Skocz do zawartości
Emir

Resident Evil 5

Rekomendowane odpowiedzi

@UP

Nastepna czesc bedzie na pewno, o to bym sie nie martwil (sam producent juz o tym opowiadal)

a srednie przejscie gry trwa ponoc 12 godzin? ...

Sluchajcie wy tez tak macie ze jak gracie we 2 to dzieli wam ekran poziomo i zmniejsza okienka (nie sa rozsuniete do konca TV).

Druga sprawa nie moge sie polapac ocb bo ja moge normlnie robic upgrade kupywac itp a moj braciak ma opcje BUY na czerwono i nie moze w nia wesjc wiecie o co chodzi ?

1. tak, u kazdego tak dzieli, duza wada co-opa offline

2. tylko chris moze kupowac itp. (dyskryminacja?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy o tym, że pewnie każdy z nas, spędzi wiele godzin przy Co-op'ie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Okolo 8 godzin sie gre przechodzi.

8... hmmm... nie wiem, wydaje mi sie ze gram juz dluzej, co prawda juz blisko konca, tak mi sie wydaje sadzac po wydarzeniach. tez jakos nie powtarzalem etapow itd. nei wiem. ale wydaje mi sie ze singiel jest zadowalajacy :) trudno zrobic singla w grze akcji na 20 h :o po prostu bylby przesyt itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kogos to interesuje to mozna w reccords zobaczyc ile czasu grasz re 5, ja okolo 6 godzin a juz jestem na koncowce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w Re 4 niedawno grałem i 16 godzin wybiło zanim przeszedłem ale w sumie dużo sekretów zebrałem itp .

Jeśli Re 5 jest takie krótkie to trochę szkoda , chyba jutro namówię starego i kupimy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam... za tydzień pewnie Re5 będzie za 150 z 199 ;P to poczekam 2 tygodnie i kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja poczekam... za tydzień pewnie Re5 będzie za 150 z 199 ;P to poczekam 2 tygodnie i kupię

Oczywiście, trzeba zacisnąć poślady i chwile wstrzymać :D Też tak knuję...

Chcecie znać najdroższy sklep w historii, sprzedający konsole i gry? Ha, Electro World Łódź. Resident Evil - 279 pln Bundle Pack z K2 -1790 pln .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze RE5 nie było warte kupna w dniu premiery, KZ2 tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE5 kupie na wakacje i przejdę go w Co-Op z kumplem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze RE5 nie było warte kupna w dniu premiery, KZ2 tak

To twoja opinia ;P każdy ma swoją i ja muszę powiedzieć że KZ2 warte było przez pierwsze 2 dni później już mi się zaczynał nudzić :P i tak pewnie by było z RE5 więc poczekam te kilka dni ^^ i zaoszczedze taką ilość kasy że bym kupił sobię 2 gry w tej cenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze RE5 nie było warte kupna w dniu premiery, KZ2 tak

kwestia opini... ja mam wciaz demo KZ2 i wciaz zwlekam z zakupem ;) a co do resa to pooki co ciesze sie z kazdej wydanej zlotowki pomimo ze nei moge gonic i strzelac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie mysle na odwrót. Killzona 2 kupiłem za około 250 zł na allegro widziałem po tygodniu nawet za 179 zł. Oczywiście gra jest świetna w multi (o singlu nie wspominam ponieważ w takich grach już mnie nie bawi). Po dwóch dniach od premiery w Residenta 5 gram częściej niż w killzona 2 grając przez dwa tygodnie, ba nawet go nie włączyłem od kiedy mam Residenta a i zapłaciłem mniej (199zł). Oczywiście bez co-op nawet bym tej gry nie włączył ale z druga osobą gra się świetnie i jakbym miał sprzedać jedną z tych gier to w pierwszej kolejności poleciałby killzone 2

Ktoś wie co oznacza ten czerwony znaczek z wykrzyknikiem kiedy szukamy osób do których można się dołączyć. Czasem jest przekreślony czasem nie

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam czy nie przyda sie nam temat onine :o zastanawiam sie w sumei po co ale.... moze zeby chociaz podac ID do latwiejszego poszukiwania graczy?? :) jak by bylo jakies zainteresowanie tym to mozna by bylo pomyslec panowie moderatorzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu znajdziecie na pewno chetnych, i nie zielonych w te klocki.

edit: przepraszam, zapomnialem.

Edytowane przez AlucardMZ
§ III - 7pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też poczekam trochę czasu aż cena spadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem sobie dokladnie ten czas i mam 9h z malym hakiem, a gra nie skonczona :) ja tam sie ciesze :P

EDIT:ra zostawilem resa na 20 min wlaczonego i poszeldem na obiad :)

Edytowane przez c00kiemonstah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie licytowac na czas ukonczenia gry. wiadomo przeciez ze kazdy tak czy siak posiedzi dlugo przed co-pem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej :)

mam pytanie jaka wersja jest nieobcieta? czy wersja UK jet tez obcieta czy to tylko ta ktora jest w europie, bo kumpel kupil wersje amerykanska i ma nieobcieta tez bym taka chcial.

pozdrawiam :) kiros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej :)

mam pytanie jaka wersja jest nieobcieta? czy wersja UK jet tez obcieta czy to tylko ta ktora jest w europie, bo kumpel kupil wersje amerykanska i ma nieobcieta tez bym taka chcial.

pozdrawiam :) kiros

Nie wiem chyba wszystkie są ocenzurowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wersji us sa wszystkie filmiki te drastyczne i tak dalej bo w wersji europejskiej sa te sceny poobcinane

edit:

wersja us:

Resident_Evil_5_PS3.jpg

wersja uk:

FC84435.jpg

wersja obcieta:

41-zMiJUfTL._SL500_AA280_.jpg

wersja europejska (znalazlem taka na stronie niemieckiej):

FC81934.jpg

Edytowane przez kiros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w demo tak samo? Czy ta scena w demku z obcięciem głowy kolesiowi jest pokazana w całości czy tak jak w EU, że topór spada, krew i kamera na ziombie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×