Skocz do zawartości
Emir

Resident Evil 5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Cehtnie pogram z jakimiś polakami poniewa masa ludzi wyłącza sie w połowie rozdziału. Od razu zastrzegam że nie mam headseta i dopiero zaczynam gre wiec oglądam wszystkie scenki (masa ludzi wydziera sie do telewizora i odłącza sie ode mnie kiedy nie chce ich przewijać). Ale grac chyba umiem ponieważ demo męczyłem niemal codziennie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja jutro pojadę i chyba sam kupie tego RE 5 bo jak wszyscy to chwalą to masakra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra jest bardzo trudna.

Z dema, z drugiej mapy (shanty town) ostatniego bossa z piłą nie mogłem pokonać ;/ Biega on strasznie szybko, a bohater nie może iść i strzelać co jest strasznie utrudniające .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ta gra jest bardzo trudna.

Z dema, z drugiej mapy (shanty town) ostatniego bossa z piłą nie mogłem pokonać ;/ Biega on strasznie szybko, a bohater nie może iść i strzelać co jest strasznie utrudniające .

z tego co wiem to ten mini boss pojawia sie dosc czesto w pelnej wersji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje pudełko juz mam zakupione dziś w MM za 199 zł Gram i jest zajebiście !!!!!!!! :D :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którzy już trochę grali-jaki jest poziom trudności tej gry ?

Czy jest tak jak w demie że wszędzie dookoła są zombiaki i trzeba ciągle kombinować jak nie zostać zjedzonym ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem z rańca w MM i pograłem z bratem 3 misje na veteranie. Ale masakra, jeden cios majina z maczetą a ja mam pomarańczowy pasek życia a już w ogóle te cholerne psy :biggrin: . Gra jest ZAJE***TA. Split screen mnie troche denerwował na początku ale sie przyzwyczailem. Gra Bomba !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie tylko jedna rzecz czy mozna strzelac i chodzic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I'm going to cry :(((( Ale to nic gra i tak musze miec ;) Moze jutro albo nie wiem poczekam az kumpel ja kupi to bedziemy grac razem :)) Narazie przechodze Unreala na insane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przeszłem caluśką, gra się elegancko! Ogólnie gra nie jes trudna jeśli chodzi o poziom medium. Bossowie nie stanowią jakiegoś super wyzwania. Niebawem zabiore się za vetrana. Tylko jestem ciekaw czy jak się gra w co-op to trophy też wpadają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem , jeśli macie brata siostre kumpla psa który może z wami zagrać na split s. to ta gra jest must havem! Tbh nawet lbp nie dalo mi takiej radosci z grania z osoba obok na kanapie=]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe proste pytanie i pewnie prosta odpowiedz ale się zajebalem w akcji nie wiem jak to zrobić a co : ? jak ustawić opcje split screen ? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę was zasmucić Resident nie ma komunikacji głosowej :D Dzisiaj sprawdzałem nie działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Muszę was zasmucić Resident nie ma komunikacji głosowej :D Dzisiaj sprawdzałem nie działa :)

Myślę że powinieneś sprawdzić jeszcze raz. Ja co prawda nie mam jeszcze RE, ale nawet w demku był voice chat. Co-op online nie miałby absolutnie żadnej racji bytu, gdybyśmy grali na ślepo.

Może coś nie tak z headsetem, albo w coś opcjach trzeba pogrzebać? Voica Chat musi być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha Ha wkacu nasz kochany Resident Evil wyszedł xD xD xD teraz sie zacznie masakiera xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe proste pytanie i pewnie prosta odpowiedz ale się zajebalem w akcji nie wiem jak to zrobić a co : ? jak ustawić opcje split screen ? :whistling:

W dowolnym momencie gry na 2 padzie wciskasz start;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe bo w demo bylo inaczej i szukalem opcji co-op i nie bylo byly tylko ??????? i myslalem ze dopiero jak przejdę all to bede mial co-pa ;P

hehe dzięki za info !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche w i gra jest naprawde świetna. Bez Co-op byłby to zwykły shooter a z druga osobą to całkiem inna sprawa. Musze też pomyśleć o headsecie poniewaz to znacznie ułatwia sprawe no i gra sie lepiej. Specjalnie nie przeszkadza mi miejsce akcji i walka z afrykańcami ale w kolejnej części chciałbym już zobaczyć starych dobrych zombiaków w stylistyce jedynki i dwójki czyli survival horroru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musze poczekac z tydzien/dwa zanim wloze do czytnika, masakra :/...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha mam jeszcze jedno pytanie czy sejwy z wersji amerykańskiej(NTSC) beda pasowały do wersji europejkiej (PAL) ponieważ na maerykancu mam w tej grze problemy z obrazem, na otwartych przestrzeniach migające pasy no i nie chce mieć problemów z ściąganiem dodatków które niedługo mają wyjść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykańskie dodatki i savy pasują tylko do amerykańskiej gry, i vice versa.

Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Nie mylisz się //kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×