le32b530 żeby zobaczyć różnice w grafice i zauważyłem że w momencie długiego podania następuję minimalne przycięcie obrazu które jest męczące dla oka poza tym grafika rewelacja powtórki wejście na boisko wszystko jest dobrze.Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem nowym użytkownikiem ps3 i mam taki problem z grą fifa 09.Konsola była podłączona do starego telewizora za pomocą kabli z chinchem i było wszystko ok gra smigała jak złoto :).Podłączyłem ją kablem hdmi do lcd samsunga le32b530 żeby zobaczyć różnice w grafice i zauważyłem że w momencie długiego podania następuję minimalne przycięcie obrazu które jest męczące dla oka poza tym grafika rewelacja powtórki wejście na boisko wszystko jest dobrze.Proszę o pomoc

Co tu pomagać, zapewne przy wyswietlaniu wiekszej rozdzielczości przy długim podaniu, ktore przesuwa szybko ekran, konsola ciut nie wyrabia z doładowaniem grafiki i stąd to ścięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem ;]

O co chodzi z tym Ultimate Team, co to jest i na jakiej zasadzie się gra. Mam do wykonania z tym trybem 10 trofeów i nie wiem o co chodzi. Od razu bym poprosił o wytłumaczenie tych trofeów:

* Silver Packs - Otwórz pierwszy Silver Pack

* Gold Packs - Otwórz pierwszy Gold Pack

* Bigger Venue - Dokonaj upgrade'u do Silver Rated Stadium

* The Collector - W kolekcji, zapełnij stronę drużyny 11 zawodnikami

* Best of the Best - Zdobądź pierwszego Gold Rated Manager

* World Champion - Wygraj Gold World Trophy

* Online Champion - Wygraj Gold Ultimate Team Trophy

* Solid Gold - Zdobądź 11 złotych zawodników

* Club Tournament Mastery - Wygraj wszystkie złote Club Tournaments

* Online Tournament Mastery - Wygraj wszystkie złote Online Tournaments

I jeszcze jedno, co to jest znowu ten tryb Adidas Live Season.

Gdzie się sprawdza, ile gram już godzin (chodzi mi o wykonanie trofeum The Peterson (granie przez ponad 50 godzin)).

O co chodzi z trofeum Jonzo's lounge (zdobądź 2500 punktów oraz wygraj 5 odznak podczas jednego meczu w trybie Lounge Mode), co to za tryb?

O co chodzi z trofeum Real world winner (wygraj 5 meczy w trybie Interactive League), co to za tryb?

O co chodzi z trofeum 1st time out (wygraj mecz w trybie Online League), co to za tryb?

O co chodzi z trofeum The Venhola Ice (wygraj mecz grając swoją drużyna w trybie FIFA 09 Clubs), co to za tryb?

To by było na tyle, z góry dziękuję za pomoc, chciałbym zdobyć platynkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkie te pytania już odpowiedziano. Masz do przewertowania 107 stron. Przyjemności. wink.gif

Teraz platyny nie zdobędziesz, bo trofea sieciowe są teraz nie do zrobienia.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real World Winner - Wygraj 5 meczy w Lidze Interaktywnej i tylko tego brakuje mi do platyny no i Pettersona ale to jest przynajmniej realne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×