Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. xsynapse_

  Cyberpunk 2077

  Sytuacja będzie taka jak z GTAV. Na ps3 i x360 i lepiej wyglądające na ps4 i xo
 3. mikelsgrom1

  Dyskusja Ogólna - XO

  Worldwive kupiłem. Znaczy zmieniałem nawet region całego konta i nic. Na Hamerykę i nic/
 4. Today
 5. xavris

  Seriale

  Oglądał ktoś serial Rojst? Wczoraj mi dwóch kumpli go zachwalało cały wieczór, ale że obaj mają trochę dziwny gust to wolę to zweryfikować :p
 6. CePeeN

  Cyberpunk 2077

  Jak we wrześniu to we wrześniu. Jak nowe sprzęty wjadą 17 września (przy założeniu ze się data premiery nie zmieni), to będzie na nowej generacji w dniu premiery. Jeśli wjadą w grudniu to tez będzie w dniu premiery, tyle ze sprzętu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 7. danken000

  Dyskusja Ogólna - XO

  Możliwe, że kupiłeś kod na zły region. Poszukaj zmiany regionu w opcjach (nie języka). Jeśli to pierwsze Red Dead to możliwe, że nie będzie działać bez zmiany regionu całego konta, gdyż gry z Xbox 360 mają blokady.
 8. danken000

  Dzieciak zmienil kolor pada w glownym menu

  W takich sytuacjach jestem za przywróceniem kary śmierci. Zresetuj konsolę i będziesz miał niebieski. Kolor zmienia się w przypadku gdy do konsoli podłączonych jest kilka padów lub zalogowanych paru użytkowników.
 9. manoszek

  Cyberpunk 2077

  Załóżmy że uda się wydać ją we wrześniu, ciekawe czy wystartuje na nową generacje w dniu premiery czy znowu trzeba będzie czekać.
 10. mikelsgrom1

  Dyskusja Ogólna - XO

  Siemka. Kupiłem kod na red dead redemption na cdkeys i caly czas pisze, ze musze zmienic region jezyka zeby pobrac. Zmienialem juz kilkanascie razy na rozne i nic. Kod jest dobry bo wyskakuje ze chce RDR, ale cos z jezykiem jest nie tak. Ktoś coś? Pisalem do cdkeys ale nic nie odpisuja co jeszcze sie nie zdarzało.
 11. Psy 3 to film z oceną w tytule. Takie ciułały. Nie jestem jakimś psychofanem pierwszych dwóch części, ale to były na prawdę dobre filmy. A to to jest zwykle odcinanie kuponów, nawet bardziej odcinanie kup. Nie będzie grama przesady w stwierdzeniu, że jak ktoś chce obejrzeć ten film, to zupełnie spokojnie może sobie obejrzeć trailer. Liczyłem na ten film, zawiodłem się przecholernie.
 12. malyksg86

  Dzieciak zmienil kolor pada w glownym menu

  [emoji3064] straszne, chyba nie masz wyjścia i musisz zgłosić syna na tajną policję pljestejszyn, że ci zepsuł światełko Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 13. Yesterday
 14. Witam syn wraz z kolega zrobili od tak sobie dwa dodatkowe konta oprocz tego co było czyli 3 i te dwa usunolem bo niepotrzebne i teraz pad swieci na czerwono po wlaczeniu konsoli i nie wiem jak to zmienic. normalnie glowy urwac to malo. A byl zawsze niebieski.
 15. Patricko

  DualShock 4

  To bardziej po to, żeby te pady używać z PS5, bo pewnie tam już te przyciski będą w standardzie.
 16. beardo0

  DualShock 4

  Mógłby mieć z przodu ten ekranik - lepiej by to wyglądało
 17. Nóżka

  Cyberpunk 2077

  Teraz pytanie jak będzie wyglądać kwestia Cyberpunka na konsolach nowej generacji. Jeżeli okaże się, że nowe konsole dostaną CP na premierę, lub krótko po i gra będzie wykorzystywała ich możliwości (choćby podbita rozdziałka do prawdziego 4k), to ja raczej będę wolał już poczekać do nowej generacji.
 18. Wszebor

  DualShock 4

  Nope. Zdecydowanie za późno ją wydali. Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka
 19. sLk

  DualShock 4

  Jak tam? Pieniążki na PS4 Back Button przygotowane?
 20. sLk

  Cyberpunk 2077

  Netflixowy Wiedźmin im podniósł słupki to musieli wszystko sp.... jedną decyzją Dla graczy to lepiej, dostaną bardziej dopracowany produkt. Wiedźmina też przesuwali i wyszło dobrze.
 21. sLk

  Seriale

  Ostatnie sezony GoT skutecznie ostudziły mój zapał...
 22. xsynapse_

  Seriale

  Olać te Wiedźminy i inne szmiry... w 2022 nadchodzi spin-off Gry o Tron
 23. pablos_83

  Cyberpunk 2077

  Ups na giełdzie -13%.
 24. xavris

  Cyberpunk 2077

  A tam pierdolicie... Lechu powiedział, żeby przesunęli to przesunęli :p
 25. Patricko

  Cyberpunk 2077

  Bardziej z Animal Crossing [emoji12]
 26. Traws

  Cyberpunk 2077

  xD raczej muszą iść za ciosem skoro wieśka przekładali i był hit to tu też nie mogą wydać tak szybko skoro ludzie czekali od 7~lat? to tam parę miesięcy uj... na szczęście nie mam takiego hajpu bo trochę nie mój klimat ale że konsole kupiłem praktycznie głównie dla wieśka i się bawiłem ostro (mimo że platyny nie było ochoty robić niby, dopiero po czasie ale zwątpiłem jak skapłem się że jednej karty od zoltona nie zdobędę już xD) to się tam sprawdzi po paru paczach
 27. Traws

  DualShock 4

  mam takie samo pudło jak na pierwszym zdjęciu kupione z rok czy tam max 2 lata temu z ojro agd rtv. po prostu od tego czasu się zmieniło pewnie tak jak i sama linia produkcyjna padów ponieważ też części nie są te same od początku tylko różne wersje. to że są różnice w druku no to wiesz... na produkcji dużo bubli idzie
 28. KOMARZYSKO

  Cyberpunk 2077

  Obsrali się na myśl o konkurowaniu z FF7 [emoji41]
 1. Load more activity
×