Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

kupczyk

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  758
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

42 Żadna

O kupczyk

 • Ranga
  Noł-lajf
 • Urodziny 03/03/83

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Gdynia / Rumia

Kontakt

 • PSN kupczyk
 1. PS4

  Jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Posiadam kierownicę T150 i chciałbym trochę rozbudować swój zestaw. Na pierwszy ogień myślę o zmianie standardowych pedałów na T3PA. Pytanie do Was koledzy czy to będzie przepaść w odczuciach, czy może nie warto zmieniać bo wielkiej różnicy nie będzie. Poproszę o Wasze uwagi.
 2. Faktycznie fajna sprawa z tym radarem.Na PS4 nie ma tego niestety
 3. Przełącz na mieszankę ubogą. I kontroluj podczas wyścigu
 4. Tak. Zgłaszam to oficjalnie.
 5. Proszę sędziów i Was koledzy o opinię czy w tej sytuacji na szykanie zawiniłem ja bo zbyt optymistycznie podszedłem do sprawy? Czy może koti źle zrobił bo jakby nie patrzeć byłem przed nim? A poniżej mój wyjazd poza tor .
 6. Cześć,

  Mam pytanie odnośnie Pcars. Czy trenowanie do wyścigu online trzeba trenować w pokoju online tak jak to było w GT czy już mogę normalnie robić w treningu? Chciałbym zobaczyć jak mi pójdzie względem Waszych czasów na wyścigu na Monza, 19/1 RUF'em.

  1. Yarek

   Yarek

   Najlepiej trenować online

 7. Tak ten żółty to ja zczepiło mnie z Gabrielem chyba i nie miałem zbytnio kontroli. Nie mam słów usprawiedliwiających. Przepraszam i czekam na kare. W pokoju B jechaliśmy kwali 5min. Nie wystarczyło mi na pokonanie jednego czystego kółka. Dlaczego nie wzieliśmy pod uwagę właściwych kwalifikacji i nie polecieliśmy też lotnego startu?
 8. ps4

  Boniek to stary wyjadacz z czasów GT6 Boniek kierownica to niestety podstawa w Project Cars i wogóle w SIMach. Zresztą komu ja piszę, sam wiesz. Będziesz miał kierownicę to będziesz miał większy FUN i Twoje wyniki będą mocno konkurencyjne dla doświadczonych w PC. Pozdrawiam
 9. Pomóż ktoś na przyszłość jak ogarnąć powtórkę, żebym widział kto jedzie w danym samochodzie. Mam zrobić zrzut nagrania po całym wyścigu? Czy jak klikam zapisz powtórkę to tam też można widzieć loginy nad autami?
 10. No to jeszcze trochę o "drugim debiucie w lidze". Kwali na P2. Start w R1 wyszedł spoko i tak sobie podróżowałem przed naciskającymi Kamykiem i Gustawem przez ok 10min. Nagle zaczął mrugać "żebrak" od paliwa i kapnąłem się ,że nie zmieniłem ustawień na wyścig. Po wizycie w boxie wyjazd na P8 i tak do końca. R2 to była masakra, przez liczne stuknięcia i puknięcia, wytrącanie z linii wyścigowej skończyłem też na P8.
 11. Gdzie to można włączyć? W GT6 nagrywałem telefonem obraz z TV z ewentualnych wniosków o kary W PC dopiero raczkuje w tym temacie i nawet jak poskładam jakieś filmiki to nie będę wiedział dla kogo wnioskuję
 12. Powiedzcie mi o co chodzi z tym FFB?? Wczoraj w lotusie na torze Barcelona wszystko pięknie chodziło. Przeszliśmy na Hockenheim i kierownica zwariowała. Co ją tylko ruszyłem to tak napieprzała, że młodszą część rodziny obudziła. A potem w Fordzie MKIV znowu wszystko ok
 13. To może i prywatne pokoje w końcu będą Dobra. Już doczytałem na gtplanet, że nie :/
 14. Może jest tu ktoś taki ogarnięty kto by podjął się tego sposobu na wspólne ściganie tylko dla zabawy. https://www.gtplanet.net/this-is-how-to-play-with-friends-in-assetto-corsa-multiplayer/ Moglibyśmy spróbować któregoś wieczoru