Skocz do zawartości
Emir

Resident Evil 5

Rekomendowane odpowiedzi

piractwo to normalna powszechna rzecz kazdy ma cos pirackiego w domu w mniejszej lub wiekszej czesci i nikt za to nikogo krzywdzic nie bedzie. Xbox360 jest tak popularny w polsce niby z jakiego powodu ? za kazdym powodem padajacym z ust fana xboxa360 stoi mozliwosc przerobki i gry na kopiach zapasowych heh i nikt mi nie wmówi ze jest inaczej bo w to poprostu nie uwierze. Co bylo pierwsze Xbox czy PlayStation ? ^_^ odpowiedz jest oczywista. Wiele osob mimo posiada kiedys PS przerzuciło sie na Xboxa z jednego powodu : xbox umozliwa grania na piratach a ps3 nie. Oto cala tajemnica sukcesu xboxa360 w polsce.

Resident Evil 5 jest czwartą kontynuacją serii

dalej nie dostalem odpowiedzi o co tu chodzi ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończac temat piracenia... nigdy na PSX, PS2 i PS3 nie piraciłem i piracić nie będę! to jedyne platformy które są 'czyste' u mnie ;)

Filmy, muza... PC... oj sami wiecie!

Co do 'Residen Evil 5' autor tematu może zmienić tytuł (poprawić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam czytam i zaciekawiliscie mnie tym Degeneration (juz sie sciaga :D, tak tak wiem, sila nieczysta jestem bo pirace :o)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za kazdym powodem padajacym z ust fana xboxa360 stoi mozliwosc przerobki i gry na kopiach zapasowych heh i nikt mi nie wmówi ze jest inaczej bo w to poprostu nie uwierze.

Za każdym razem jak to pisałem napadało na mnie stadko i twierdziło, że oni mają po kilkadziesiąt osób na friendliście i wszyscy mają oryginalnego.

dalej nie dostalem odpowiedzi o co tu chodzi ?:D

Chodzi o to, że:

RE2 był pierwszą kontynuacją

RE3 był drugą

RE4 był trzecią

a RE5 jest czwartą :D

Zgadza się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie, z seria RE jestem zwiazany i troszq o niej wiem, wiec jest ich wiecej, RE: Zero, RE: Umbrella Chronicles, RE: Code Veronica :)... tazke chyba ktos mial na mysli cos "innego"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lemme think, RE:1,RE:2,RE:3,RE:4, RE: Outbreak, RE: Outbreak 2, RE:Code Veronica, RE: Dead Aim. jeszcze jakis na PSX'a 1 byl ale nie pamietam nazwy...

edit: jeszcze RE: Survivor Code Veronica 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie dla mnie w Resach zawsze były wyłącznie podstawowe i nie kupowałem tych sielanek poza 1, 2, 3,... Jedynie co to mam Code Veronica (jeszcze w folii, wersja pierwsza) :P

Ciekawi mnie jedynie czemu w R4 zrezygnowali z zombiaków :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie jedynie czemu w R4 zrezygnowali z zombiaków :(

i to właśnie była największa pomyłka capcomu :( tamte starsze części miały to coś i za to je kochałem a teraz to już sam nie wiem co sądzić o nowych odsłona RE :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie fajnie było jak jakaś rozżalona miotła na mnie leciała z sierpem w R4, ale jakoś... zombiaki miały klimat, bałem się wejść w kolejne drzwi bo nie wiedziałem co na mnie czeka!

W R4 zrobiłem sobie shooter'a, magazynek w klamkę i jedziem łupnia robić na wsi! Poczułem się jakbym wjechał na wieś gdzie wróble zakręcają a krowy dają kakao zamiast mleka...

Jakis taki swój klimat R4 ma, ale nie dorasta moim zdaniem do tego co było wcześniej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie fajnie było jak jakaś rozżalona miotła na mnie leciała z sierpem w R4, ale jakoś... zombiaki miały klimat, bałem się wejść w kolejne drzwi bo nie wiedziałem co na mnie czeka!

W R4 zrobiłem sobie shooter'a, magazynek w klamkę i jedziem łupnia robić na wsi! Poczułem się jakbym wjechał na wieś gdzie wróble zakręcają a krowy dają kakao zamiast mleka...

Jakis taki swój klimat R4 ma, ale nie dorasta moim zdaniem do tego co było wcześniej!

w 100% się z tobą zgadzam ;) RE 4 jest wręcz bardzo dobrym ale shooter'em a nie survival-horrorem jakim był kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ukończeniu RE4 fajnie było  wyskoczyć ponownie na wieś z Chicago Typewriter w rękach , mam nadzieję że w RE5 też będzie można w pocie czoła zapracować na taką giwerkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Film nijak nie jest powiązany z grą. Jedyne co mają wspólne to początek tytułu.

wlasnie skonczylem ogladac film i stwierdzam ze jestes w duzym bledzie, film jest powiazany z gra w 100% :) to jest tak jakby dalszy ciag tego co sie dzialo po wydarzeniach w raccon city i mozliwe ze po/przed tymi ukazanymi w 4, na prawde swietna produkcja, ogladalem z zachwytem.

