Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

kupczyk

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  772
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

50 Słaba

O kupczyk

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Gdynia / Rumia

Kontakt

 • PSN kupczyk
 1. Pokój A Q - P7 R1 - P7 R2- P7 Weekend można zaliczyć do udanych. Jechało się bardzo przyjemnie, było trochę walki i pare błędów. Przepraszam Topru za ten wjazd, trochę za późno hamowałem. Mój błąd. Pierwszy raz bawiłem się w share factory (dlatego proszę o wyrozumiałość) i stworzyłem filmik z najciekawszym dla mnie w tym wyścigu momentem. W drugim wyścigu na 25 okr gonił mnie Skiper i po drodze natrafiliśmy na maruderrora Poza tym widać, że powtórki też pozostawiają wiele do życzenia. Przy pierwszym odtwarzaniu pod koniec wyścigu padał deszcz :/ WTF? W deszczu przecież nie jechaliśmy. Odpaliłem jeszcze raz powtórkę, żeby nagrać z perspektywy Skipera i kamery TV, i już nie było deszczu.
 2. Czyli w grze też będziemy jechali w lutym, a nie tak jak to było do tej pory 25 czerwca ?
 3. Ależ się wczoraj działo. Najpierw nie mogłem w ogóle dołączyć. Szybko zrestartowałem grę i pomogło. Potem wyjeżdżam w kwalifikacjach ,a kierownica nie działa. Pot zaczął zalewać moje plecy. Zrestartowałem konsolę i udało się. Wszystko ożyło. Z tego stresu zapomniałem sprawdzić ustawienie paliwa i w R1 wystartowałem z 5ltr w baku. Trochę się rozkojarzyłem i chyba dwa razy puknąłem Tomaszana (bardzo Cię przepraszam). W R2 na początku trzymałem się Tomaszana na P2. Po wyjeździe z boksu już mocno padało i chyba ze dwa razy mnie obróciło. Jak przeschło to odzyskałem parę pozycji aż trafiłem na Kamyka. Nie miałem szans na wyprzedzenie bez kontaktu, a z tyłu cisnął Cienglasz. Finalnie P6 i ogólne zadowolenie z siebie. Dzięki za ten sezon, mój pierwszy cały jako członek ligi. W tej chwili skupiam się na TT w DTM, żeby zacząć w grupie A. Cel na sezon w DTM - skończyć w TOP 8.
 4. Na zgłoszenia sędziowie też nie reagują. Po Silverstone zgłosiłem incydent z Kotim z nagraniem. Nikt z sędziów nie odpowiedział. Teraz po Spa przesłałem film z końcówki wyścigu gdzie widać, że byłem przed Tomaszanem. Również zero reakcji. Punkty mam przyznane tak jakbym był za Nim. Tu nie chodzi o ten jeden punkcik tylko o samą reakcję, jakąś odpowiedź. Nie wiem czy w razie czegoś mam dalej przesyłać filmiki do rozpatrzenia, czy nie tracić czasu bo i tak zostanę olany sikiem pajęczym?
 5. Patrz jakie ładne auto miałeś u mnie
 6. Ja również chciałbym, żeby każdy kto widzi, że robię coś źle wypunktował mnie. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę i przyjmę ją z pokorą. A wszystko po to, żeby nasze wyścigi były właśnie fair i żebyśmy czerpali z tego mega przyjemność. Także Gustaw nie rezygnuj i karaj nas srogo jeżeli na to zasługujemy Gra czasami też płata nam różne figle (tak jak lagi Diego na mojej konsoli) i wychodzą potem różne dziwne kolizje. Kiedyś w wyścigu online w Gran Turismo (nie pamiętam GT5 czy GT6) gra zrobiła taki psikus, że na Nurbie u 15 osób padał deszcz, a u jednej było sucho i odstawił nas na pare minut Mam nadzieję, że w PC takich jaj nie ma.
 7. Moja przygoda w pokoju A szybko dobiegła końca Wczoraj drobne błędy kosztowały mnie pocałowanie ściany ,a w konsekwencjji brak prędkości na prostych. Chciałem zgłosić, że w R1 byłem przed Tomaszanem : A tu R2 i lagi Diego
 8. Może jakieś wstępne wyniki głosowania? Ile poszło głosów itp?
 9. Ja zaglądam
 10. Poszło na formule B
 11. PS4

  Najtańszy jest chyba wheel stand gt i t150 tam pasuje
 12. PS4

  Na T3PA PRO napewno nie zmienię. W zamiarze ma być playseat challange i nie wyobrażam sobie składania tego fotela z tymi pedałami. Czy w takim wypadku jest sens zmiany czy lepiej zostawić standard i dołożyć do czegoś innego?
 13. PS4

  Jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Posiadam kierownicę T150 i chciałbym trochę rozbudować swój zestaw. Na pierwszy ogień myślę o zmianie standardowych pedałów na T3PA. Pytanie do Was koledzy czy to będzie przepaść w odczuciach, czy może nie warto zmieniać bo wielkiej różnicy nie będzie. Poproszę o Wasze uwagi.