Skocz do zawartości
DaraS

Frag Fx

Rekomendowane odpowiedzi

O w mordę, pierwszy raz się z Pipsem zgadzam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam bo nie chcę ale mnie stac. I uważam, że jest to straszne bezsensowne gówno.

to jest w tym wszystkim najlepsze najwiecej marudza osoby, ktore wogole nie mialy z fragiem nic wspolnego...

no i jeszcze dla osob przekonanych ze kto ma fraga to idzie na latwizne itd, to prosze bardzo kup/pozycz fraga od kogos i zobacz czy z cieniasa staniesz sie kozakiem w fpsach, na bank bedziesz dostawac po dupie od kazdego padowca, bo tak jak do kiery itp trzeba sie od nowa nauczyc obslugi/sterowania. Wiec kupcie albo pozyczcie pograjcie na tym i wtedy sobie marudzic mozecie majac podstawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Precyzyjniej - tak, szybciej - nie bardzo latwiej wychylic galeczke w bok czy obrocic kiere o 100 stopni?

Albo o 900 stopni

To popatrzcie co mówią twórcy Agency, światy PS i PS3 nie będą połączone, bo gracze na PS3 nie mieliby żadnych szans.

A to przykro mi, nie maja racji ja bym dawał sobie radę

to jest w tym wszystkim najlepsze najwiecej marudza osoby, ktore wogole nie mialy z fragiem nic wspolnego...

no i jeszcze dla osob przekonanych ze kto ma fraga to idzie na latwizne itd, to prosze bardzo kup/pozycz fraga od kogos i zobacz czy z cieniasa staniesz sie kozakiem w fpsach, na bank bedziesz dostawac po dupie od kazdego padowca, bo tak jak do kiery itp trzeba sie od nowa nauczyc obslugi/sterowania. Wiec kupcie albo pozyczcie pograjcie na tym i wtedy sobie marudzic mozecie majac podstawy.

Nie miałem i nie chcę mieć.

Ciut lepiej byś grał niż na padzie od razu (chyba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie miałem i nie chcę mieć.

Ciut lepiej byś grał niż na padzie od razu (chyba)

to ci gwarantuje, ze sie mylisz bo to jest zupelnie inne sterowanie zwlaszcza dla osob ktore graly tylko na padzie, frag nie ma zbyt wiele wspolnego z graniem na myszce jak na pc to zupelnie inna bajka (prezycja, szybkosc itd) bo jest to tylko emulowanie sterowania padem wiec nigdy to nie bedzie prawdziwa myszka. oczywiscie jak posiedzisz kilkanascie godzin na fragu to potem stajesz sie lepszy niz na padzie ale pisanie ze kupuje sie fraga bo cieniasy nie potrafia grac jest ogromnym nieporozumieniem bo raczej cienias nie kupi fraga zeby poswiecac mu sporo czasu aby byc zajebistym graczem a takie bajki sie tworza gdy wszyscy pisza ze jak masz fraga to juz nic nie musisz umiec wystarczy tylko to podpiac do konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to przykro mi, nie maja racji ja bym dawał sobie radę

Skoro twierdzisz, że poradzisz sobie z PCtowcami (którzy którzy grają w shootery już od 26 lat) wyposażonymi w najbardziej precyzyjne z istniejących urządzeń (czyli myszkę) do tego często w wersjach dla progamerów (czyli ludzi, którzy żyją z grania startując w turniejach - takie zjawisko na konsolach nawet nie istnieje) i masą bajerów jak makra, profile, addony itp. to dlaczego boisz się jakiś tam FagówFX, które są gorsze niż zwykła kulkowa mysz?

Chyba sie pogubiłeś miedzy strachem, a dumą...

