Jump to content

Followers

Information

Group

Old Boy

Content Count

10,767

Birthday

05/01/1975

Last visited


Joined

 1. kill

  Star Wars

  https://starwars.pl/2020/01/wielka-republika-projekt-luminous-i-nowa-filmowa-saga/?fbclid=IwAR0mBn1zhqhLYcmMPMCq1Ja-kx0NEVdaCMFsbKoGYTglcpzYzXEoLJnSUsQ
 2. kill

  Seriale

  Podejrzewałem że coś strasznego zrobią z tym serialem po końcówce 2 odcinka. Teraz mnie czeka katorga obejrzenia trzeciego... A taki był potencjał.
 3. kill

  Star Wars

  Sens i logika w bajce Kiedyś była moda na czepianie się SW ze względu na obecność dźwięku w kosmosie. Przełknęliśmy to, damy radę przełknąć inne bezsensowne rzeczy. Następna Trylogia będzie już tak inna, że zatęsknimy za Rey i Ferajną. Tak jak teraz Prequele Lucasa zdają się wyglądać na arcydzieło gwiezdnowojenne.
 4. kill

  Star Wars

  Wszystkie wasz zarzuty opierają się na jednej podwalinie, którą jest zamierzchła historia. Bo przecież kiedyś to było tak, więc teraz też musi być tak. Minęły pokolenia, Jedi wykształcili nowe moce, odkryli nowe horyzonty i trzeba to zaakceptować, a nie marudzić, że przecież Yoda nie umiał leczyć, a taka Rey umie, hurr, durr, dramat i rozrywanie szat. Wszystko można obalić, nawet 200k na statek. Klonowanie znano już dużo wcześniej, heloł. Itd, itp...
 5. kill

  Star Wars

  Tak czy siak miliardzik się zbliża, bo już prawie 800 baniek natrzaskali worldwide (400 w US). Myślę, że w związku z tym wszystkie negatywne (w moim odczuciu w większości naciągane), recenzje i opinie, spłyną po Disneyu jak po kaczuszce. No nic. Teraz wyczekujemy pierwszych wieści o nowej Trylogii. O ile jeszcze zamierzają ją zrobić, bo miał się tym zajmować Johnson ale na szczęście dostał kopala w dupala.
 6. kill

  Wiedźmin (Netflix)

  Podpisuję się pod tym. Bardzo nudny 1 odcinek o zmasakrowanej fabule i ryczącej jak wół Ciri. Gładko ogolony Geralt utrzymuje posągową twarz wysłuchując dialogów o dupie Maryni. Bitwa o Cintre gorsza niż potyczki w Wikingach. Nilfgard przypominał mi chłopów z cepami, bo na konie już zabrakło kasy. Myszowór ubrany jak do kozaczoka i styropianowe pokoje z dwoma krzesłami dokończyły dzieła zniszczenia. Generalnie zawsze 1 odcinek nowego serialu jest podkręcony, żeby wciągnąć widza. W takim razie strach pomyśleć co jest dalej. Postaram się obejrzeć kolejne, ale nie wiem czy namówię żonę, której głowa się kiwała i ziewała jak smok. Ledwo dotrwaliśmy do końca.
 7. kill

  Star Wars

  J.W. <---- Babu Frik od dzisiaj jest moim oficjalnym Jezusem. A co do filmu to 10/10 i nie wiem czy chce mi się więcej strzępić ryja, bo ludziom się teraz nic nie podoba. Idą do kina i zamiast chłonąć tę radość, to piękno, ten niesamowity klimat, to tylko szukają powodów żeby się do czegoś dopieprzyć.
 8. kill

  Seriale

  Jak odcinek w którym niemal każdy dialog elektryzuje włosy na całym ciele może być nudny? Starzejesz się Sithman chyba Jeżeli miałbym robić SW i do pomocy zebrał ekipę ludzi z całego świata, którzy kochają SW, znają każdy jego szczegół i mają wyryte w korze mózgowej esencjonalne i legendarne dialogi, oświetlenie, ujęcia, miejscówki, lekko westernowy klimat, nawet pierdoloną mgiełkę z blastera unoszącą się nad trupem... to tak właśnie wyglądałby odcinek jaki byśmy nakręcili.
 9. kill

  Seriale

  Co by nie mówić o tym serialu, będzie mi smutno po tym ostatnim sezonie. Jakość nieporównywalna do większości dzisiejszych produkcji.
 10. kill

  Resident Evil 3 Remake

  https://www.spidersweb.pl/2019/12/resident-evil-3-wyciek-nemesis.html https://www.videogameschronicle.com/news/resident-evil-3-remake-to-release-in-2020/
 11. kill

  Seriale

  Fajne zestawienie.
 12. kill

  Seriale

  Mała poprawka. W 7 odcinku następuje monstrualnych rozmiarów plot twist i jednak trzeba obejrzeć 1 sezon
 13. kill

  Star Wars Jedi Fallen Order

  Nie przesadzajmy. To, że Rianowi Johnsonowi nie wyszedł film nie oznacza od razu, że Disney zabija SW. Jest świetny Rogue, dobra 1 część nowej Trylogii a teraz absolutnie genialny Mandalorian, gdzie jest więcej SW na m³ niż w filmach Lucasa. Jeżeli ktokolwiek miał szansę zabić tę markę to właśnie George, który doprowadził ją do stanu mema. I dobrze, że w porę się opamiętał i sprzedał to komuś, komu będzie się chciało cisnąć filmy i seriale do naszej śmierci a pewnie i naszych wnuków.
 14. kill

  Seriale

  Tego się nie dało oglądać. Chyba, że na jakimś kwasie.
 15. kill

  Seriale

  Mr. Robot. Mam wrażenie, że każdy kolejny sezon jest lepszy. Obecny, czwarty, to top topów. Castle Rock. Sezon drugi o niebo lepszy od pierwszego. Prawdę mówiąc jestem nawet zaskoczony jak bardzo jest złożona i pokręcona fabuła. Polecam. Nie trzeba oglądać pierwszego sezonu, bo najwyraźniej każdy będzie osobną historią. Żmijowisko. Polskie gunwo z drewnianymi aktorami i Pazurą zatrudnionym żeby podbić oglądalność. Lepiej przeczytać książkę.

Community Reputation

kill last won the day on April 12 2019

kill had the most liked content!

10,044 Kaz

Informacje o profilu

 • Wiek
  45
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Ruchocice
 • Hobby
  Fejspalming

Kontakt

 • Gamertag
  drStrosmajer
 • Gadu-Gadu
  nima
 • PSN
  (╯°□°)╯︵ ┻━┻
 • Steam
  killdozor
 • Origin
  dredd01

Recent Profile Visitors

36,706 profile views
×