Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. Squal

  Destiny 2

  Ja też mam pytania i to dwa. 1.Szybkie w miarę łatwe, jak zdobyć łuk lub łuki egzotyczne w 15 sezonie czyli w aktualnym, mam niby dodatki porzuceni, poza światłem (jeszcze wrócę do tych dodatków potem)i twierdza cieni, nie pytam o farmienie jako takie czy jakieś raidy bo też jestem graczem poniżej średniej, czy są jakieś misje w tych dodatkach gdzie można dostać teraz taki łuk ? 2.No i teraz trudne, te dodatki powyżej mam ale gram teraz na xbox series x i one są darmowe, nasuwa mi się takie pytanie w wierzy jest ten ołtarzyk gdzie przy odpowiednich przedmiotach idzie sobie zrobić egzotyki, tyle że mnie się nie chce farmić i jak tam naciskam bodaj Y to wchodzi mi na sklep i pytanie czy jak kupię (pomimo tych trzech dodatków które mam za darmo) to coś lub wydam i kupie edycję legendarną czy wpadną mi te egzotyki, niby pisze że tak ale kurde nie chcę się dać wyjebać więc proszę o pomoc bardziej doświadczonych w tych kwestiach z góry dzięki za pomoc.
 3. Earlier
 4. majkel73

  PlayStation Plus

  Ale tylko dla osób które nie mają plusa.
 5. alien666

  PlayStation Plus

  Teraz 12 miesięcy za 120 zł.
 6. Bogda501

  Assassin's Creed Brotherhood

  Czy ktoś w A. C. Brotherhud chciałby pomóc na PS3...? Trzeba wbić ostatni level no a potem może jeszcze coś. Pomoc potrzebna na wczoraj..!!!
 7. MagEllan

  Spider-Man

  Tak poszukaj troche: Wersja na PS5 ma inna twarz Petera Parkera, ma dodany RT, ma opcje 30 vs 60fps. to tak na szybko. z tego co widze to faktycznie tylko Ultimate.
 8. crazy

  Spider-Man

  Czy jest jakaś różnica między wersjami ps4 a ps5?
 9. xavris

  PlayStation Plus

  Chodźcie na disco, bo tu już rzadko kiedy ktoś zagląda niestety.
 10. majkel73

  PlayStation Plus

  Coś takiego dzisiaj widziałem https://www.pepper.pl/promocje/playstation-plus-365-za-163-zl-ps4-ps5-at-gamivo-411402
 11. Klaxxon

  PlayStation Plus

  Jakiś namiar na pewnego sprzedawcę kodu na roczny ps plus za 180 Zeta? [emoji16] Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 12. Toomek

  Spider-Man

  Pany,mam pytanie,pożyczyłem sobie od kumpla milesa moralesa i w przyszłości chcę kupic sobie podtawkę,żeby zagrać w wersje usprawnioną musze kupić edycje ultimate czy jest jakaś inna opcja?
 1. Load more activity
×