EDIT: A tutaj filmik z wyczynami chłopaków od CSa:

http://pl.youtube.com/watch?v=TtlikB-3v-E&...feature=related

Warto dodać, że oczywiście wszelkie spowolnienia są wykonywane na potrzeby filmu aby było w ogóle widać co się dzieje. Warto też obserwować prawy górny róg. Acha, i jeszcze jedno używając AK na średniej odległość i specjalnie celują poniżej głowy bo znosi go do góry. To żaden autoaim.

I co? Potrafisz dokonać takich rzeczy? Albo chociaż przedstawić podobne akcje w wykonaniu konsolowych graczy w jakiejkolwiek grze? Nawet nie wiem po co sie kłócę o tak oczywiste oczywistości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry padowiec przegra z każdym przeciętnym graczem z myszką, tu nie ma dyskusji. Ale nadal uważam, że Frag jest do dupy. I gadanie, że nie miałem go w ręce to mam się nie wypowiadac nic tu nie zmieni.

@infi:

Jadłeś kiedys kupe? A pewnie wiesz, że jest niejadliwa. Tak samo dla mnie frag jest niegrywalny, nie dotykałem i nie chcę.

PC - MiK

PS3 - PAD

Koniec ode mnei w tym temacie. Peace!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz twierdze ze 90 % ludzi piszacych tu o fragu nigdy nie miala z tym stycznosci.

I i wszedzie ta sama spiewka"polacy wszedzie ze wszystkim maja jakis problem,zawsze wszytko jest bee, a inne narody sa glupie"a tak naprawde 90 % procent polskich posiadaczy ps3 nie stac na glupiego fraga i potem sie bula na forum ,jakie to nie jest szatnskie urzadzenie.

Najczesciej uzywam fraga w cod4,niestety ta gra ma regionalizacje i nie moge pograc z europejskimi graczami,ale slyszalem na innych grach teksty typu"jestes cziterem uzywasz fraga ssssspie.... lamusie "tak to sie dzieje grajac w europie a chodzi oczywiscie o polakow.

W usa uzywa tego 80% graczy i w przerwie miedzy mapami ,to raczej doradzaja sobie jak ustawic optymalnie fraga a nie naskakuja za uzywanie tego.

Ale tak to juz bywa z naszym narodem,chociaz jest dnem ekonomicznym, to chociaz wyszczekanym :)licze ze CUDA naszego kochanego premiera Tuska sie spelnia i wszercie kazdego bedzie stac na takie cudo:)i takie beznadziejne dyskusje nie beda mialy juz miejsca.

I bez urazy nie nie chcialem nikogo obrazic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry padowiec przegra z każdym przeciętnym graczem z myszką, tu nie ma dyskusji. Ale nadal uważam, że Frag jest do dupy. I gadanie, że nie miałem go w ręce to mam się nie wypowiadac nic tu nie zmieni.

@infi:

Jadłeś kiedys kupe? A pewnie wiesz, że jest niejadliwa. Tak samo dla mnie frag jest niegrywalny, nie dotykałem i nie chcę.

PC - MiK

PS3 - PAD

Koniec ode mnei w tym temacie. Peace!

Mysle ze kupe to masz zamiast mozgownicy .A niegrywalny to chyba jest w twoich powyginanych przeszczepach

tez bez urazy :)to zart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W usa uzywa tego 80% graczy i w przerwie miedzy mapami ,to raczej doradzaja sobie jak ustawic optymalnie fraga a nie naskakuja za uzywanie tego.

Ale tak to juz bywa z naszym narodem,chociaz jest dnem ekonomicznym, to chociaz wyszczekanym :)licze ze CUDA naszego kochanego premiera Tuska sie spelnia i wszercie kazdego bedzie stac na takie cudo:)i takie beznadziejne dyskusje nie beda mialy juz miejsca.

I bez urazy nie nie chcialem nikogo obrazic.

