Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. manoszek

  Cyberpunk 2077

  Wspaniała gra
 3. Earlier
 4. Agnieszk4n

  Toukiden Kiwami

  fajna gierka
 5. Patricko

  Football

  Forum umarło.
 6. neuro

  Football

  Kanał umarł:)
 7. Przemek_07

  Red Dead Redemption 2

  Jeśli chodzi o owcę to RDRwiki podaje coś takiego: Sheep can only be found in the town of Armadillo inside a pen next to the train station. They are more common in multiplayer than in single player. It is much harder to find sheep at night, even if it appears that they have been brought in. A jeśli chodzi o byka to może zabijasz krowę? Byk ma rogi
 8. Bogda501

  Red Dead Redemption 2

  Szukam wątku o grze "Red Dead Redemption" i nie i dwójkę mi chodzi ale o jedynkę na PS3. Dawniej taki watek tu był a teraz gdzieś uciekł. Mam pytanie do tych, którzy pamiętają, gdzie można upolować zwykłą owcę domową . Jest mi to potrzebne do 100% gry. Przeleciałam już wszystkie zagrody ale nigdzie ich nie ma. No i dlaczego , gdy zabijam byka to po oskórowaniu okazuje się że to jeszcze nie Bull ale jakaś krowina..?
 9. Squal

  Destiny 2

  Ja też mam pytania i to dwa. 1.Szybkie w miarę łatwe, jak zdobyć łuk lub łuki egzotyczne w 15 sezonie czyli w aktualnym, mam niby dodatki porzuceni, poza światłem (jeszcze wrócę do tych dodatków potem)i twierdza cieni, nie pytam o farmienie jako takie czy jakieś raidy bo też jestem graczem poniżej średniej, czy są jakieś misje w tych dodatkach gdzie można dostać teraz taki łuk ? 2.No i teraz trudne, te dodatki powyżej mam ale gram teraz na xbox series x i one są darmowe, nasuwa mi się takie pytanie w wierzy jest ten ołtarzyk gdzie przy odpowiednich przedmiotach idzie sobie zrobić egzotyki, tyle że mnie się nie chce farmić i jak tam naciskam bodaj Y to wchodzi mi na sklep i pytanie czy jak kupię (pomimo tych trzech dodatków które mam za darmo) to coś lub wydam i kupie edycję legendarną czy wpadną mi te egzotyki, niby pisze że tak ale kurde nie chcę się dać wyjebać więc proszę o pomoc bardziej doświadczonych w tych kwestiach z góry dzięki za pomoc.
 1. Load more activity
×