A teraz odnosnie RE5, wiadomo dokladnie kiedy bedzie juz demko na Europejskim/Amerykanskim psn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale akcja RE5 nie dzieje się w Racoon City ;)

Filmu nie oglądałem, opierałem się o zwiastuny. Nie widziałem tam Chrisa i koleżanki, za to widziałem zompki. Wniosek - nie ma powiązania z RE5 :)

Demko niestety 'wkrótce'. Mam nadzieję, że w tym roku.

Btw. świąteczny update będzie we wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm ale akcja RE5 nie dzieje się w Racoon City ;)

Filmu nie oglądałem, opierałem się o zwiastuny. Nie widziałem tam Chrisa i koleżanki, za to widziałem zompki. Wniosek - nie ma powiązania z RE5 :)

Z tego co zrozumialem poprzez slowo "grą" to, to iz miales na mysli cala serie RE, jesli nie to zgodze sie z toba, ze z RE5 nie ma to nic wspolnego, moze procz tego ze bylo kilka razy wymienione imie Chrisa, i drugim glownym bohaterem byla jego siostra :) ale to blache powiazania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiście chodziło mi tylko o część piątą :)

Z pozostałymi jak najbardziej jest powiązane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z prawdziwego Residenta to już tylko nazwa została i głowni bohaterowie. A teraz jak już nawet Sinji Mikami nie ma w teamie, to wyczuwam mały podśmierd. Oczywiście, gra będzie fajna, ładna i przyjemna, ale chyba pewna epoka się skończy...

Jak dla mnie, jakby walnęli po staremu ładne rendery zamiast grafiki, ciekawą fabułę i zagadki, to byłbym znacznie bardziej zadowolony. A tak to postrzela się i do wora. Pamiętam, że dwójkę to przechodziłem 12 razy. Najlepsza część!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi bardziej 3 przypadla do gustu, a co do RE:5 coz, wszystko mi pasi, styl gry itp, ale wolalbym zombie niz jakis agresywnych murzynow, ktorzy potrafia biegac i skakac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...] wolalbym zombie niz jakis agresywnych murzynow, ktorzy potrafia biegac i skakac.

No zważywszy na to że murzyny mają większe ekhm... osiągnięcia w biegach itd to ciężko będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem przed chwilą filmy na GT (nie pytajcie czemu dopiero teraz) i mam odczucie, że to już nie survival horror. Tu nie ma tego poczucia strachu. Nie ma zaskoczenia. Brak tego wyczekiwania, że coś na nas zaraz wyskoczy zza winkla.

Teraz to jest arcade. Skakanie po budynkach. Strzelanie w setki(!!) na nowo pojawiających się voodoistów (nie ma jak słowotwórstwo po 22:00 :D). Kiedyś Nemesis, który budził rzeczywistą grozę a teraz jakiś gość jakby wyrwany z Silent Hill (tylko, że młotek zamiast nożyka).

Jednak zmieniam zdanie. To wygląda inaczej niż stary dobry RE2. I inaczej nie znaczy lepiej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem przed chwilą filmy na GT (nie pytajcie czemu dopiero teraz) i mam odczucie, że to już nie survival horror. Tu nie ma tego poczucia strachu. Nie ma zaskoczenia. Brak tego wyczekiwania, że coś na nas zaraz wyskoczy zza winkla.

Teraz to jest arcade. Skakanie po budynkach. Strzelanie w setki(!!) na nowo pojawiających się voodoistów (nie ma jak słowotwórstwo po 22:00 :D). Kiedyś Nemesis, który budził rzeczywistą grozę a teraz jakiś gość jakby wyrwany z Silent Hill (tylko, że młotek zamiast nożyka).

Jednak zmieniam zdanie. To wygląda inaczej niż stary dobry RE2. I inaczej nie znaczy lepiej :(

Jesus Agrees.

To mnie troszke denerwuje wlasnie, najbardziej mnie obawia jak w te gre sie bedzie gralo na hardzie, w RE:4 juz byl problem z ammo a w wiesMC'ów trzeba bylo wladowac z 3/4 kulki zeby wachal ziemie, a co dopiero w tym? oni wygladaja na bardziej zwawych, agresywnych i w dodatku bedzie ich hmm... 100 vs ja z beretką = good fight!

EDIT: jestem zawiedziony: http://www.gametrailers.com/player/usermovies/243660.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...] EDIT: jestem zawiedziony: ...

No miejmy nadzieję, że to 'poprawią ;)

Co do filmu o którym wcześniej rozmawialiśmy... Po prostu MASAKRA! Wlaśnie skończyłem oglądać! Klimat, głosy Leona i Claire, fabuła, zombiaki, Boss ;) ... po prostu stary i dobry Resident Evil! Nawet jeśli to nie gra tylko film, to zdecydowanie wolę film z zombiakami niż grę z murzynami!

Ach, jak by było miło zagrać w Res2 remake ;) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmie z GT, ale tym pełnoprawnym nie usermov, było widać, że na gościa z piłą działały tylko strzały w głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×