Jump to content

Followers

Information

Group

Główny admin

Content Count

11,253

Birthday

Unknown

Last visited


Joined

 1. cwir

  Tapatalk

  Galaxy Note 9 Hehe beka by była niezła xD #dladobraforumka
 2. cwir

  Tapatalk

  Możemy zrobić "Summer Sale" a w nim promkę na 3 x 1-miesięczny ban dla banego za 299 zł. Dla dobra Forum
 3. cwir

  Tapatalk

  Jakby przy takich cenach była anarchia, to niech będzie
 4. cwir

  Tapatalk

  No więc tak: - Jednorazowy ban dla wybranej przez siebie osoby oprócz moderatora na 1 dzień* - 20 zł - Jednorazowy ban dla wybranej przez siebie osoby oprócz moderatora na 3 dni* - 50 zł - Jednorazowy ban dla wybranej przez siebie osoby oprócz moderatora na 1 tydzień* - 100 zł - Miesięczna subskrypcja zawierająca 5 jednodniowych banów* - 59,99 zł/mc - Jednorazowy ban dla wybranego przez siebie moderatora na 1 dzień* - 100 zł * obowiązują zasady i limity określone w regulaminie "PS3 Forum Store" Oczywiście żartuję, ale by była gruba beka :D. Wszystko dla dobra forum oczywiście
 5. cwir

  Tapatalk

  Tak jak pisałem, jak będzie bardzo kiepsko to się coś wymyśli. "Zostań moderatorem na tydzień za jedyne 20 zł"
 6. cwir

  Tapatalk

  Tzn na pewno zmieniamy na PSX Forum. Mamy domenę itp itd. Trzeba tylko przepiąć dobrze wszystko, żeby przejeła ładnie całą historię i ranking obecnej w googlach, bo jak coś nie tak pójdzie to gruba lipa Tylko tak jak ze wszystkim, trzeba się za to zabrać . No i jeśli by był nóż na gardle to będę dawał znać. Na szczęście nie jest to jakiś bezduszny korpo dostawca usług tylko znajoma firma z którą mam interesy od lat, więc na pewno nas nie odetną bez ostrzeżenia, a jak się nie uzbiera pełna kwota co jakiś czas to też dramatu nie będzie. No ale nie ukrywam że wolał bym nie świecić oczami tylko płacić co należne
 7. cwir

  Tapatalk

  Jeszcze to przemyślę i poprzeglądam dokładnie te ich zasady i statystyki. Ogólnie to odkąd trzeba było przejąć forum to poza poinstalowaniem wszystkiego i przerobieniem skórki to nie za bardzo miałem czas przysiąść na dłużej i zrobić to wszystko tak jakbym chciał. Albo mam dużo pracy albo gram . Ale chyba trzeba się będzie w końcu zebrać, żeby chociaż finansowo to ogarnąć jak trzeba. Nie są to kokosy jakieś żeby się utrzymać, ale trochę trzeba poświęcić czasu żeby samo na siebie chociaż zarabiało. Po cichu liczę na PS5 i planuję dobrze forum przygotować jak już się głośno zrobi i premiera się będzie zbliżać. To będzie najlepszy czas żeby wrócić do jakotakich łask.
 8. cwir

  Tapatalk

  Zdaję sobie sprawę, że jest sporo takich użytkowników, ale my tu kontemplujemy utrzymanie forum. Tapatalk ma idealny model biznesowy ale dla nich. My im dostarczamy treść i ruch, a oni sobie kasują hajs za umieszczanie reklam, bo nasze zastępują swoimi (jest podobno opcja żeby podpiąć swoich dostawców, ale trzeba wykupić premium w tapatalku, czyli dodatkowy koszt miesięcznie)... A oddają jakieś ochłapy z tego wszystkiego, których się nie da nawet wypłacić, oparte na ich własnych statystykach, które czasami nie nabijają poprawnie wizyt "bo wtyczka jest nieaktualna"... Nie wiem jak to wygląda przy jakichś ogromnych forach z mega ruchem, o ile takie jeszcze są, ale przy naszym się to nie sprawdza ani trochę. A na dodatek zabiera nam ruch mobilny, za który Google płaci najwięcej. Owszem wyskoczy czasem jakaś chamska reklama na cały ekran telefonu, ale wtedy przynajmniej wiecie że nam się serwer zapłaci, a ja nie zaoram forum i nie sprzedam domeny, żeby mi się koszty odratowania go chociaż zwróciły. Jeszcze będę badał temat i poczytam nieco po internetach. I potestuję więcej mobilną wersję forum. Musi to działać elegancko jeśli ma zastąpić tego szrota.
 9. cwir

  Tapatalk

  Witam. Planuję odinstalować tapatalka z forum. Analizowałem ruch na forum i kasę jaka z tego wpada i w wielkim skrócie tapatalk się po prostu nie opłaca. Zgarniają prawie cały hajs za reklamy wyświetlane w aplikacji, rzucają tylko jakieś nędzne ochłapy które przy tym tempie będzie można spieniężyć za jakieś 2 lata dopiero bo jest minimum wymagane i będzie to wtedy i tak za mało i za późno. Natomiast najlepiej płatne reklamy od Googla są na wersji mobilnej forum, która przez tapatalka ma najmniej odsłon. Efekt jest taki że ledwo starcza na serwer, który i tak mam po znajomości i przy okazji innych interesów więc nie musiałem jeszcze nic dokładać. A sama wersja mobilna jest całkiem spoko i zazwyczaj szybsza niż tapatalk, który wypuszcza aktualizacje wtyczki 2 razy na miesiąc i jak się jej nie zaktualizuje to zaczyna znowu zamulać i nie liczy odsłon poprawnie. Jedynie powiadomienia ma lepsze niż przeglądarka, ale zbadam jakieś rozwiązania i na to. Jakieś uwagi, pomysły sugestie odnośnie powyższego?
 10. cwir

  Football

  Brawo LFC, mimo że nie mogłem im kibicować w finale LM
 11. cwir

  Death Stranding

  Krąży plota że ma być czasowy ex na Playstation, a po jakimś czasie wyjść też na PC
 12. cwir

  Football

  ale Neymar pizdeczka. jeszcze mógł w żart obrócić, podać rękę i się uśmiechnąć... to jebnął focha. Internet go zje
 13. cwir

  Death Stranding

 14. cwir

  Death Stranding

  Data premiery 8.11.2019
 15. cwir

  Football

  Nie mam pojęcia. Strejlau? Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Community Reputation

cwir last won the day on May 28

cwir had the most liked content!

12,776 Kaz

Informacje o profilu

 • Wiek
  36
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Westside

Kontakt

 • PSN
  cwir

Recent Profile Visitors

21,099 profile views
×