Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. manoszek

  Call of Duty: Modern Warfare

  Tak na prawdę Cod to teraz BF4,5, zobaczymy jak będzie się grało na 64 graczy, Ground War nadchodzi Ale jak słusznie @ziolekzauważył ile można grać w BO4, czeka nas kolejny rok nerwicy, porażek setek aktualizacji nic nie zmieniających, a na święta premiera nowych skórek i bryloczków LGBT
 3. Today
 4. Ustaw walkę na classic, nie ma debilnego biegania i masz piękna walkę turową.
 5. Cudowna chmura gejmingu szeroko ominie Bydgoszcz więc nie musisz się martwić #pudełka
 6. bany®

  W co teraz gracie?

  W fortnajta to chyba tylko @SkibaPL gra z kolegami z podstawówki
 7. Kentucky

  W co teraz gracie?

  XDD ale daliście się złapać na bait. Co prawda fortnite zatrzymało mnie u siebie jakoś 1,5 roku, ale gierka mnie już do tego stopnia wkurzyła, że musiałem ją uinstall.
 8. Yesterday
 9. xavris

  W co teraz gracie?

  Apex był jedynym br, który mnie utrzymał przy sobie na dłużej niż 20 minut. Jakbym chciał zabijać w grze o budowaniu, to bym simom wyciągał drabinki z basenu :p
 10. Zagrałem pół godziny w demo, doszedłem do wioski. Pierwsze wrażenia w zasadzie pozytywne. Gra jest megaładna, postacie są zarąbiście zrobione i animowane. Fajna muzyka, system walki wydaje się fajny, ale nie bardzo rozumiem istotę przemieszczania się podczas walki turowej, obstawiam, że są jakieś ataki z boku albo coś. Jedno co mnie boli to trzecia chińska gra z rzędu, której bohater może parkować na miejscu dla inwalidów bo jest niemową. To jest petardystycznie słabe. W piątek wrócę z delegacji, z przyjemnością ogram demko dalej na klina po gwiezdnym łańcuchu.
 11. Frost Prime

  W co teraz gracie?

  Kolejny zboczeniec. To tak jak z seksem. Niby można w inny otwór, ale i tak w głębi serca wiesz, że nie tak to powinno być.
 12. Kolos28

  PRO EVOLUTION SOCCER 2020

  Ja instalowałem OP od PESuniverse, korzystając z ich touriala i wszystko pięknie działa.
 13. cwir

  W co teraz gracie?

  Ej bo już jest po dobranocce
 14. xavris

  Astral Chain

  Dobra, koniec. Wyszło na to, że ostatni rozdział to jest 70 wyzwań. Mówiąc delikatnie, musiałoby mnie popierdolić żebym się za to zabierał. Znajdę ostatniego kota i ostatni kawałek srajki dla kiblowróżki, żeby mieć czyste sumienie, i gra chyba niestety pójdzie do żyda. Nie ma w niej nic, co pozwoliłoby jej zostać na półce. Generalnie nie uznaje ocen punktowych, ale jakbym miał jej coś wystawić, to 6/10 to max. Do zaorania, odpalam demko dragon questa :p
 15. Kentucky

  W co teraz gracie?

  A ja się zastanawiam, czemu tu ludzie grają w Apexa, skoro Fortnite sto razy lepszy.
 16. połowa kupowania gier to fizyczne nośniki a gdzie tam cloud gaming... tyle w temacie
 17. Traws

  PRO EVOLUTION SOCCER 2020

  usun all i wgraj patcha od pesviciobr wszystko wchodzi cacy
 18. Strife

  Astral Chain

  Ja się zajebiscie cieszyłem że to skończyłem, bo wreszcie mogę w spokoju w FFVIII pykać i chyba zabiorę się za skończeniu Hyrule Warriors czy jak się to tam nazywa.
 19. xavris

  Astral Chain

  Daj spokój... Jestem właśnie w trakcie 17 fazy walki już :p może to dzisiaj skończę :p
 20. Strife

  Astral Chain

  Skacz Forest skacz
 21. xavris

  Astral Chain

  No przecież na tym ostatnim bossie to mnie wuj strzeli zaraz z tym skakaniem po platformach...
 22. Strife

  Astral Chain

  Epilog to ciągłe napierdalanki aż do znudzenia, ostatni boss padł na s+, bronie na maxa jak i leginsy na łańcuchu. Też się grą zawiodłem, wiedźma miażdży ten tytuł pod każdym względem.
 23. zdun

  Astral Chain

  Hahahahaha mam 11 godzin i 10 rozdział Pewnie licznik mi wskoczy na 15 na napisach końcowych
 24. xavris

  Astral Chain

  Ja nie wiem jak Ty grasz, albo jak ja gram. Jestem w ostatnim rozdziale (chociaż z tego co kojarzę później jest jeszcze epilog, więc jestem w rozdziale 11) i mam zdaje się 33h. Zdarza mi się nie wyjść do menu jak odchodzę od konsoli, ale i tak :/ co nie zmienia jednego podstawowego faktu, że mam z tą gra jeden problem. Bardzo prosty do wytłumaczenia, ale bardzo znaczący. Nie chce mi się jej kończyć... Niby wszystko fajnie, niby jest jakaś historia, ale ogólnie jestem tą gra cholernie rozczarowany. Tyle teraz, coś więcej napisze jak skończę.
 25. 84siwy84

  PRO EVOLUTION SOCCER 2020

  Panowie dlaczego nie mieszczą mi się wszystkie pliki podczas wgrywania of? Odrazu zaznaczam, że waliłem na gołą wersję, nic wcześniej w edit mode nie robiłem.
 26. xavris

  Gdzie kupić?

  Torment i pierwsze dwa Fallouty to jest święta trójca RPG, której, śmiało mogę stwierdzić, przebicia nie dożyję. Niestety :/ Pewnie go sobie kupię prędzej czy później, ale jestem wręcz zniesmaczony, że jest w jednym pudełku z dziadowym icewind Dale. To jest dopiero nędzny h&s :p
 27. The_Siemek

  Dyskusje ogólne

  Czy ktoś z Was grał w Blasphemous? Mam jakiś tam luźny hajs na bonusową gierkę i rozkminiam czy w to warto lecieć czy ewentualnie, do pierwszej w moim życiu, kolekcjonerki Zeldy dopłacić? Opinie czytam mieszane. Że takie 6/10, ale spoko klimat i wizualia, bo reszta to zero nowości w temacie metroidvanii itd. PS. Wiadomo, że forum tylko dzięki zboczeńcom żyje a gierki są dla dzieci! Aha Switch jest najlepszy, bo ja sobie teraz na operację czekam w szpitalu i mogę w Marianka napierdzielać albo inne Zeldy jak poważny człowiek.
 28. The_Siemek

  Gdzie kupić?

  Torment to jest król RPG jak lew jest król dżungli a lamusy dupa cicho. Chyba sobie Baldurka odpalę na jesienno-zimowy wieczór.
 1. Load more activity
×