Skocz do zawartości
Emir

Resident Evil 5

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież jest napisane Co-op split scree więc to raczej na jednej konsoli chyba że kogoś poniosła fantazja, okna są jakoś tak niesymetrycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, a ja tęsknię za tymi kamerami z Resi 1, 2, 3 czy Dino Crisis. Szkoda że już tego nie robią (a może?), bo na całą akcję patrzyło się jak na film. Dlatego nie zauroczył mnie Residen Evil 4. Mam nadzieję że piątka odda należyty serii klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehh, a ja tęsknię za tymi kamerami z Resi 1, 2, 3 czy Dino Crisis. Szkoda że już tego nie robią (a może?), bo na całą akcję patrzyło się jak na film. Dlatego nie zauroczył mnie Residen Evil 4. Mam nadzieję że piątka odda należyty serii klimat.

a ja chyba na DC zakupie sobie RE: Code Veronica  8) już ją kiedyś przeszedłem ale mam ochotę zagrać jeszcze raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caballero, RE5 bedzie wygladac jak RE4 wiec nie ma sie co ludzic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że nikt nie napisał jeszcze tej smutnej wiadomości jak że nie bedzie dema re5 przynajmniej narazie na ps3, 5 grudnia wychodzi ale tylko na xboxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widze że nikt nie napisał jeszcze tej smutnej wiadomości jak że nie bedzie dema re5 przynajmniej narazie na ps3, 5 grudnia wychodzi ale tylko na xboxa

jak to nie będzie?? przecież demko na pss jest zapowiedziane na 5 grudnia ;) luknij na pierwszą stronę tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak to nie będzie?? przecież demko na pss jest zapowiedziane na 5 grudnia ;) luknij na pierwszą stronę tematu.

Żartujesz?... ;) Czyli w tym tygodniu Resek zagości mi na konsoli?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żartujesz?... ;) Czyli w tym tygodniu Resek zagości mi na konsoli?...

no tak :) w ten piątek ma być na pss demko RE 5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SUGOIIII!! :D ten tego znaczy sie, super ;) nie moge sie doczekac.

ja też się nie mogę doczekać aż w końcu sprawdzę nowego RE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inkv --> Nie podniecaj się chłopcze, bo panowie z Capcom zaprzeczyli tym jakże faboyowskim plotkom. Ale z tego co słyszałem, to 5 grudnia demo tylko na JPSS, a Europa i Stany maja dostać później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden kij, najwyzej sciagne z japonskiego. pewnie demko bedzie po angielsku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z innego forum, bez adresów bo chyba w regulaminie sie zabrania reklamy ;)

"Jak donosi magazyn Famitsu, demo najnowszej odsłony kultowej gry z gatunku survival-horror ma pojawić się 5. grudnia na PlayStation Store. Owa demonstracyjna wersja ma zawierać również tryb kooperacji. Całkiem niedawno firma Capcom zapewniła, że planuje wydanie dema przed premierą gry, która datowana jest na 13. marca. Na razie twórcy serii nie potwierdzili tych doniesień. Czyżby szykował nam się wspaniały prezent na dzień przed Mikołajkami?

UPDATE

Wiadomość o demie Resident Evil 5 rozgrzała społeczność konsolową. Jednak wyszło na jaw, że teksty zamieszczone na kilku zagranicznych portalach były oparte o niezbyt staranne tłumaczenie. Serwis IGN przetłumaczył dokładnie treść informacji zawartej w Famitsu. Okazuje się, że demo RE 5 pojawi się wyłącznie na Xbox Live Marketplace, w dodatku będzie dostępne jedynie dla posiadaczy Xbox Live Gold i tylko na terenie Japonii. Niestety, w tekście nie ma ani słowa o dacie pojawienia się dema na PSS..."

i część dalsza...

"Po środowych doniesieniach o pojawieniu się dema Resident Evil 5 wyłącznie dla japońskich posiadaczy subskrypcji Xbox Live Gold, pojawiło się światełko nadziei dla właścicieli PlayStation 3. Co prawda 5. grudnia nadal pozostaje datą zarezerwowaną dla Japończyków, jednak Capcom oficjalnie zapewniło o udostępnieniu owej wersji demonstracyjnej zarówno w Ameryce Północnej jak i Europie. Demo ukaże się na obie konsole i w przypadku Xboxa 360 dla wszystkich użytkowników Xbox Live. Dokładna data nie została podana, informacja miała jedynie na celu uspokojenie rozczarowanych graczy. Tylko czy to wystarczy, by odbudować zaufanie, które firma straciła u części społeczności zgromadzonej wokół PS 3?"

już byłem zawiedziony na capcomie że nie zagram ze znajomymi, nie ma to jak niejasno udzielane wywiady xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra która była moim symbolem playstation, będzie pierwsza dla xboxa. świat schodzi na psy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tragedia... Ale nie rozumiem czemu demko ma być 3 miesiące przed premierą???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no powiem, że wielkie dzięki! Ale to nie trailer tylko pierwsze 10 minut :D

LOL czemu edytowałeś linka? Tamten był lepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej było faktycznie pierwsze 10 minut , ale wrzuciłem Trailerek ,ludzie lubią krótko i z przytupem , każdego Residenta przechodziłem po parę razy , nawet kupiłem specjalnie GameCube dla Remake i Zero jestem absolutnym maniakiem jeżeli chodzi o RE ,apropo tego filmiku to nawet nie wiedziałem że powstaje a dziś zobaczyłem że jest w ciemnej strefie do ściągnięcia , warto byłoby sobie umilić czas przed premierą piątki , żeby nie być zlinczowanym dodam oczywiście kupując lub wypożyczając oryginał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej... Nie rozumiem, co to jest Resident Evil: Degeneration bo chyba... wypadłem nieco z obiegu w Resach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film zrobiony grafiką komputerową(podobnie jak FF:AC)

Dzieje się fabularnie 2 lata po resident evil 4 a  głównymi bohaterami sa jak za czasów RE2 - Leon i Claire

Nie znam do końca fabuły wiec niechce niczego przekrecić ale na scene wracają znów stare poczciwe zombiaki, które są wolne i jedzą wszystko ;)

Pare dni temu miała miejsce premiera tego filmu w Japoni na DVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pare dni temu miała miejsce premiera tego filmu w Japoni na DVD

No to zaczynam poszukiwania filmu w sieci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×