Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Moderatorzy

Content Count

15937

Birthday

Unknown

Last visited


Joined

 1. Patricko

  Cyberpunk 2077

  Miasto to jest najlepsze miasto z jakim miałem do czynienia w historii gier. Ilość zakamarków, ukrytych rzeczy, świetnych widoków po prostu zapiera dech. Już grając w wersję ps4 na PS5 jest bardzo dobrze, a co dopiero jak wyjdzie prawowita wersja na PS5.
 2. Patricko

  W co teraz gracie?

  Gram na PS5 i poza tymi bugami i zjebanymi AI to jest git. Fabuła i postacie są bardzo dobrze rozpisane. Zresztą również też tak dobrze się nie bawiłem, a jak jeszcze puszczą upgrade do next gena to będzie poezja.
 3. Patricko

  W co teraz gracie?

  No napisał, że 7, czyli najnowszą.
 4. Patricko

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Proszę pamiętać o ograniczeniach HDMI a takich urządzeniach.
 5. Patricko

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  No ja czekam aż Astro wyda jakiś pełnoprawny model pod PS5, na razie będę jechać na A50 pod USB. Chyba, że będzie tragedia to trzeba będzie zmienić na jakiś czas na coś innego
 6. Patricko

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  A jak polecisz tylko po USB? Nie lepiej bez tych kombinacji?
 7. Patricko

  Project CARS 2

  CM się stało i tyle w temacie. Tak jak pisałem, zrobili z nich wyrobników tandety. Więcej niż pewne, że zaraz studio zamkną i przejmą jedynie kilka osób, a reszta do zaorania. Tak się dzisiaj eliminuje konkurencję. Wiele osób wciąż nie wie, że SMS należy do CM i skrzętnie to ukrywają. PC3 to ogólnie porażka, ale wciąż da się w to grać. Zaś FF to totalne nieporozumienie, nieudany skok na kasę i jeszcze ten tragiczny multik... A wystarczyło ulepszać formułę z pierwszego PC i byłoby ok. Od czasu jak zapowiedzieli swoją konsole, można było wyczuć, że dzieją się tam niezłe hece.
 8. Patricko

  Ghost of Tsushima

  Nowa gra od studia Sucker Punch.
 9. Patricko

  Need for Speed Payback

  Już niedługo prezentacja kolejnej części, a tymczasem tajemniczy screen ze Skyline'em.
 10. Jako, że poprzedni temat zniknął w czeluściach internetów, to zakładamy świeżutki, prosto z pieca. Możecie go zapełnić swoimi mądrościami i innymi dyrdymałami, jak to macie w zwyczaju.
 11. Temat ogólny do zadawania pytań związanych z doborem odpowiednich zestawów głośnikowych, słuchawek, kin domowych, itd. pod PS4 Jeśli masz pytanie związane z kwestiami audio na PS4, to wal tutaj.

Community Reputation

Patricko last won the day on October 11 2020

Patricko had the most liked content!

8082 Yoda

Informacje o profilu

 • Wiek
  999
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Akina

Kontakt

 • PSN
  Patrickosan

Recent Profile Visitors

39013 profile views
×