Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

kupczyk

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  779
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

Reputacja

56 Słaba

O kupczyk

 • Ranga
  Noł-lajf
 • Urodziny 03/03/83

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Gdynia / Rumia

Kontakt

 • PSN kupczyk
 1. Co by nie wybrał to i tak będzie w czołówce
 2. v8

  Po co Ci czasówka jak nie ma nawet jednego pełnego pokoju? Czasówka miała być po to, żeby ustawić kto w pokoju A, a kto w B.
 3. Podchodząc do wczorajszych wyścigów byłem przygotowany na walkę gdzieś z tyłu. Myślałem, że mam bardzo słabe tempo. W kwali chciałem złamać barierę 1:55 i udało się, ale to i tak starczyło tylko na P7 bodajże. W R1 udało się skończyć na P5 ze względu na pecha Sylwka. W drugim wyścigu po restarcie popełniam błąd i nie spojrzałem jakie opony na przód mam ustawione. Po starcie dosyć łatwo szło mi przebijanie się do przodu, tylko te opony kończyły się w zastraszającym tempie. Dopiero wtedy zauważyłem, że z przodu są softy :/ Byłem chyba na P3 gdy totalnie się skończyły i walczyłem o w miarę bezpieczny dojazd do PITu. Do boksu zjeżdżałem już jako ostatni. Po wyjeździe gonitwa i na chyba 2 kółka przed końcem byłem na P6. Oczywiście twarde opony już też były zajechane i traciłem na okrążeniu ok 5 sek. Ostatecznie dowiezione P8, chociaż Gustaw i Error byli tuż tuż. Niby powinienem się cieszyć, ale tak troszke żal, że może gdyby nie ten głupi błąd byłoby jeszcze lepiej Gratulacje dla podium w obydwu wyścigach
 4. U mnie bez dramatu, ale też bez większych emocji . W R1 nie miałem szans na więcej ponieważ nie miałem takiego tempa jak czołowa czwóka. Z tyłu czaił się również szybszy Seba, ale nie dałem mu okazji do wyprzedzenia Po co to mruganie światłami? R2 to dramat jeżeli chodzi o ustawienie do startu. Komedia. Przebijanie się na wyższe lokaty było bardzo trudne i dlatego cieszę się z wczorajszego wyniku. Teraz Brno, które bardzo lubię. Zobaczymy jak to przełoży się na wyścig. Będą też nowe pedałki także zgodnie z planem robię wszystko, żeby utrzymać się w A.
 5. BTW. Co z tym wyjazdem z PITu ? Miał być filmik ,a nie ma.
 6. Napiszcie drodzy ściganci co w sytuacji w Monako gdy nas obróci i będziemy np stali w poprzek toru? Jak nacisnę OPTIONS to samochód stanie się duchem? Podczas treningu nic się takiego nie dzieje, ale w wyścigu wiadomo, że ktoś nam może pomóc i wtedy karambol murowany
 7. Pokój A Q - P7 R1 - P7 R2- P7 Weekend można zaliczyć do udanych. Jechało się bardzo przyjemnie, było trochę walki i pare błędów. Przepraszam Topru za ten wjazd, trochę za późno hamowałem. Mój błąd. Pierwszy raz bawiłem się w share factory (dlatego proszę o wyrozumiałość) i stworzyłem filmik z najciekawszym dla mnie w tym wyścigu momentem. W drugim wyścigu na 25 okr gonił mnie Skiper i po drodze natrafiliśmy na maruderrora Poza tym widać, że powtórki też pozostawiają wiele do życzenia. Przy pierwszym odtwarzaniu pod koniec wyścigu padał deszcz :/ WTF? W deszczu przecież nie jechaliśmy. Odpaliłem jeszcze raz powtórkę, żeby nagrać z perspektywy Skipera i kamery TV, i już nie było deszczu.
 8. Czyli w grze też będziemy jechali w lutym, a nie tak jak to było do tej pory 25 czerwca ?
 9. Ależ się wczoraj działo. Najpierw nie mogłem w ogóle dołączyć. Szybko zrestartowałem grę i pomogło. Potem wyjeżdżam w kwalifikacjach ,a kierownica nie działa. Pot zaczął zalewać moje plecy. Zrestartowałem konsolę i udało się. Wszystko ożyło. Z tego stresu zapomniałem sprawdzić ustawienie paliwa i w R1 wystartowałem z 5ltr w baku. Trochę się rozkojarzyłem i chyba dwa razy puknąłem Tomaszana (bardzo Cię przepraszam). W R2 na początku trzymałem się Tomaszana na P2. Po wyjeździe z boksu już mocno padało i chyba ze dwa razy mnie obróciło. Jak przeschło to odzyskałem parę pozycji aż trafiłem na Kamyka. Nie miałem szans na wyprzedzenie bez kontaktu, a z tyłu cisnął Cienglasz. Finalnie P6 i ogólne zadowolenie z siebie. Dzięki za ten sezon, mój pierwszy cały jako członek ligi. W tej chwili skupiam się na TT w DTM, żeby zacząć w grupie A. Cel na sezon w DTM - skończyć w TOP 8.
 10. Na zgłoszenia sędziowie też nie reagują. Po Silverstone zgłosiłem incydent z Kotim z nagraniem. Nikt z sędziów nie odpowiedział. Teraz po Spa przesłałem film z końcówki wyścigu gdzie widać, że byłem przed Tomaszanem. Również zero reakcji. Punkty mam przyznane tak jakbym był za Nim. Tu nie chodzi o ten jeden punkcik tylko o samą reakcję, jakąś odpowiedź. Nie wiem czy w razie czegoś mam dalej przesyłać filmiki do rozpatrzenia, czy nie tracić czasu bo i tak zostanę olany sikiem pajęczym?
 11. Patrz jakie ładne auto miałeś u mnie
 12. Ja również chciałbym, żeby każdy kto widzi, że robię coś źle wypunktował mnie. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę i przyjmę ją z pokorą. A wszystko po to, żeby nasze wyścigi były właśnie fair i żebyśmy czerpali z tego mega przyjemność. Także Gustaw nie rezygnuj i karaj nas srogo jeżeli na to zasługujemy Gra czasami też płata nam różne figle (tak jak lagi Diego na mojej konsoli) i wychodzą potem różne dziwne kolizje. Kiedyś w wyścigu online w Gran Turismo (nie pamiętam GT5 czy GT6) gra zrobiła taki psikus, że na Nurbie u 15 osób padał deszcz, a u jednej było sucho i odstawił nas na pare minut Mam nadzieję, że w PC takich jaj nie ma.
 13. Moja przygoda w pokoju A szybko dobiegła końca Wczoraj drobne błędy kosztowały mnie pocałowanie ściany ,a w konsekwencjji brak prędkości na prostych. Chciałem zgłosić, że w R1 byłem przed Tomaszanem : A tu R2 i lagi Diego