Skocz do zawartości
Emir

Resident Evil 5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

nie czytaj skrótów fabuły tylko graj i pokolej sie dowiaduj no chyba ze z angielskim nie jestes za pan brat! ;-) ja niestety do jutra musze czekac ale juz jest w drodze a zapłaciłem za nia 199 zł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, to ja odbije piłeczkę i ujmę to tak:

Jak jesteś fanem serii RE, to ta gra pewnie ci ją obrzydzi, a jak nigdy nie grałeś to może ci się spodoba :D

noo, ja mialem na mysli fabule, ktora laczy sie z caloscia, wiec dla fana gry jest to must have ;)

@adrianek

filmy nie maja nic wspolnego z gra, no moze poza wirusem T (zombie w raccoon city)

tu masz retrospekcje w 6 odcinkach, jesli nie znasz angielskiego to kapioza.

http://www.gametrailers.com/game/10620.html

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj została wysłana, jutro już będzie w domu, 199 zł. Mam nadzieję, że nie wyrzuciłem pieniędzy w błoto. To już nie ten RE, ale myślę że tryb kooperacji w jakimś stopniu mi to zrekompensuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj została wysłana, jutro już będzie w domu, 199 zł. Mam nadzieję, że nie wyrzuciłem pieniędzy w błoto. To już nie ten RE, ale myślę że tryb kooperacji w jakimś stopniu mi to zrekompensuje :)

U wiesz mi nie wyrzuciłeś :bunny: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może w sobotę z tatą skocze do Empiku i kupie :) Oby przyjechał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja może w sobotę z tatą skocze do Empiku i kupie :) Oby przyjechał :D

A ja jutro już będę śmigał całą noc. :tongue:

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś już będzie miał płytę z grą w konsoli to niech napisze jakąś mini recke :), podzieli się wrażeniami, bo po zagraniu w demo mam mieszane uczucia. Poczekam aż gra stanieje i chyba wtedy kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do prośby.

Ci co grali lub grają-NAPISZCIE COŚ !

Bo po samym demie niestety nie kupię tej gry, nie zachęciło mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja już posiadam RE5. Na starcie po uruchomieniu gry przywita nas a właściwie xmb z prośbą o zainstalowanie patha, dość szybko wyszedł tydzień po premierze ( tej w jap ofc). Na początek grafika i sterowanie oczywiście nie zmieniło się nic, dla tych którzy "znienawidzili" demo zwłaszcza za ten 2 aspekt nie ma ratunku ;> Aczkolwiek jak się przysiadzie z myślą że mamy już płytke w czytniku ten element naprawde przestał mi przeszkadzać. Właściwie samo demo pokazało wszsytko z czystego gameplaya nie ma nic więcej do opowiedzenia. Moim zdaniem gra trzyma klimat, nie jest to klimat typowego horroru jednakże dobrego thilera, nie wiem jak będzie dalej bo przeszedłem narazie tylko 2 podchaptery ( jako że czekam do jutra po robocie i młócke coop z bracholem), ale chapter 1-2 oferuje już nam ciasny i ciemny korytarz (1 chyba "ciemna" miejscówka jako że chodzimy po wiosce za dnia i bardzo fajnie jest to zrobione) oraz walke w tymże korytarzu z ....burn bayby burn;>(oczywiście nic wam nie napisze z kim a raczej czym).

Typowym fanem serii nie jestem bo osobiście grałem tylko w RE1 oraz RE4 oraz podrodze w Outbrake, ale oceniam gre pozytywnie dla mnie 8/10 za to ze ma coop. Nie jest to produkt nextgenowy jednak naprawde warty uwagi.Oczywiście masa trophy dla hunterów. Jeśli jesteście fanami serii to moim zdaniem jest to must have dla Was.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to produkt nextgenowy

Mozesz dac jakies argumenty? bo mnie zaciekawiles :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozesz dac jakies argumenty? bo mnie zaciekawiles :)

