Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Moderatorzy

Content Count

11,560

Birthday

01/01/1983

Last visited


Joined

 1. pablos_83

  The Last of Us: Part II

  Czyli można spokojnie ograć na ps5
 2. pablos_83

  Xbox Game Pass

 3. pablos_83

  NBA 2K20

  NBA 2k wpadło do XGP więc się zabrałem za My team. Contentu sporo nawet w samym singlu, wygląda że jest co robić na długie, długie godziny. Niby rak P2W ale robią to dobrze, jak Fifa Ultimate team. My club od pesa czy kilka innych to bardzo ubodzy krewni.
 4. pablos_83

  PES 2020

  My club to już totalnie przestał mnie interesować. Zero contentu , losowania za coinsy, zero celu, wątpliwa zabawa Czekam na dodatek z Euro 2020.
 5. pablos_83

  Seriale

  Z tym gotowy materiałem bym nie przesadzał, postacie też są stworzone przez twórców seriali jako zlepek różnych naukowców, serial pokazuje wiele mitów a większość faktów mocno fabularyzuje. Ruscy też robią swój serial mają gotowy materiał a to będzie gniot całkowity
 6. pablos_83

  Seriale

  Mokry sen, twórcy Czarnobyla nakręca serial The Last of US. Ciary
 7. pablos_83

  Xbox Game Pass

  Grałem, nawet sporo ale już się nagrałem. Im dalej w las tym większy szpital, nowe choroby, nowe gabinety i coraz większy chaos. Kolejne choroby to tylko kolejne skórki, stawiasz kolejny gabinet i tyle, wydarzenia losowe też kopij wklej wylecz 12 osób na chorobę xyz. Fajna zabawa na 15-20h ale już mam przesyt. Nie jest to gra na wbijanie 3 czy 4 cyfrowych liczb. Kolejna idealna gra do xgp i za to okejka.
 8. pablos_83

  Xbox Game Pass

 9. pablos_83

  Seriale

  Też tak macie że zamiast prawilnych seriali od kilku dni na waszym Netflixie króluje "Miłość jest ślepa"
 10. pablos_83

  Cyberpunk 2077

  gry z 360 na XO/XOX to praca MS (nie wiem jak ze zgodą wydawcy) gry z XO enhanced na XOX to praca wydawcy. Przejście z obecnej na przyszłą generację to będzie jakiś mix albo jedna z opcji, ale się wydaje że bliżej tej drugiej.
 11. pablos_83

  Cyberpunk 2077

  System bardzo zbliżony do tego co jest na Xboxach 360/XO/XOX . Ciekawe czy Sony będzie chciało się wyłamać . Choć przez zawirowania na świecie ta generacja i tak może nie nadejść w tym roku więc tym bardziej trzeba będzie patrzyć na politykę wydania gier w najbliższym czasie.
 12. pablos_83

  Wiedźmin (Netflix)

  Książka na audiobooku też jest mocno podpicowana. Pełen zestaw klasowych aktorów (Pacek, "a ja nie mam telefonu" jako Jaskier mistrzostwo świata) + Gosztyła , który jako narrator jest genialny.
 13. pablos_83

  PlayStation Plus

  No i fajnie
 14. pablos_83

  Kingdom Hearts 3

  Chińskie bajeczki + Disney. My body is ready. Nawet nie mam zamiaru się starać zrozumieć o co tu chodzi. Ale dzięki panie game pass, że bez wydawania na grę można spróbować, jestem zaintrygowany.
 15. pablos_83

  Wiedźmin (Netflix)

  Nie to żebym czytał, ale wsiąkłem w audiobooki i Książka >gra > serial Redzi zdecydowanie za dużo od siębie dodali, dlatego wielu co nie czytało książek uważa że aktorzy w serialu są źle dobrani. IMHO są dobrani dobrze, no wiadomo poza murzynami.

Community Reputation

pablos_83 last won the day on March 18

pablos_83 had the most liked content!

3,998 Sensei

Informacje o profilu

 • Wiek
  33
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Włocławek

Kontakt

 • Gamertag
  pablos83PL
 • PSN
  pablos83PL

Recent Profile Visitors

32,454 profile views
×