Amerykusy grają jak stare cioty, takie mam zdanie o nich po potyczkach w CoD4. Ale dziękuję, że mi wyjaśniłeś dlaczego i potwierdziłeś, że sprzęt ten się do grania nie nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie i tak pozostanie najwieksza tajemnica to jakie maja argumenty osoby, ktore fraga na oczy nie widzialy a potrafia tak ostro po nim jechac?(czyzby ktos gral z wami fragiem i was pojechal online i macie jakis uraz czy co?)

i znow powtorze kupcie/pozyczcie i wtedy sie wypowiadajcie jaki jest, gdyby byl taki chujowy i zbedny to ludzie by tego nie kupowali a tu juz sie pojawila druga ulepszona wersja wiec chyba jednak takie zle to to nie jest.

Sam przez pierwsze dni po zakupie fraga bym powiedzial ze to "kupa" ale w miare uplywu czasu zaczalem tym dobrze grac i teraz wiem ze jesli chcesz grac online o pierwsze miejsca to bez fraga nie masz co startowac bo inni "profi" gracze tez staraja sie grac na najlepszym sprzecie = frag (dajacym jak najlepsza kontrole) i marudzenie ze to kupa (bo droga i zamiast tej kupy wolisz kupic 2 uzywane gry - nic tu nie zmieni - nie stac kogos to nie kupi i bedzie marudzic ze to zbedne itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o cene. Gracze konsolowi powinni grac w multi każdy na takim samym sprzęcie. Mnie w graniu chodzi o zabawe i czysty fun. Jeśli tobie się dobrze gra fragiem to graj sobie single. Co Ci dają Twoje pierwsze miejsca w rankingach skoro nie wiesz na czym grał przeciwnik. Takie urządzenie powinno byc banowane na multi, a jak się graczom nie podoba gra na padzie to widac nie dla nich konsola. Z tego co widziałem kiedyś na jakiś filmikach z turnieji to wszyscy tam grali na padach. Po to go wymyślono.

Ktoś wcześniej zadawał pytanie dlaczego nie zrobią obsługi KiM dla wszystkich gier.

Już odpowiadam jesie jest moje zdanie na ten temat:

Konsole były od zawsze obsługiwane przez specyficzne kontrolery - pady. Jest cała rzesza graczy, którzy nie chcą grac na niczym innym bo taki jest charakter zabawy na kanapie przed wielkim TV. Gdyby tacy ludzie mieli grac multi z graczami myszowymi to nie mieliby szans i olaliby taki sprzęt, a tego Sony nie chce. Jedynym wyjątkiem jak do tej pory jest UTIII i to ma sens, ponieważ specyfika tej gry - czyt. szybkośc rozgrywki wymusza granie na myszce, tu nie ma innej opcji ale już gry typu CoD o zdecydowanie wolniejszej akcji można z przyjemnoscią grac na padzie!

Podsumowując, jeśli ktoś chce grac na MiK to niech zostanie przy piecu i będzie mu tam ciepło i wygodnie. Ja nie lubię grac na kompie i kupiłem konsole - tym samym zgodziłem się grac na padzie i dlatego w rozgrywce sieciowej chcę grac z równymi z takim samym sprzętem, żeby pokaz umiejętności był realistyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nareszcie jakas konkretna wypowiedz,

gdybym wiedzial ze wszyscy graja na padach to zaden problem nie musze uzywac fraga ale tyle osob go ma ze kto nie gra fragiem ten sie juz nie liczy taka prawda, skoro wymyslono cos bardziej precyzyjnego od galek w padzie to ludzie beda tego uzywali i nic tego nie zmieni a, ze nie jest to uczciwce ze jedni graja jeszcze na padach a inni na fragach to juz inna bajka, ja gram fragiem bo nie mam zamiaru byc tarcza strzelnicza dla innych osob majacych fragi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech już stanie na tym, że każdy gra czym chce. Ty fragiem, ja padem i niech się wszyscy dobrze bawią. To w sumie nie jest powód do kłutni. Nie jesteśmy w Korei i możemy miec własne zdanie. Pozdrawiam i miłej zabawy z konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konsole były od zawsze obsługiwane przez specyficzne kontrolery - pady. Jest cała rzesza graczy, którzy nie chcą grac na niczym innym bo taki jest charakter zabawy na kanapie przed wielkim TV.

