Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Moderatorzy

Content Count

15,656

Birthday

Unknown

Last visited


Joined

 1. Patricko

  Seriale

  Próbowałem kilka razy do niego podchodzić, no ale nie... Humor geekowy wydaje mi się zbyt mocno wymuszony, zapewne wymyślony tutaj przez ludzi którzy konsole czy kompa widzieli tylko na wystawie w sklepie, a do tego kurwa śmiechy w tle co 5 sekund... Sheldon usiadł? Śmiechy. Penny zrobiła głupią mine? Śmiechy. Ja wiem ze hamburgery to naród debili, no ale kaman. No i ta postać tej blondyny co gada jak laleczka. Kto tam wpadł na taki pomysł? Jak oglądałem bloopery i gadała normalnie to pasowało to 10x lepiej. Sam jej widok powoduje zmianę kanału. Po Office i Parks and Recs dostaje odruchu wymiotnego na ten dźwięk śmiechów, a w BBT jest wyjątkowo irytujący. Te 2 seriale pokazały, że można bez problemu zrobić geniusz komedie bez wklejania śmiechów co 10 sekund. W Przyjaciołach jakoś o dziwo mi on nie wadzi aż tak, może dlatego że tam się też śmieję w tych momentach i nie zwracam na to uwagi. Co nie zmienia faktu, że jest on zbędny. No ale takie czasy to były. Nie wiem czemu się tak rozpisałem...
 2. Patricko

  Cyberpunk 2077

  Baba z chujem i tyle. Wielkie halo [emoji1787]
 3. Patricko

  Cyberpunk 2077

  Już wyjaśnione, pokaz był na PC. Też mi się to dziwne wydawało.
 4. Patricko

  Cyberpunk 2077

  Wg Forbes'a, demko za ukrytymi drzwiami leciało z PS4 Pro. Nie wiadomo ile w tym prawdy, ale jeśli rzeczywiście to plotki o klatkarzu można między bajki włożyć.
 5. Patricko

  Elden Ring

  Martin ma dać hajs, tylko tyle i aż tyle. Jego nazwisko jest na topie teraz, więc gierka ma uderzyć w szersze grono pewnie. Także stawiam, że będzie bardziej przystępna niż seria DS. No, ale to moje przemyślenia, się zobaczy co będzie.
 6. Patricko

  DOOM Eternal

  Ale ten tryb multi Bloodhound czy jakoś tak, wygląda mega tragicznie. 2 vs 1? Jakiś nieudany klon Evolva? A wiemy jak on skończył. Mam nadzieję, że to tylko osobny tryb i będzie arena shooter.
 7. Patricko

  Final Fantasy VII REMAKE

  Oni wymyślili ten pomysł jak gry Telltale były w modzie, czy sprzedajemy jedną grę 5 razy. Telltale upadło, a żółtki chcą pewnie zachować twarz (haha) i będą się trzymać tego bo myślą, że to taki zajebisty pomysł. Ogólnie idea dzielenia gry na epizody jest poroniona. Jeśli jedna część nie będzie na minimum 40-50 godzin gry (mówię o 100%) to niezłe pazery.
 8. Patricko

  E3 2019

  Ale to ma być chyba film, a nie serial?
 9. Patricko

  Cyberpunk 2077

  Tu nie ma innej opcji niż petarda i 10/10.
 10. Patricko

  E3 2019

  Konfa Ubi tragedia... CGI za CGI, a Watch Dogs wydaje mi się tak przekombinowany, że szok. Wygrany targów? Sony. Trzeba wiedzieć kiedy odejść od stołu.
 11. Patricko

  Cyberpunk 2077

 12. Patricko

  Cyberpunk 2077

  Pierwszą część Johna zdecydowanie polecam nadrobić.
 13. Patricko

  E3 2019

  Nie wiem już gdzie to było, ale PS5 ma podobno być jeszcze mocniejsze niż X. Tylko zabij mnie nie wiem gdzie to widziałem.
 14. Patricko

  Cyberpunk 2077

  Też wezmę 2 razy, 1x na PS4 i 1x na PS5 [emoji16]
 15. Patricko

  E3 2019

  2:30 chyba

Community Reputation

Patricko last won the day on June 10

Patricko had the most liked content!

7,998 Yoda

Informacje o profilu

 • Wiek
  999
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Akina

Kontakt

 • PSN
  Patrickosan

Recent Profile Visitors

37,744 profile views
×