Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 08/30/20 in all areas

 1. 2 points
  To że masz więcej koni pod maską nie zlikwiduję korków, nie przebuduje drogi i nie skróci odległości do celu. Ping to czas w jakim pakiet wysłany od ciebie dolatuje do serwera i od niego wraca. Przy połączeniu 1mb a 10mb możesz odczuć różnicę. Przy różnicy 150 a 600 już nie.
 2. 2 points
  Kiedy ludzie zrozumieją, że prędkość neta nie ma nic wspólnego z pingiem...
 3. 2 points
  Z tym jest lepiej niż na PS4. Konto A gra na konsoli A Konto B gra na konsoli B Konto Z (zakupowe) jest dzielone Konto zakupowe jako domowe na konsoli A Konto zakupowe zalogowane w tle na konsoli B Konsola B musi by ć online (jak w przypadku PS'a). Konto C, D, E ... (konsola C, D, E ...) są w stanie grać z konta Z offline. Jedno konto "główne", regionalne walutowe subkonta. Jeżeli tylko masz walutę danego kraju na koncie (lub kartę kredytową w banku danego kraju) to kupujesz w tym regionie. Konto ci wyświetla wszystkie waluty jakie masz. Ja na przykład mam ziomka w Argentynie i tam kupuję większość gier i to jeszcze na spółkę z @DigitalMan_PL i mamy to wspólnie https://xbox-store-checker.com/pl/ Gry na Xbone - Jeżeli masz język polski na konsoli to o ile jest polska wersja na serwerze to pobiera polską wersję gry. We wstecznej z grami jest różnie.
 4. 2 points
  Biorąc pod uwagę, że teraz jest pewnie w cenie flaszki to można brać śmiało Ja grałem w okolicy premiery i w sumie było całkiem spoko.
 5. 1 point
  Ori już jest, a walczyć będę do końca
 6. 1 point
  Siema. Ja obecnie prawie od roku mocno bawię się w flight sim (DCS). Z racji, że tak zaawansowane simy można znaleźć tylko na PC, po kilkunastu latach przerwy złożyłem piecyk i od tego czasu nie dotykałem konsoli... Kierownica jednak została Pedałów używam przy okazji jako steru kierunku w DCS-ie. Tego rodzaje symulacje są bardzo absorbujące, a i samo przerabianie kokpitu z fligh na racing byłoby małym utrudnieniem, to jeśli byłaby dobra ekipa, to myślę, że warto to rozważyć Nie wiem, co dokładnie się teraz szykuje w świecie sim racingu (PC), ale chyba jakoś PC3 się zbliża, nie? Bo ja tylko w tej kategorii byłbym skłonny wracać do ścigania (hardcore sim i PC). Na coś innego/lżejszego nie mam już zapału. Pozdro
 7. 1 point
  Ależ doskonale to ująłeś Różne oczekiwania od gier, różne platformy, różne obowiązki w życiu a nawet kwestia kompatybilności godzinowej Dużo czynników, aż dziw bierze, że przez te lata udało nam się w paczce latać razem. Ja bym jednak nie ryzykował powiedzenia "nigdy". Sam gram teraz tylko i wyłącznie na PC i w Warzone ale co będzie w przyszłości - trudno powiedzieć. Powiem jedno - jeśli miałbym świadomość, że o 22-23 w niektóre dni tygodnia gdzieś tam czeka paczka ludzi - na pewno miałbym mały bałagan w głowie Jedno trzeba GT oddać - z tą grą raczej nie trzeba było spędzać godzin na treningu na tygodniu by owocnie wystartować w wyścigu. Z PC/PC2 już tak różowo w tym zakresie nie było.
 8. 1 point
  Myślę że reaktywacja raczej niemożliwa. Sam widzisz. Z wiekiem u nas wszystkich coraz więcej malkontenctwa bez urazy cienglasz u mnie też. Także idź w świat i szukaj. Ja tak jak pisałem zahaczyłem się z chłopakami z UK. Jest jeszcze Mr.error. Wyścig w fajnej porze bo 22 UK Time. No ale to jest PS4. Ty rozumiem że szukasz ścigania na PC... Różne platformy, różne oczekiwania. Raczej już się nie uda z tej starej gliny nic ulepić Sent from my ELE-L09 using Tapatalk
 9. 1 point
  Już pomijając, że oskary to są o dupę potłuc, to ta sytuacja to jest dramat. Wczoraj o tym czytałem i się załamałem. Jak jakaś atomówka nie pierdolnie i nie wyzeruje wszystkiego to tego świata się już chyba nie da uratować. Oczywiście dla ludzi, którzy już i tak mają nasrane we łbie to jest na pewno news życia. Szkoda tylko, że jeżeli ktoś nakręci arcygenialny film o eskimosach, to żeby dostać to złote gówno w filmie będzie musiał grać czarny, kaleki eskimos żyd traswestyta, który urodził się kobietą, zmienił płeć ale teraz znowu się utoższamia z kobietą i przeżywa dramat. No ale to tylko zdanie białego, heteroseksualnego, uprzywilejowanego samca (nie wiem już, czy słowo mężczyzna kogoś nie obraża, w sumie samiec też może).
 10. 1 point
 11. 1 point
  Te dlc są zrobione strasznie na odwal się. Mars jest nudny jak flaki z oleju, Wietnam początkowo fajny, ale krótki i również schematyczny. Zombie to taki tryb zombie z falami, lecisz i nawalasz.
 12. 1 point
  Człowiek jest. Ścigania jest mało. Ja teraz z grupą z UK Redline zacząłem walczyć w ACC na PS4. Pozdrawiam ekipę [emoji106] Sent from my ELE-L09 using Tapatalk
×