Jest też cała rzesza ludzi, którzy chcą używać urządzenia jak najbardziej adekwatnego do danej gry. W samochodówkach będzie to kierownica, a w shooterach myszka. Myślisz, że pctowcy też zmuszają się do grania na klawie w zręcznościówki? Wymyślają sobie jakieś durne ideologie? NIE! Podłączają pada i jazda.

Gdyby tacy ludzie mieli grac multi z graczami myszowymi to nie mieliby szans i olaliby taki sprzęt, a tego Sony nie chce.

I to się nazywa krótkowzroczność. Gdyby istniało pełne wsparcie dla myszy i klawy to nie byłoby problemu z ich wykrywaniem, a tym samym z wprowadzeniem odpowiednich blokad na serverach. Kalawiszowcy graliby z klawiszowcami, a padowcy z padowcami. Wszyscy byliby szczęśliwi. A tak kawiszowcy żeby sobie z przyjemnością pograć muszą korzystać z półśrodków typu fragFX czy zewnętrze translatory. Do tego psują zabawę padowcom.

Jedynym wyjątkiem jak do tej pory jest UTIII i to ma sens, ponieważ specyfika tej gry - czyt. szybkośc rozgrywki wymusza granie na myszce, tu nie ma innej opcji ale już gry typu CoD o zdecydowanie wolniejszej akcji można z przyjemnoscią grac na padzie!

To Twoja opinia. Mi się w praktycznie każdego shootera gra przyjemniej na KiM tak samo jak w praktycznie każda bijatykę gra mi się lepiej na padzie...

Podsumowując, jeśli ktoś chce grac na MiK to niech zostanie przy piecu i będzie mu tam ciepło i wygodnie. Ja nie lubię grac na kompie i kupiłem konsole - tym samym zgodziłem się grac na padzie i dlatego w rozgrywce sieciowej chcę grac z równymi z takim samym sprzętem, żeby pokaz umiejętności był realistyczny.

I przez takie właśnie opinie kolsole w Polsce jeszcze długo będą postrzegane jako mało popularna zabawka dla małych dzieci, sprzedaż gier będzie kiepska, a szansa na ich lokalizacje nikła. PCtowcy będą łożyć kasę w kolejne upgrade kompa, aby komfortowo pograć w swoje ulubione gry, a konsolowy będą kopani w krocze na multi przez "cheaterów" wyposażonych w coraz popularniejsze na zachodzie tranzlatory i fragiFX. Tylko pogratulować typowo polskiego podejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech jak juz nie ma jak nabijac postow to powymieniajmy sie argumentami Czy ta dyskusja w ogole do czegos prowadzi?

Jak ktos nie chce grac na tym ustrojstwie to po prostu nie bedzie.

A ci co graja, ciekawe jak by wygladalo zderzenie ze sciana jakby taki "pr0" chcial zagracv w turnieju, a jednym z punktow regulaminu byla przymusowa gra na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapomnielismy o jednej waznej rzeczy :

Tytul tego tematu brzmi FragFX v.2 ,czyli ulepszona wersja fraga

Kto wie moze druga wersja zamiata lepiej od najlepszych gryzoni na pc

Ale prawda jest taka ze peirwasza wersja miala kilka mankamentow ,ale ogolnie dzialala ok,wiec mysle ze wersja 2 zadowoli juz kazdego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o cene. Gracze konsolowi powinni grac w multi każdy na takim samym sprzęcie. Mnie w graniu chodzi o zabawe i czysty fun. Jeśli tobie się dobrze gra fragiem to graj sobie single. Co Ci dają Twoje pierwsze miejsca w rankingach skoro nie wiesz na czym grał przeciwnik. Takie urządzenie powinno byc banowane na multi, a jak się graczom nie podoba gra na padzie to widac nie dla nich konsola. Z tego co widziałem kiedyś na jakiś filmikach z turnieji to wszyscy tam grali na padach. Po to go wymyślono.