W sensie że nie wnosi nic innowacyjnego do gatunku, jest to "następny RE4" z nową fabułą - polepszoną grafą. Hmm do czego by tu porównać o wiem np tak jak UT 3 na konsole nie dał nam nic więcej(pomijając to ze obsługuje KiM), a taki CoD4 był jakimś przełomem w mojej opini. Jednak nie ujmuje mu to nic, jak pisałem wcześniej nie moge doczekać się jutra kiedy zaczne grać z bracholem, teraz już nie chce bo bezsensu przechodzić jutro raz jeszcze=]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmm, chyba mylisz pojecia :D next-gen - nastepna generacja :D wg mnie RE jak najbardziej jest next genowskie (ta grafika!:D) ale nie jest innowacyjna(tak jak sam pisales) o to ci chyba chodzilo hehe :D pod tym wzgledem sie zgodze i nie zgodze zarazem (cudowny co-op online, wynagrodzi mi wszystko :) )

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mmm, chyba mylisz pojecia :D next-gen - nastepna generacja :D wg mnie RE jak najbardziej jest next genowskie (ta grafika!:D) ale nie jest innowacyjna(tak jak sam pisales) o to ci chyba chodzilo hehe :D pod tym wzgledem sie zgodze i nie (cudowny co-op online, wynagrodzi mi wszystko :) )

Ja jutro bede miał swoją kopie wiec chetnie pogram z ziomkiem z SPOL klanu,daj znac jak bedziesz miał gierke.

Pozdro

Sorry jebły mi sie ksywki-ale nic ty tez czesto z nami grałeś wiec zaproszenie jak najbardziej aktualne

Edytowane przez MR ART PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mmm, chyba mylisz pojecia :D next-gen - nastepna generacja :D wg mnie RE jak najbardziej jest next genowskie (ta grafika!:D) ale nie jest innowacyjna(tak jak sam pisales) o to ci chyba chodzilo hehe :D pod tym wzgledem sie zgodze i nie (cudowny co-op online, wynagrodzi mi wszystko :) )

Czy myle czy nie to chyba nie ważne, ale uważam że sama grafa nie daje pojęcia next gen, gdyby był tu jakiś dobry silnik z fizyką to może jeszcze tak, ale po strzale z pistoletu gościu potrafi polecieć tak samo jak po strzale z shootguna z pół metra. Imo sama grafa /= next gen=] To moja opinia i tyle. Ale najważniejszy jest zawsze fun, a spoglądając na coopa w tej grze bedze go multum i tylko o to chodzi;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale najważniejszy jest zawsze fun, a spoglądając na coopa w tej grze bedze go multum i tylko o to chodzi;>

I tu sie z toba kolego zgodze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja o dziwo jak znienawidzilem demo na poczatku tak ide jutro biore swoja kopie ;P chetnie pogram w coopie jak tylko rpzejde sobei singla w pojedynke ;) jeszcze mnie interesuje jak czesto jest loadingscreen i jak dlugi?:> ktos moze powiedziec? a co do CoD4 i przelomu... coz... nei wiem w czym byl ten przelom bo napewno nei w gameplayu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie jade do roboty i po drodze jade odebrac RE5 ale niestety zagram dopiero po robocie... Depozyt juz wplacony wiec wiem ze RE5 juz na mnie czeka.. :) w sumie kosztowac mnie bedzie 49,99 euro :) Wieczorem zdam relecje z wrazen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie ja już posiadam Resident Evil 5 i musze powiedzieć ze jak dlamnie to rewelacja! W czasie gry nawet się nie zwraca uwagi na sterowanie także nie ma co się tym przejmować a wspópraca z Shevą to czysta przyjemność, zawsze kobitka ci poda ręke gdy jesteś w opresji. Tylko jak na moje oko to gierka do długich nie należy. A jeśli chodzi o zombi to są dość szybcy, są zmotoryzowani... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko właściwie to dużo nie mówi, jak sie zagra w full game to nie mozna się oderwać wiadomo że ta część nie ma nic wspóplnego z poprzednimi częściami ale klimacik grozy gdzieś tam pozostał :nuke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No panowie ja już posiadam Resident Evil 5 i musze powiedzieć ze jak dlamnie to rewelacja! W czasie gry nawet się nie zwraca uwagi na sterowanie także nie ma co się tym przejmować a wspópraca z Shevą to czysta przyjemność, zawsze kobitka ci poda ręke gdy jesteś w opresji. Tylko jak na moje oko to gierka do długich nie należy. A jeśli chodzi o zombi to są dość szybcy, są zmotoryzowani... :rolleyes:

No nie ma bata rewelacja !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×