Ktoś wcześniej zadawał pytanie dlaczego nie zrobią obsługi KiM dla wszystkich gier.

Już odpowiadam jesie jest moje zdanie na ten temat:

Konsole były od zawsze obsługiwane przez specyficzne kontrolery - pady. Jest cała rzesza graczy, którzy nie chcą grac na niczym innym bo taki jest charakter zabawy na kanapie przed wielkim TV. Gdyby tacy ludzie mieli grac multi z graczami myszowymi to nie mieliby szans i olaliby taki sprzęt, a tego Sony nie chce. Jedynym wyjątkiem jak do tej pory jest UTIII i to ma sens, ponieważ specyfika tej gry - czyt. szybkośc rozgrywki wymusza granie na myszce, tu nie ma innej opcji ale już gry typu CoD o zdecydowanie wolniejszej akcji można z przyjemnoscią grac na padzie!

Podsumowując, jeśli ktoś chce grac na MiK to niech zostanie przy piecu i będzie mu tam ciepło i wygodnie. Ja nie lubię grac na kompie i kupiłem konsole - tym samym zgodziłem się grac na padzie i dlatego w rozgrywce sieciowej chcę grac z równymi z takim samym sprzętem, żeby pokaz umiejętności był realistyczny.

Borys ostatnio na programie GamePlay lecial turniej Ace combat 6 na xboxa,jedna druzyna grala na padach a druga na specjalnych kontrolerach stworzonych do tej gry,druzyna padowcow polegla,i jakos nikt na nikogo nie warczal ze wygrani uzyli innych kontrolerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam masę znajomych, którzy nie przechodzą z radością wyrzucili by pieca przez okno i kupili sobie konsole. Gdyby nie ten zakichany pad. Sam marze o tym, żeby kiedyś do PS3 wprowadzono całkowity support dla KiM. Bo pad to dla mnie zło konieczne i często zmuszam się do korzystania z niego zabijając całą przyjemność z gry.

Jeden powód jest podstawą do tego, że wszyscy tak psioczą na KiM, wymyślają dziwne ideologie (jak konsola to TYLKO pad), wyzywają od noobów i cheater. Powód ten przeczy totalnie temu co stara się nam udowodnić ClassicGod. Przeciętny gracz KiM dyma przeciętnego gracza na padzie jedną ręką. Niech poświadczy o tym chociażby przeogromna scena e-sportowa. Dzięki myszkom wszystko jest szybsze i bardziej widowiskowe. Dalej nie przekonani? To popatrzcie co mówią twórcy Agency, światy PS i PS3 nie będą połączone, bo gracze na PS3 nie mieliby żadnych szans.

Opanowanie pada pod względem gier FPS to duża sztuka i wymaga wiele pracy. Padowcy boją się, że czas który na to poświecili przepadnie bezpowrotnie wraz z pojawieniem się użytkowników KiM na serwerach multi. I faktycznie jest to dosyć duży problem i nie mam pojęcia jak go rozwiązać. Ale jeśli wole sobie porać w singla na KiM to komu to przeszkadza?

Zgadzam się w 200 %

Jeśli ktoś nie upiera się , że pad może w pro starciu wygrać z KiM to od razu widać, że nie ma pojęcia o turniejowych Fps'ach.

Ja przekonałem się do grania na padzie w fps chociaż tempo gier baaardzo na tym cierpi. Można sobie popykać dla relaksu ale to nie jest to, czego można oczekiwać od gier Fps. Z tego co widać to Pad'pwcy bardzo boją się konfrontacji z KiM i mają rację bo faktycznie nie bardzo mieliby co robić ale tak jak pisało kiku poprzedników wystarczy podzielić serwery i nie będzie problemu. Co Wam przeszkadza, że w grze będą obie opcje sterowania? Jedni będą moglić grać na padach, drudzy pobawią się jednym i drugim, a kolejni będą grać na KiM. Po co tak bardzo upieracie się przy stwierdzeniu "jak konsola to tylko pad"??? Na pececie występował ten sam problem tylko w odwrotną stronę; był/jest extra kontroler do Fps, Rts czy Rpg ale brakowało takowego do gier zręcznoścoiwych czy bijatyk bądź gier sportowych. Rozwiązanie-pad do pc i koniec problemów. Czemu tak samo nie może być w drugą stronę?Nonsens

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale brakowało takowego do gier zręcznoścoiwych czy bijatyk bądź gier sportowych. Rozwiązanie-pad do pc i koniec problemów.

Dokladnie z tego co widziałem to np. na turniejach pes-a wszyscy "pecetowcy" graja na padach bo poprostu w tego typu grach to rozwiazanie sprawdza sie lepiej. I nikt sie nie oburza że jak "pc to tylko K+M", a wszystkich co myslą inaczej spalic na stosie czy cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mam ochotę pograc w shootera to odpalam COD 4 albo cs'a na kompie, a jak w Fife to na konsoli. dla mnie strzelanki na konsole nie mają sensu ale są gusta i guściki. Co do Fraga to może i bym się skusił ale nie za 230 zeta. Juz wole Fife 09. Ale nic nie mam do tych co używają tego sprzętu, niech im sie gra umila i jak ktoś mieszka na Bemowie i zakupi ten sprzęt to chętnie pożyczę żeby sprawdzic ile to jest warte . Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jak mam ochotę pograc w shootera to odpalam COD 4 albo cs'a na kompie, a jak w Fife to na konsoli. dla mnie strzelanki na konsole nie mają sensu ale są gusta i guściki. Co do Fraga to może i bym się skusił ale nie za 230 zeta. Juz wole Fife 09. Ale nic nie mam do tych co używają tego sprzętu, niech im sie gra umila i jak ktoś mieszka na Bemowie i zakupi ten sprzęt to chętnie pożyczę żeby sprawdzic ile to jest warte . Pozdro.

Ja też wolałbym w COD'a pograć na kompie, ale niestety mam zbyt słaby sprzęt, żeby gra była komfortowa. Co do Fraga to po pierwsze odstrasza cena (tak jak mówisz lepiej kupić nową grę), a po drugie i przede wszystkim ważniejsze nie chcę mieć przewagi nad przeciwnikami, a taką niewątpliwie Frag stwarza. Moim zdaniem idealnym byłoby podzielenie serwerów na padowców, a graczy z KiM, wszyscy graliby tak jak lubią i mieliby równe szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chcę mieć przewagi nad przeciwnikami
No z tego co zauwazylem to ostatnio jest odwrotnie, to nie osoba z fragiem ma przewage tylko osoba bez niego juz prawie sie nie liczy. Ten "proceder" na tyle juz sie rozpowszechnil ze nieraz ciezko trafic na samych "padowcow" Zwłaszcze jesli gra sie z Amerykanami, oni juz nawet sie z tym nie kryją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No z tego co zauwazylem to ostatnio jest odwrotnie, to nie osoba z fragiem ma przewage tylko osoba bez niego juz prawie sie nie liczy. Ten "proceder" na tyle juz sie rozpowszechnil ze nieraz ciezko trafic na samych "padowcow" Zwłaszcze jesli gra sie z Amerykanami, oni juz nawet sie z tym nie kryją

Gram tylko na padzie i w COD4 na Hardcore rzadko jestem poza pierwszą trójcą więc nie wiem o czym wy tu piszecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gram tylko na padzie i w COD4 na Hardcore rzadko jestem poza pierwszą trójcą więc nie wiem o czym wy tu piszecie.

To jest temat o fragu czy o tym kto które miejsce ma w tabeli? Jak ktoś chce grac na fragu to jest jego sprawa, ale tak jak już kilka osób pisało powinni robic oddzielne serwery tak, żeby nikt nie miał pretensji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×